Hopp til innhold

FIS SL+GS races Ål 18.-21. Des.

På vegne av Bærums Skiklub, Dønski Toppidrett og Ål skisenter ønsker vi velkommen til FIS-renn i Ål. 2 x GS og 2 x SL herre og dame renn tirsdag 18. til fredag 21. Desember. NB. Separat påmelding for hvert av de fire rennene.

  • Når: 18.12 - 21.12.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Ål skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.12.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2018 Klasse PARA kvinner Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2018 Klasse PARA kvinner Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2018 Klasse PARA kvinner Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2018 Klasse PARA kvinner Øvelse Storslalåm Startkontingent 310
Start 21.12.2018 Klasse PARA menn Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2018 Klasse PARA menn Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2018 Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2018 Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Eva Katharina Andresen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Millang, Maria Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Åsebø, Emma Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gasmann-Brott, Rikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Eva Katharina Andresen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Millang, Maria Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Åsebø, Emma Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Eva Katharina Andresen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Millang, Maria Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Åsebø, Emma Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Maria Krage Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Eva Katharina Andresen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Millang, Maria Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Bertine Aam Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Søfteland, Helena Hørte Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Åsebø, Emma Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Busengdal, Vegard Klubb Stordal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frid, Johan Henrik Harlem Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Maurstad, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Busengdal, Vegard Klubb Stordal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frid, Johan Henrik Harlem Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Maurstad, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Busengdal, Vegard Klubb Stordal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frid, Johan Henrik Harlem Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Maurstad, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Busengdal, Vegard Klubb Stordal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frid, Johan Henrik Harlem Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Tellef Fladmark Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Onstad, Tidemann Våge Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Windingstad, Tobias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

PARA kvinner - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse PARA kvinner Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse PARA kvinner Øvelse Slalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse PARA kvinner Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse PARA kvinner Øvelse Slalåm

PARA kvinner - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse PARA kvinner Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse PARA kvinner Øvelse Slalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse PARA kvinner Øvelse Slalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse PARA kvinner Øvelse Slalåm

PARA kvinner - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse PARA kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse PARA kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse PARA kvinner Øvelse Storslalåm
Navn Varne, Bergitte Klubb Plogen Skiklubb Klasse PARA kvinner Øvelse Storslalåm

PARA menn - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse PARA menn Øvelse Slalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse PARA menn Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse PARA menn Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse PARA menn Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse PARA menn Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse PARA menn Øvelse Slalåm

PARA menn - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse PARA menn Øvelse Slalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse PARA menn Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse PARA menn Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse PARA menn Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse PARA menn Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse PARA menn Øvelse Slalåm

PARA menn - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm

PARA menn - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse PARA menn Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix