Hopp til innhold

Rælingsspretten SSL

SSL-renn klasse U8-U12

  • Når: 20.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Marikollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Askmann-Olsen, Adrian Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Barth-Thue, Mathias Leander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Edward Klubb Stabæk IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Mathias Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eriksrød, Tobias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Friden-Bjune, Elias Kristian Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutslid, Eren Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moberg, David Elias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Eirik Klinge Klubb Nannestad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bednar, Noah Brennhaugen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berntzen, Endre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjertnæs, Jesper Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Sander Sebastian Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsengen, Eirik Wøllo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnstad, Andreas Solsrud Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Cummins, Marcus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Doknes, Oskar Espe Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gaarder, Oskar Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lofthus, Truls Erik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lye, Ole Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Sebastian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Jonas Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mossige, Olav Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pavolas, Paulius Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sletvold, Nicolai B Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundal, Nicolay Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torkildsen, Morten Klubb Hakadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wattø-Sakshaug, Mathias Klubb Nannestad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wøllo, Daniel Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Yngland, Teo Borge Klubb Stabæk IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eriksrød, Markus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Benjamin Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Konzanga, Yannick Smørgrav Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moberg, Adrian Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Nikolai Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Saugstad-Johansen, Oskar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sletvold, Felix Fjeld-Nielsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sneesby, Jakob Alexander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Solsrud, Gustav Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torkildsen, Gabriel Eystein Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Emilian Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Biørn-Lian, Alexander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Falla, Jesper Grimsrud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Theo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hustoft, Tallak Buset Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Indrelid, Michael Bragmo Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjelsrud, Felix Sumstad Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjus, Tobias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Leander Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjåvatn, Fredrik Hasfjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nicolaisen, Jacob Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Oustad, Mikkel Foronda Klubb Nannestad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Thomas Breisnes Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundal, Magnus Neuberth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wadseng, Benjamin Alvarsson Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erdelyi, Anna Aastad Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gaarder, Tove Mathea Jølle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tida Dahl Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Isnes, Hedda Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olseng, Maia Andrea Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pavolaite, Emilija Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skåningsrud, Hebe Wiik Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Elisabeth Antin Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Mina Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørkhaug, Frida Rekdal Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hveding, Tuva Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvisle, Mira Elisabeth Kristine Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundberg, Martine Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjåvatn, Filippa Hasfjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Murniece, Inga Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mylius, Sandra Ailin Amundsen Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oustad, Mina Foronda Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Ida Aasletten Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stav, Anette Flore Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Teigen, Cassandra Klubb Nannestad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Veiteberg, Anna Elise Kase Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ånestad, Josefine Yuyen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Mia Maria Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bergum-Furuseth, Kamille Eline Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løck Grøndal, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Modell Maukon, Silja Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Veiteberg, Astrid Marie Kase Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Leah Magnusdotter Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Madeleine Souza Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Emilie Aasletten Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Torkildsen, Idun Lambert Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk IF Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wågenes, Emily Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
Snorre Veggan