Hopp til innhold

Rælingsspretten SL

SL-renn klasse U8-U12

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Marikollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Askmann-Olsen, Adrian Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Barth-Thue, Mathias Leander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Botten, Mathias Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksrød, Tobias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Friden-Bjune, Elias Kristian Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Keshtkar, Lucas Ho Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Knutslid, Eren Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Moberg, David Elias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Berntzen, Endre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsengen, Eirik Wøllo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gaarder, Oskar Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lacoste, Felix Trudeng Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lye, Ole Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mossige, Olav Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pavolas, Paulius Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sletvold, Nicolai B Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundal, Nicolay Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eriksrød, Markus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Benjamin Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Moberg, Adrian Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Møller, Nikolai Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Saugstad-Johansen, Oskar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Solsrud, Gustav Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Torkildsen, Gabriel Eystein Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biørn-Lian, Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Falla, Jesper Grimsrud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Theo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hustoft, Tallak Buset Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Indrelid, Michael Bragmo Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Keshtkar, Leon Ho Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kjelsrud, Felix Sumstad Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kjus, Tobias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Luther, Leander Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Mjåvatn, Fredrik Hasfjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Thomas Breisnes Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sundal, Magnus Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Wadseng, Benjamin Alvarsson Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Tida Dahl Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Olseng, Maia Andrea Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Pavolaite, Emilija Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Elisabeth Antin Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Mina Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Fanny Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørkhaug, Frida Rekdal Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Espelund, Ida-Victoria Melby Klubb Nannestad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mjåvatn, Filippa Hasfjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oustad, Mina Foronda Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Teigen, Cassandra Klubb Nannestad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vogt, Ingelin Marie Klubb Stabæk IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ånestad, Josefine Yuyen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Mia Maria Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Løck Grøndal, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Modell Maukon, Silja Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Selma Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Nguyen, Pernille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Madeleine Souza Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Torbal, Matilde Axelsen Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Torkildsen, Idun Lambert Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Wågenes, Emily Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix