Hopp til innhold

Bendit Ungdommens Holmenkollrenn

Tradisjonsrikt skirenn for 13- og 14-åringer hvor tenåringer fra hele landet konkurrerer i nasjonalanlegg for ski. Fra og med dette året innfører vi forhåndsbetaling. Når man melder seg på så kan man enten velge "Jeg betaler" eller "Klubben betaler". Velger man "Klubben betaler" så må en ansvarlig person i klubben betale for deltakelsen i Sportsadmin og under Handlekurv. Ordinær påmeldingsperiode til og med søndag 28/1. Påmelding etter dette er å anse som etteranmelding.

  • Når: 3.2 - 04.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Holmenkollen nasjonalanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aase, Nikolai Matteus Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arvesen, Martin Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Enes Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holtan, Martin Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Horten, Oliver Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kongsvold, Håkon Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Matre, Didrik Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Øystein Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesvåg, Mathias Thomsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Hans Martin Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsahl, Olai Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterdal, Endre Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rindli, Markus Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøthun, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smestad, Alexander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sortåsløkken, Elias Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorvik, Emil Torbergsen Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thue, Oscar Vincent Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiggen, Max Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øveraasen, Nichlas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aase, Nikolai Matteus Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arvesen, Martin Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aune, Marius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Enes Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holen, Estin Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holtan, Martin Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horten, Oliver Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horten, Truls Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høistad, Jacob Felix Nordby Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lingner, Marius Feliks Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Matre, Didrik Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Midtbø, Øystein Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesvåg, Mathias Thomsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Hans Martin Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsahl, Olai Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Otterdal, Endre Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøthun, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smestad, Alexander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Elias Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorvik, Emil Torbergsen Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thue, Oscar Vincent Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiggen, Max Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øveraasen, Nichlas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Håkon Størkson Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergene, Daniel Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berre, Sigve Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bårdseth, Simen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Detlie, Sebastian Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidissen, William Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Amandus Wedvik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løberg, Petter Finseth Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Ivar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykland, Fredrik Aas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nome, Oscar Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersvold-Foss, Birk Sigfred Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Qvale, Jens-Ulrik Ruus Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reusch, Fridtjof Harald Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storhagen, Syver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støren, Iben Johan Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svenning, Tobias Thoner Klubb Bamble IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjørhom, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Axel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Håkon Størkson Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berre, Sigve Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bårdseth, Simen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Detlie, Sebastian Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidissen, William Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Amandus Wedvik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løberg, Petter Finseth Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moer, Herman Hvideberg Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Ivar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nome, Oscar Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersvold-Foss, Birk Sigfred Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reusch, Fridtjof Harald Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storhagen, Syver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støren, Iben Johan Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svenning, Tobias Thoner Klubb Bamble IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjørhom, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Axel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wedum, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wågsand, Ola Sæther Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersson, Ida Weber Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brath, Madeleine Hetland Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børdahl, Hannah Sofia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidsgård, Selma Viko Klubb Gol IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaupset, Signe Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjedrem, Malena Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grytnes, Ingeborg Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen-røgeberg, Ella Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holbæk, Linnea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jemterud, Amalie Krøger Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjø, Maia Timonen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skirbekk, Marte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæter, Helene Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tønseth, Karoline Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øye, Negin Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersson, Ida Weber Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brath, Madeleine Hetland Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børdahl, Hannah Sofia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaupset, Signe Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjedrem, Malena Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grytnes, Ingeborg Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen-røgeberg, Ella Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holbæk, Linnea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holth-Inglingstad, Julie Klubb Sørkedalens IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Polland, Elise Drøpping Klubb Bamble IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjø, Maia Timonen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skirbekk, Marte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Helene Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tønseth, Karoline Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vesteng, Karen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øye, Negin Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Boger, Emma Jåtog Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratlien, Pernille Bi Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børresen, Selma Lindstad Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Havre, Ingrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Rygene IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Andrea Løvik Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Ingeborg Klubb Viljar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvernsmyr, Amalie Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mobekk, Mina Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Nora Kjær Klubb Siso, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pollen, Jenny Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandal, Idun Busterud Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivsdatter-Hermansen, Mathea Klubb Skånland Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sogstad, Live Raknes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekken, Andrea Lundene Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svartvadet, Pernille Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverli, Unn Kristin Øien Klubb Lom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boger, Emma Jåtog Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratlien, Pernille Bi Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børresen, Selma Lindstad Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Caroline Skeisvoll Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Havre, Ingrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Rygene IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Andrea Løvik Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klette, Ingeborg Klubb Viljar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernsmyr, Amalie Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meyer-Torsvik, Annike Klubb Viking, TIF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mobekk, Mina Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Nora Kjær Klubb Siso, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pollen, Jenny Skirstad Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandal, Idun Busterud Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sivsdatter-Hermansen, Mathea Klubb Skånland Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sogstad, Live Raknes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekken, Andrea Lundene Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommer, Nora Storås Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svartvadet, Pernille Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverli, Unn Kristin Øien Klubb Lom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix