Hopp til innhold

KM Helg Normal og Lang

Åsen IL og Gjerdrum IL ønsker dere velkommen til KM-helg 27. og 28. Januar. Ved å samle KM til en helg med felles arrangørsted ønsker vi å legge til rette for en ordentlig skifest som KM skal være. Lørdag vil det være Normaldistanse i klassisk stil. Søndag er det langdistanse med fristil og fellesstart på programmet. Helgens to renn vil også være en del Cup'n for klassene 13 og 14 år. OBS! klassene 8-12 år er også intervallstart på søndag. Retningslinjer for seeding på søndagens fellesstart, se: https://www.skiforbundet.no/akershus/langrenn/arrangement/seeding-km-fellesstart/. Her er det mulighet for snøproduksjon hvis kong vinter skulle utebli på normal måte, så skirenn kan garanteres. For å betale parkering kan det brukes VIPPS nr. 76564. Oppfordrer dere til å gjøre dette før ankomst stadion for å unngå kø. Kl. 16.45, DET ER NÅ STOPP FOR ALLE ETTERANMELDINGER.

  • Når: 27.1 - 28.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Røtterudmoen, Stadion til Åsen IL
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Asak, Daniel Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fengsrud, Trym Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvam Ausen, Martinius Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætre, Øystein Vamsæter Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjelle, Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Willersrud, William Jødahl Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wold-Schätzer, Johannes Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Daniel Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dønåsen, Jakob Ramse Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladby-Karterud, Eivind Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Framnes, Henrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Matteo Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam Ausen, Martinius Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljønes, Kristoffer Vilberg Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Oliver Segadal Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Molund, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nubdal, Trym Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre, Øystein Vamsæter Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Willersrud, William Jødahl Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold-Schätzer, Johannes Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bækkevold, David Nergård Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovden, Eirik Branting Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Matti Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mahmood, Asif Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snerlebakken-Aamodt, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveinall, Herman Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tollefsen, Felix Auestad Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hokstad, Sigurd Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Huser, Oliver Maximilian Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Larsen, Matti Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mahmood, Asif Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Saga, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tollefsen, Felix Auestad Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ausen, August Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Henrik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bærheim, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Embretsen, Jakob Thomas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hemstad, Herman Aasen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Homble, Håvard Kemp Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hynne, Ole Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klemetsen, Andreas Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langerud, Sivert Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teksum, Jonas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkilsrud, Alexander Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wæhre, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausen, August Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bærheim, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dagfinrud, Gustav Haslerud Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Embretsen, Jakob Thomas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fuløp, Maximillian Benjamin Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grøndahl, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haug, Oliver Baastad Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hemstad, Herman Aasen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Henriksen, Eirik Nørbech Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hynne, Ole Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Langerud, Sivert Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mundal, Vegard Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stanger, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Svennerud, Jesper Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Teksum, Jonas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Torkilsrud, Alexander Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Beliene-Molander, Fredrik Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Emil André Fjeldstad Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falkenstein, Mads Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Kristian Skau Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oterholt, Lukas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Otterdal, Endre Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøthun, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smestad, Alexander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snerlebakken-Aamodt, Sigve Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveinall, Jørgen Olav Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Sondre Hauknes Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorvik, Emil Torbergsen Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thue, Oscar Vincent Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ugland, Sebastian Stanghelle Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underlid, Eirik Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiggen, Max Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wollan, Oscar Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øveraasen, Nichlas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ånestad, Elias Øverby Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Amundsen, Kristoffer Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Beliene-Molander, Fredrik Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gundersen, Kristian Skau Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nesvåg, Mathias Thomsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Otterdal, Endre Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rindli, Markus Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sjøthun, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Smestad, Alexander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Svendsen, Sondre Hauknes Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Thorvik, Emil Torbergsen Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Thue, Oscar Vincent Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Ugland, Sebastian Stanghelle Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Underlid, Eirik Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Ånestad, Elias Øverby Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Skimt - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Fridtjof Sundbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnsengen, William Wøllo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eid, Herman Angell Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Lars Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laget, Andreas Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Li, Ulrik Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mentzoni-Klausen, Kristian Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moer, Herman Hvideberg Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norstad, Tobias Storsveen Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norstad, Jesper Storsveen Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, Jakob Antti Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Skimt - Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Berg, Fridtjof Sundbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Laget, Andreas Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lunde, Trym Aglen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Mentzoni-Klausen, Kristian Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Norstad, Tobias Storsveen Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Norstad, Jesper Storsveen Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sveen, Jakob Antti Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Svennerud, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Vestre, Vegard Benum Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansteen, Mats Tønder Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hernes, Joakim Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laurendz, Magnus Frium Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sondre Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Oterholt, Mads Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundquist, Jørgen Halstenstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wetterhus, Thomas Krogh Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Laeskogen, Gard Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lahaug, Einar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Larsen, William Høines Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Martinsen, Sondre Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Backe-Bogstad, Sigve Heggem Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børli, Erlend Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finset, Ådne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helsør, Einar Fjeld Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordheim, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myntevik, Jakob Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Otterdal, Emil Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Johan Akseli Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveite, Nils Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollebek, Even Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhre, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ytterbø, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Finset, Ådne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Helsør, Einar Fjeld Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jordheim, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myntevik, Jakob Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Otterdal, Emil Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sveen, Johan Akseli Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tveite, Nils Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tørstad, Henrik Vandvik Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wollebek, Even Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wæhre, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ytterbø, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Kasper Traa Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braate, Martin Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granaas, Kasper Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haga, Vetle Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimlund, Vilfred Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nubdal, Emrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæves, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vamsæter Sætre, Even Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vingan, Max Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Kasper Traa Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Einar Heisholdt Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Granaas, Kasper Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Halldén, Oskar Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimlund, Vilfred Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Nubdal, Emrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæves, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Vamsæter Sætre, Even Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blåfjell, Kasper Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsrud, Nicolay Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Peer Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Puntervoll-Pedersen, Max Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæves, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blåfjell, Kasper Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Nicolay Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Nagel-Dahl, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Peer Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Puntervoll-Pedersen, Max Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæves, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Einbu, Lea Furuly Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holme, Ida Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Amalie Josefin Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rise, Marie Pederstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Elise Hauknes Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teksum, Maria Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn de Paoli, Silje Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hokstad, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Amalie Josefin Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rise, Marie Pederstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Elise Hauknes Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Teksum, Maria Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Eline Andrea Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Beliene-Molander, Sophie Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bengtsson, Aminda Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Conradi, Mille Sophie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Einan, Hermine Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Höglund, Hanna Mabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Maiken Christine Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skarphol Villadsen, Heddda Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølvberg, Hermine Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Eline Andrea Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Beliene-Molander, Sophie Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bengtsson, Aminda Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Conradi, Mille Sophie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Einan, Hermine Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Höglund, Hanna Mabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Larsen, Maiken Christine Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skarphol Villadsen, Heddda Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Veiseth, Iselin Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Ella Sofie Gudim Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hay, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmann, Malin Rike Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Åsne Næss Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Synne Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nubdal, Tiril Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skålevåg, Guro Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tisland, Sofi Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valstad, Fanny Staff Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haug, Ella Sofie Gudim Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holmann, Malin Rike Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lien, Synne Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Loso, Ingrid Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skålevåg, Guro Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tisland, Sofi Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tollan, Lisa Marie Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brakestad, Runa Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finset, Vilde Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Andrine Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Ane Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen-røgeberg, Ella Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holo, Signe Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Stina Sophie Horn Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lappegård, Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Hedda Victoria Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lærdahl, Cathrine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Matheson, Pernille Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myntevik, Juni Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Lina Elisabeth Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Lotte Røsten Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Jenny Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Braadlie, Amalie Aalmo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brakestad, Runa Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Finset, Vilde Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fladby-Karterud, Marie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Halvorsen-røgeberg, Ella Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Johannessen, Stina Sophie Horn Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Johaug, Karoline Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Larsen, Hedda Victoria Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Matheson, Pernille Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sagen, Vanessa Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Mille Baastad Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerknes, Marthe Klubb Heggedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halstensen, Anine Skjæret Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Ragnhild Serine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjæstad, Vanessa Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundberg, Nora Kvam Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Silje Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensby, Gina Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulvang, Sara Kristine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Mille Baastad Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Halstensen, Anine Skjæret Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haugen, Ragnhild Serine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kjæstad, Vanessa Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lunde, Silje Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Stensby, Gina Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Ulvang, Sara Kristine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bartnes, Mari Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredriksen, Anna Dale Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelset, Tuva Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeppsson-Hovi, Fredrikke Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Odden, Nora Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjevdal, Eline Klubb Ås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taug, Emilie Josefine Frosting Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østgulen, Ingrid Kapstad Klubb Skimt - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bartnes, Mari Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fredriksen, Anna Dale Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hjelset, Tuva Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jeppsson-Hovi, Fredrikke Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Taug, Emilie Josefine Frosting Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tønsberg, Andrea Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Diesen, Lea Kajsa Borg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Sunniva Smith Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hygen, Ingrid Marie Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Li, Sanna Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solhaug, Karina Klubb Heggedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Antonsen, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fodstad, Sunniva Smith Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Solhaug, Karina Klubb Heggedal IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stanger, Tora Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Ida Tesaker Klubb Åsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Kristine Tesaker Klubb Åsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjelle, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvergård, Eline Klubb Åsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Huser, Cornelia Mathilde Klubb Gjerdrum IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Ida Tesaker Klubb Åsen IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Hanna Kristine Tesaker Klubb Åsen IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adele Veronica Klubb Skimt - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bækkevold, Anna Nergård Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimlund, Vilde Klubb Åsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klemetsen, Marte Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Kajsa Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Taugland, Malin Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adele Veronica Klubb Skimt - Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn de Paoli, Lea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Gran, Celine Thoresen Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimlund, Vilde Klubb Åsen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Lerke Sørgård Klubb Åsen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Kajsa Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Embretsen, Nora Johanne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Eriksen, Kristin Schei Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jomaas, Karen Hoel Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myhrum, Aurora Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Saga, Jenny Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tolo, Karoline Vik Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bech, Amalie Stævne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Embretsen, Nora Johanne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Kristin Schei Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkerud, Rikke Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jomaas, Karen Hoel Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Li, Fride Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrum, Aurora Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Hanne Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tolo, Karoline Vik Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dehn, Marthe Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Næss, Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randlev, Emma Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Refsdal, Tuva Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skatvedt, Hedda Aakre Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torgersen, Julie Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mogen, Cecilie Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kristine Strand Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogen, Cecilie Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saltnes, Hedda Børsting Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sedeniussen, Sandra Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rostad, Sofie Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Skjerstad, Emma Kristine Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kongsten, Emilie Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Meinicke, Stina Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarstad, Sander Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahle, Snorre Løkken Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dynna, Christoffer Nes Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grotli, Øyvind Egebakken Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Matias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hole, Oskar Johan Kjellsbøl Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Mathias Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Morten Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Smestad, Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solhaug, Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Aarstad, Sander Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bretteville, Oscar Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Dynna, Christoffer Nes Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Johansen, Mathias Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Solhaug, Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynsrud, Magnus Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhr, Trygve Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Walter Fische Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynsrud, Magnus Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lind, Trym Reinsnes Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Myhr, Trygve Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Pettersen, Walter Fische Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Rondeel, Erlend Klubb Drøbak-Frogn IL