Hopp til innhold

Nordåsenrennet 2018

Fra 8 år t.o.m. senior. Finale SP1cup 13-14år. Puljestart 8-12år. Fellesstart 13 år og eldre. Følg med på oppdatert info her: http://www.bjerke-il.no/p/29427/nordasenrennet-2018 NB! Når påmeldingsfristen er ute, gjøres ALLE etteranmeldinger på mail til nordaasenrennet@bjerke-il.no. Oppgi navn, klubb, fødselsdato og brikkenummer.

  • Når: 18.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nordåsen skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100
Start 18.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fladby-Karterud, Eivind Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge, Maximilian Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoelsæter Teksum, Jakob Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jåvoll Hagen, Ulrik Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Vetle Klubb Setskog IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skyrudsmoen, Gaute Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Braathen-Hauge, Jonus Gothard Klubb Frogner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Giertsen, Ulrik Lundberg Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovden, Eirik Branting Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Leon Leybourne Klubb Frogner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurstad, Knut Petter Klubb Sand IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerdalen Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Ask Finsterbusch Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Homble, Håvard Kemp Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hynne, Ole Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klemetsen, Andreas Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langerud, Sivert Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mohaugen, Jesper Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygren Bjerkestuen, Jonathan Leander Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teksum, Jonas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ellefsen, Philip Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fleisje, Ådne Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nordbæk, Philip Alexander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nyhus, Alexander Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rindli, Markus Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sjøthun, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Smestad, Alexander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Underlid, Eirik Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Villåsen, Joar Akre Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Skimt - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berg, Fridtjof Sundbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Børseth, Ola Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Eid, Herman Angell Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gjønnes, Peder Dæhlen Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Laget, Andreas Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Norstad, Tobias Storsveen Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Norstad, Jesper Storsveen Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sveen, Jakob Antti Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstad, Oskar Grøtte Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Helsør, Einar Fjeld Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kastel, Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindefjeld, Torjus Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solbakken, Sindre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wollebek, Even Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, August Hæreid Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Sebastian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holter, Mads Thue Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lipiszko, Julian Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Madsgård, Markus Promjan Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nylund Morud, Magnus Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nylund Morud, Sander Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Teksum, Kasper Hoelsæter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vingan, Max Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Danielsen, Emil Gilbert Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Danielsen, Haakon Gilbert Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordgård, Andreas Klubb Hurdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nylund, Niclas Andre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsen, Eirik Chavez Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Eline Margrethe Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aurstad, Johanne Klubb Sand IL - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn de Paoli, Silje Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fleisje, Live Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Josefine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoff, Astrid Hermine Rønning Klubb Bjerka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holme, Ida Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Laget, Guro Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schön, Ilma Sivertsen Klubb Sand IL - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Thea Vinge Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Conradi, Mille Sophie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Höglund, Hanna Mabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Maiken Christine Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhrum, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Ellinor Fossheim Klubb Skimt - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svenkerud, Maja Viketun Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Helena Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Hermine Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Isabell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Egeberg, Emilie Sagdal Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Alette Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Synne Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tisland, Sofi Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aune, Emma Linnea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brakestad, Runa Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fladby-Karterud, Marie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høe, Malena Gulbrandsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ihle, Emilie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Larsen, Hedda Victoria Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lie-Johansen, Jenny Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lycke, Solveig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Martini, Sara Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Matheson, Pernille Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Roland, Lina Elisabeth Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Halstensen, Anine Skjæret Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lunde, Silje Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rud, Pernille Alexandra Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Østbu, Christel Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fredriksen, Anna Dale Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adele Veronica Klubb Skimt - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aurstad, Helene Klubb Sand IL - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn de Paoli, Lea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerdalen-nilsen, Rebekka Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Ida Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Elvida Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Tuva Marie Klubb Frogner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reitehaug, Caroline Lunemann Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiik, Leah Naomi Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvergård, Eline Klubb Åsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen-Hauge, Alvea Marie Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Børseth, Pia Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dericham, Stella Elise Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Green, Ida Tveiterås Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haggerty, Lila Rognerud Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klemetsen, Marte Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsmo, Hermine Klubb Aurskog/Finstadbru SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien, Kajsa Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svenkerud, Lina Viketun Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn sørgård Iversen, Lerke Klubb Åsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Taugland, Malin Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Andersen, Amalie Denise Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

Menn junior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Dynna, Christoffer Nes Klubb Frogner IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Essén, Oscar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Evensløkken, Ole Tobias Fjellheim Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Grøtting, Ole Andreas Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Lio, Øyvind Aalling Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ringen, Anders Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sundby, Ole Marius Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hannestad, Christian Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Raphael, Elias Schirmer Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan