Hopp til innhold

Lommedalen Skifestival - Paralell

  • Når: 02.02.2018
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Lommedalen Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 02.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 02.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 02.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 11 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Andersen, Lukas Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bråthen, Victor Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nagell, Mats Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Filseth, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sørlie, Håvard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vaaler-Hansen, Filip Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rake, Håkon Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Bråthen, Cornelius Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Foss, Morten Alexander Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Hammerich, Max Emil Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Nagell, Eric Livermore Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Skarseth, Olai Mogård Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Soknes, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Graff-Sponheim, Teo Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skarseth, Siver Mogård Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stornæs, Steffen Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bjercke, Emilie Arndt Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 11 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabech, Nellie Sofie Vågen Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Andersen, Sophie Sverdrup Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rinø, Vårin Karine Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Soknes, Mie Toresen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Heddy Colette Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Rinø, Vilde Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Torset Argel, Tomine Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Falleth, Emma Johanne Klubb Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
nif-epi04, 04
NTB scanpix