Hopp til innhold

Bertel O. Steen Cup I

  • Når: 13.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lommedalen Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 13.01.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Mathias Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Børke Hermansson, Anton Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Egeland, Cedrik Cornelius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Filseth, Lars Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Markus Bienek Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kildahl, Andreas Bror Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kittelsen, Julian Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Stian Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lurås, Teodor Grundtvig Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulbråten Bøysen, Ulrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Werring, Mikkel Faye Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundsen, Casper Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Ludvig Christoffer Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bednar, Noah Brennhaugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråthen, Victor Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Strauss, Mikkel Bro Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berntzen, Endre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Filseth, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Reitan, Nickolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørlie, Håvard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wøllo, Daniel Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berntzen, Sondre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Ole André Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Torbjørn Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Philip Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Halvor Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ski, Emil Johannes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Martin Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baunack, Luis Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Baunack, Charlie Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Beck-Vehre, Simon Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bjølgerud, Adrian Axel Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Björgvinsson, Alex Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bråthen, Cornelius Gjone Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Morten Alexander Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hannestad, Ole Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hannestad, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Gregard Knutsøn Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hofgaard Røsjø, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lines, Aslak Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riddervold, Theodor Waagaard Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Morten Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Soknes, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Mikkel Amundsen Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Erichsen, Oliver Mariager Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Neo Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Alexander Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Kristoffer Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Leo Grønvold Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mangseth, Casper Refsnes Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhr, Aksel Markussen Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stornæs, Steffen Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Valland, Alexander Strand Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Basberg, Mina Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Drivarbekk, Aurora Helene Blume Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emma Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Mathilde Oppermann Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rinø, Hege Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strauss, Louise Bro Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fanny Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Feen, Ida Finckenhagen Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Isabelle Susan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Osvik, Cornelia Trodalen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Soknes, Mie Toresen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartedal, Ellinor Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Mina Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Mina Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Refsum, Fanny Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbakke, Astrid Eldevik Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bentzen, Christine Sommerfeldt Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Emma Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beck-Vehre, Lily Cornelia Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Ida Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rinø, Hege Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Østland, Mia Isabelle Seereeram Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Selma Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lines, Åsne Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix