Hopp til innhold

Fossumstafetten - KM stafett

KM stafett for aldersklassene 8år og yngre til senior. Påmelding gjøres til eqtiming: https://signup.eqtiming.no/?Event=fossumstafetten

  • Når: 17.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Fossum
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 15-16 Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350
Start 17.03.2018 Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G Junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J Junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse K Senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 350
Start 17.03.2018 Klasse Menn Senior Øvelse 3x10 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 -12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørn, Eivind Njåstad Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brandt-Kjelsen, Fredrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dirdal, Andreas Ivarsen Klubb IL Jardar Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Endresen, Håvard Stensby Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerdalen-Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Emilian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Homble, Håvard Kemp Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Istad, Aksel Busch Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klaveness, Magnus Friedhelm Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klemetsen, Andreas Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn LaForce, Aksel Klubb Rustad IL Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilleheier, Birk Andreas Klubb Ås IL Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Maximilian Næss Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smedhaugen, Petter Klubb IL Jardar Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stangenes, Magnus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundquist, Fredrik Norborg Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 11 -12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjell, Tobias Storvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giæver, Espen Thor Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Johannes Aleksander Høstmark Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Milvang, Eskil Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Naue, Felix Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Tarald Flage Klubb IL Jardar Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørvig, Jørgen Gjertsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Undset, Henrik Klubb IL Jardar Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 15-16 - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berg-Jacobsen, Emil Øfsti Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Finset, Ådne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Martinsen, Sondre Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15-16 Øvelse 3x3 km stafett

G 9 - 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bonan, Peder Sundby Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brean, Kristoffer Nessa Klubb Ås IL Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gaustad, Vegard Klubb Ås IL Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haug, Emil Aleksander Hjelle Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holte, Alfred Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hymer, Odin Klubb Ås IL Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høiby, Christian Alexander Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larnøy, Lukas Lobinger Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindkrist-Fløtten, Emelie Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordby, Aksel Johan Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordbø, Sunniva Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nylenna, Eilert Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Woll, Kristoffer Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

G Junior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G Junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse G Junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse G Junior Øvelse 3x5 km stafett

J 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Elise Nilsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn de Besche, Cornelia Sveen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeldstad, Henriette Naalsund Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hamre, Tuva Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Kristine Breivik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Åsne Emsell Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malde, Aurora Kjøl Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Hedvig Lislerud Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nicolaysen, Mie Sellevaag Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordby, Hanna Agnes Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Osen, Hannah Elisabeth Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-14 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brännare-Gran, Maren Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Finset, Vilde Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Leren, Sara Marie Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Løvdal-Sælid, Kaja Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Winge, Victoria Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett

J 15-16 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse 3x3 km stafett

J 8 år og yngre - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandt-Kjelsen, Emilie Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjort-Larsen, Amalie Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år og yngre Øvelse Stafett 3 etapper

J 9 - 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexander, Karen Mathilde S. Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brinch, Ingrid Augusta Bertheussen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Cho, Yun-Ji Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furnes, Cornelia Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Viktoria Breivik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lanestrand, Helena Hager Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Mathilde Elida Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nicolaysen, Julie Sellevaag Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norderud, Hennie Larsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Onarheim, Una Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J Junior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J Junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dahl, Helle Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J Junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Embretsen, Nora Johanne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J Junior Øvelse 3x5 km stafett

Menn Senior - 3x10 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn Senior Øvelse 3x10 km stafett
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge