Hopp til innhold

HL- rangering SL

HL-rangering SL

  • Når: 07.02.2018
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Marikollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk IF Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Dingsør, Peder Henriksen Klubb Stabæk IF Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Freuchen, Felix Theodore Klubb Stabæk IF Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Greibrok, Trym Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Henni, Fredrik Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Kraknes, Victor Lamark Klubb Stabæk IF Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Kvæl, Daniel Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Lyssand, Sondre Klubb Stabæk IF Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Christoffer Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Oppegaard, Stian Mollestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøbrend, Sindre Berg Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Ski, Emil Johannes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Stenhaugen, Johannes Klubb Stabæk IF Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Waaler, Ørjan Olesen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Slalåm
Navn Wattø-Sakshaug, Marcus Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15 år Øvelse Slalåm

G 16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 16 år Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Andreas Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse G 16 år Øvelse Slalåm
Navn Osvik, Conrad Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Slalåm
Navn Stueflaten, Noah Quist Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 16 år Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 16 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Slalåm
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Slalåm

J 15 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Louise Wiborg Klubb Stabæk IF Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Fjeldstad, Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Hottran, Tuva Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Kjos, Malin Heggedal Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Nora Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Murstad Klubb Stabæk IF Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Fredrikke Christine Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Thea Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Nyquist, Sofia Nicole Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Hermine Lunder Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Nora Johanna Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Rønningen, Hannah Skogstad Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Rønningen, Anne Guro Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15 år Øvelse Slalåm
Navn Trones, Camilla Nelly Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Slalåm

J 16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Slalåm
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Maja Enerhaug Klubb Stabæk IF Klasse J 16 år Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge