Hopp til innhold

Bertel O. Steen Cup III

Rennleder: Nils Valland

  • Når: 11.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lommedalen Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 11.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Stian Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendt, Christoffer Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråthen, Victor Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Laurits Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Filseth, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørlie, Håvard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Greibrok, Gard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Qvortrup, Philip Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Greibrok, Trym Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bagstevold, Petter Hanekamhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bals Jevard, Gustav Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Baunack, Luis Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Baunack, Charlie Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bjølgerud, Adrian Axel Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Björgvinsson, Alex Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bråthen, Cornelius Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Flynn, Oscar Johannes Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Morten Alexander Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hannestad, Ole Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hannestad, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hauger, Sebastian Daskalakis Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hunsbedt Auran, Erik Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Herman syrrist Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Krogstad Lønn, Herman Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mohn, Henrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Paulsen, Mathias Lopez Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riddervold, Theodor Waagaard Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Soknes, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ulstein, Alexander Stanghov Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn van Laenen, Johannes Carl Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn van Laenen, Aleksander Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Børstad, Iver Hammer Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fusdahl, Jacob Tidemann Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kittelsen, Julian Rasmussen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Leo Grønvold Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mangseth, Casper Refsnes Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stornæs, Steffen Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Basberg, Mina Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Solveig Myren Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Drivarbekk, Aurora Helene Blume Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Falleth, Emma Johanne Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Mathilde Oppermann Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bryde, Alette Hageselle Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Osvik, Cornelia Trodalen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartedal, Ellinor Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Davies, Celia Sophia Tjøtta Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Soknes, Mie Toresen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Davies, Mie Helene Tjøtta Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Alexandra Alise Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Lily Cornelia Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Selma Børke Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nerstad, Fanny Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rørstad, Birte Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Amanda Christina Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Østland, Mia Isabelle Seereeram Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bagstevold, Jenny Hanekamhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Nora Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Høstmælingen, Sigrid Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Chloe Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildahl, Ingrid Lykke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Leah Magnusdotter Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix