Hopp til innhold

SpareBank 1 Drøbaksrennet

DFI Ski arranger krets og landsrenn, som også inngår i SpareBank1 Cupen for 13 og 14 åringene i Akershus. Rennet går i klassisk stil. Vi benytter Emit brikker. Har du ikke brikke må du låne/leie iht Skiforbundets retningslinjer. Vi har et bra snøproduksjonsanlegg og kan så godt som garantere skirenn og gode forhold i Drøbak 21. januar. Det er nå masse natur snø i hele løypa så all kunstsnø er godt begravet som en solid såle. Påmeldingsfrist er forlenget til onsdag 17. januar.

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Golfbanen, Drøbak
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 21.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bonan, Peder Sundby Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brean, Kristoffer Nessa Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybvik, Magnus Wang Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eskeland, August Shahin Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fladby-Karterud, Eivind Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaustad, Vegard Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grini, Alexander Grønbæk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Jonas Emil Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hymer, Odin Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensveen, Jesper Faanes Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvernen, Fredrik Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathiesen, Jens Ulrik Strøm Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melsom-Johansen, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nielsen, Jakob Klarén Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordby, Aksel Johan Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næss, Teodor Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettene, Even Isak Hauglum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slæperud, Oliver Iversen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Voss, Herman Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandt-Kjelsen, Fredrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Indreberg, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klaveness, Magnus Friedhelm Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lervik-Mørck, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rosholt, Jonas Mæland Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ølstad, Sigmund Gustav Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarø, Sander Skjong Klubb Skimt - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Henrik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Sebastian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Emilian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Eskil Bråthen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleheier, Birk Andreas Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stangenes, Magnus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wold, Mats Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adrian Birk Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Storm Hjorteland Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mortensen, Sander Harvei Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesvåg, Mathias Thomsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rennemo, Oskar Bratland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schumann, Philip Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underlid, Eirik Bjørge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiggen, Max Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øveraasen, Nichlas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasgaard, Oliver Noah Klubb Skimt - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Fridtjof Sundbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkeland, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Maximilian Wiberg Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindén, Noah Lars Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordraak, Jonathan Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schmidt, Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Utåker, Erlend Skaugen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Johannes Klubb Skimt - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backe-Bogstad, Sigve Heggem Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finset, Ådne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gran, Callum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klund, Ole Andreas Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søvik, Anders Magnus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveite, Nils Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnødegård, Magnus Nesbø Klubb Ås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Victor Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjellstad, Sigurd Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Jørgen Bråthen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melsom-Johansen, Teodor Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rosholt, Mathias Mæland Klubb Oppegård IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekrem, Linus Skinnes Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottesen, Max Saxebøl Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veiby, Isak Klubb Askim IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melsom-Johansen, Emilie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Onarheim, Una Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rise, Marie Pederstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selliken, Ingrid Haugen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torp, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Conradi, Mille Sophie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Höglund, Hanna Mabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ennals, Elena Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Hanna Agnes Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordraak, Juliane Ebba Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tisland, Sofi Klubb Gjerdrum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finset, Vilde Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fladby-Karterud, Marie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Ane Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klæboe, Mia Beckmann Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lappegård, Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lycke, Solveig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Matheson, Pernille Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Woll, Fride Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Mille Baastad Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dalbye, Karin Klubb Moss Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ennals, Emily Christina Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hahne, Frida Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halstensen, Anine Skjæret Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Ragnhild Serine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarsnes, Anne Toril Klubb Moss Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norstrøm, Anniken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensby, Gina Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stigen, Astrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tunli, Sofie Lundeby Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Mari Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lilleheier, Tiril Helene Klubb Ås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rustad, Linnea M. Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjevdal, Eline Klubb Ås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Karoline Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandt-Kjelsen, Emilie Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Amalie Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norstrøm, Rikke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Onarheim, Agnes Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Adele Veronica Klubb Skimt - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bonan, Pernille Sundby Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fundingsrud, Carla Klepp Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjølseth, Sigrid Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Måseide, Kine Emilie Kirsebom Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stangenes, Thea Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torskangerpoll, Ida Marie Lund Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woll, Eline Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waaler, Linn Mei Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Saltnes, Hedda Børsting Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Paulsen, Pia Helene Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hole, Oskar Johan Kjellsbøl Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøstad, Carl Andreas Wennberg Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moholt, Tobias Strand Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Onsaker, Asbjørn Lund Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rondeel, Erlend Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rustad, Christian Oscar Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tomasgaard, Uffe August Sogn Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Simen Aleksander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Sander August Standal Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix