Hopp til innhold

Bertel O. Steen Cup II

  • Når: 04.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lommedalen Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 04.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julian Filip Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Stian Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Fredrik Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Nicholai Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Max Kristian Hvesser Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsengen, Eirik Wøllo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråthen, Victor Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorange, Oscar L'orsa Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, William Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Einertsen, Thomas Foss Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Filseth, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Adrian Kolstad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørlie, Håvard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haakerud, Tobias Kollevold Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bagstevold, Petter Hanekamhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Baunack, Luis Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Baunack, Charlie Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bjølgerud, Adrian Axel Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Björgvinsson, Alex Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bråthen, Cornelius Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hannestad, Ole Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hannestad, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hofgaard Røsjø, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Krogstad Lønn, Herman Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lorck, Christian Bonnevie Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Max Gotfred Tho Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Lukas Tho Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rudi-Rognerud, Tobias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Soknes, Stein Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sundby, Marius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn van Laenen, Johannes Carl Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Axel Østvold Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kittelsen, Julian Rasmussen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stornæs, Steffen Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Basberg, Mina Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Drivarbekk, Aurora Helene Blume Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrektsen, Margrethe Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerkestrand, Malin Elisabeth Weme Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Isabelle Susan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lønn, Emilie Krogstad Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Rinø, Vårin Karine Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Semmelmann, Ellisif Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartedal, Ellinor Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Enger, Agnete Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flatås, Thea Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Soknes, Mie Toresen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Lily Cornelia Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Aimée Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Selma Børke Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Laura Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lorange, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rinø, Vilde Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rød, Nora Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bagstevold, Jenny Hanekamhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Malin Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Nora Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Leah Magnusdotter Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
Snorre Veggan