Hopp til innhold

Kretskontakter

Har du spørsmål, forslag til vinteraktiviteter/tilbud, positive eller negative innspill, så ta kontakt med para-ansvarlig.

Akershus Skikrets

Adresse  Strømsveien 80, 2010 Strømmen
Hjemmeside www.akershusskikrets.no
Para ansvarlig David Støre 
mob. 92026278
Da-stoe@online.no
Ansatt Thor Gjelsvik, adm.sjef
mob. 41907757
akershus@skiforbundet.no

 

Oslo Skikrets

Adresse                                                                    Brynsveien 13, 4 etg, 0677 Oslo                                                                                                                     
Hjemmeside www.osloskikrets.no
Para Ski utvalg Lillis Marie-Louise Elisabeth Rabbing- leder/koordinator
mob. 93085598  
Lillis.rabbing@gmail.com

Terje Ulsrud- kontakt utviklingshemmede  
mob. 92 88 31 30 
markeas@online.no

Nathalie Olsen -kontakt bevegelses- og synshemmede
mob 93609835 
annanathalieolsen@gmail.com
Ansatt

Sebastian Aagnes, Paraansvarlig kretskontoret
mob. 90814660  
sebastian.aagnes@skiforbundet.no

Tove Andersen, Paraansvarlig kretskontoret (mammaperm fra 29.11.21)
mob. 90814660  
tove.andersen@skiforbundet.no

Toril Vik , adm.sjef i Oslo Skikrets
mob. 97178040 
oslo@skiforbundet.no

 

Østfold Skikrets

Adresse  Strømsveien 80, 2010 Strømmen 
Hjemmeside www.ostfoldskikrets.no
Para ansvarlig Per Weng
mob. 93066951 
Weng@online.no
Ansatt Thor Gjelsvik, adm.sjef
mob. 41907757
ostfold@skiforbundet.no
NIF-EPI03, 03