Hopp til innhold

FIS listen inn-utmelding 2016/2017

Da er tiden kommet for å se inn/utmeldinger på FIS listen langrenn sesongen 2016-2017

Som tidligere år så må det meldes om utøvere fortsatt skal stå på FIS listen kommende sesong. Avgiften på kr. 250,- innkreves på vegne av FIS og fakturaer sendes klubbvis i etterkant av sesongen.

Vi minner om at alle som delta i Norgescup eller NM må ha FIS lisens - for i år gjelder dette 2000 årgangene som er førstegangs utøvere.

NB! Før innmelding på FIS-pkt-lista skal utøveren underskrive "Athletes´ Declaration". For utøvere under 18 år må AD-skjema også signeres av foresatte. Dette er en erklæring om at utøveren kjenner til at deltagelse i idrettskonkurranser nødvendigvis kan medføre en viss risiko (for skader el.l.). Også Athletes´ Declaration sendes inn til skikretsen. Athletes´ Declaration skal underskrives kun en gang i løpet av livet. 

Gjeldende FIS-punkt-liste:
Det kommer ny, oppdatert FIS-punkt-liste ca 6 ganger i året.

Du kan finne FIS-punkt lista på nettsiden til FIS (det internasjonale skiforbundet):
www.fisski.com > Cross Country > FIS-points

Velg den øverste lista som kommer opp!

Du kan enkelt finne en utøver ved å sortere på etternavn eller fornavn. Husk at Å=aa, Ø=oe, Æ=ae.

Rekkefølge kan du få ved å velge der det står "Order by" (da velger du "distance" for vanlig FIS-punkt-liste, og "sprint" for sprint-punkter). For ikke å få kvinner og menn blandet, må du velge der det står "Gender" (kjønn). Hvis du klikker på navnet til hver løper kan du få opp alle løpernes registrerte resultater i internasjonale renn (velg under "your choice here" oppe til høyre, og "select").

 For å finne opplysninger om enkeltutøvere, kan du besøke denne siden:
 www.fisski.com > Cross Country- Competitor Biographies

Klubbvis inn/utmelding sendes til kretskontoret innen 12. september 2016 tvsk@skiforbundet.no

Strykinger/innmeldinger oppdateres fortløpende - oppdatert 26/09-2016

FIS listen inn/utmeldinger 2016-2017 - TVSK Strykes:
3421523 LIE Haakon 09.04.1992 NOR Aamdal Il  
3423428 GUSTAVSEN Niklas Aleksander 06.03.1998 NOR Botne SK Strykes
3422221 HALVORSEN Lars Gellein 13.09.1994 NOR Botne Sk Strykes
3423150 BACKE Marius 03.07.1997 NOR Botne Skiklubb  
3423143 CHRISTIANSEN Lars Norheim 13.06.1997 NOR Botne Skiklubb  
3423396 HALVORSEN Erik Gellein 29.03.1998 NOR Botne Skiklubb Strykes
3423397 HEGG Hermann Glasius 20.02.1998 NOR Botne Skiklubb Strykes
3423398 HEGG  Kristian Glasius 20.02.1998 NOR Botne Skiklubb  
3426134 HERFOSS Ida Emilie 28.05.1995 NOR Drangedal Il  
3423619 EIDISSEN Halvor 26.06.1998 NOR Dyre Vaa  
3422693 NORDBOE Even 21.03.1996 NOR Fyresdal Il  
3423390 UNDSETH  Christoffer 04.09.1998 NOR Gulset  
3422712 DOENNESTAD Henrik 12.10.1996 NOR Gulset If  
3423830 HOEGMAN Mikael Ripel 22.06.1999 NOR Gulset If  
3423821 LINHEIM Marcus 04.05.1999 NOR Gulset If  
3423391 NILSEN Iver Honningdal 26.07.1998 NOR Gulset If Strykes
3423833 NILSEN Vebjoern Weldingh 20.04.1999 NOR Gulset If  
3426688 WOLD Pia 14.01.1999 NOR Hauken Il  
3426516 FLATLAND Vilde Elisabeth 17.08.1998 NOR Heddal Il  
3426751 GRANLUND Kjersti Loekka 30.09.1999 NOR Heddal Il  
3426689 LARSEN Hanna Kristine 01.07.1999 NOR Heddal Il  
3423965 BRENNA Vegard 13.03.1999 NOR Heddal Il  
3423408 PLADSEN Viktor Moe 08.06.1998 NOR Heddal Il  
3423553 MIDTGARDEN Torjus Aasrum 29.06.1998 NOR Hei Il  Endret klubb til Stridsklev IL
3426196 BYGGLAND Sigrid Lid 31.10.1994 NOR Hoeydalsmo Il  
3422689 BYGGLAND Torgeir Lid 12.08.1996 NOR Hoeydalsmo Il  
3422243 KVAALE Eivind Romberg 05.03.1994 NOR Hoeydalsmo Il  
3421889 LID Arne Moen 07.09.1993 NOR Hoeydalsmo Il Strykes
3422690 OFTE Stian Yndesdal 07.05.1996 NOR Hoeydalsmo Il Byttet klubb til Lillehammer ski
3426508 THRANE Emilie  05.07.1998 NOR Hof  ii  
3423386 AMUNDSEN Simen Aamodt 04.04.1998 NOR Hof Ii  
3422465 ALMENNINGEN Mathias 24.11.1995 NOR Hof IL  
3422244 DAHL Kristian 17.01.1994 NOR Hof IL  
3423966 HUSOEY Anders Olav hoff 25.11.1999 NOR Hof Il  
3420877 BYGGLAND Aanund Lid 17.07.1990 NOR Hoydalsmo IL  
3426446 BREKKE Caroline 27.08.1998 NOR IF Oern  
3422467 LANDSVERK Halvor Dagssoen 02.01.1995 NOR If Oern  
3423831 MEEN Jens Innleggen 24.02.1999 NOR If Oern  
3423832 QVENILD-SVENNUNGSEN Markus 01.09.1999 NOR If Oern  
3423243 RISHOLT Vebjoern 01.03.1998 NOR If Oern  
3423131 ULLELAND Kristian 09.11.1997 NOR IF Oern Strykes
3426509 GLEDITSCH Emilie 22.04.1998 NOR Ii Runar  
3426515 PETTERSEN Kristina Berge 11.09.1998 NOR Ii Runar  
3426512 SEEBERG Eline Vataker 29.10.1998 NOR Ii Runar  
3423540 AABREKK Eirik Bergene 03.03.1998 NOR Ii Runar  
3423406 OLSEN Henrik Myrvang 13.06.1998 NOR Ii Runar  
3423834 BERTELSEN Henrik 01.08.1999 NOR Il Hei  
3421844 MIDTGARDEN Eivind Aasrum 13.01.1993 NOR Il Hei Strykes
3423401 NAATEDAL Martin Sollie 01.07.1998 NOR Il Iverig Strykes
3426511 JACOBSEN Marit Melby 20.08.1998 NOR IL Ivrig  
3426514 LISET Mette 08.03.1996 NOR Il Ivrig  
3424005 AABERG Emil 23.04.1999 NOR Il Ivrig Strykes
3423400 KNOTTEN  Iver Johan 17.12.1998 NOR Il Ivrig  
3423402 LISET Kristoffer 31.01.1998 NOR Il Ivrig  
3426513 KAALE Henriette Olsen 16.10.1998 NOR Il Lvrig  
3426510 KALAGER Karoline Elise  27.03.1997 NOR Il Lvrig  Strykes
3426199 GLEDITSCH Marte 17.09.1996 NOR Il Runar  
3425897 JENSEN Marte 07.01.1994 NOR Il Runar  
3426401 KRISTIANSEN Ella Otterdal 13.03.1997 NOR Il Runar  Strykes
3426402 MATHISEN Hanna 13.05.1997 NOR Il Runar  Strykes
3426690 NORLI Stine 02.11.1999 NOR Il Runar  
3422698 CHRISTOFFERSEN Stian 29.05.1996 NOR Il Runar  
3423837 HAUGEN Simen Halle 09.01.1999 NOR Il Runar  
3422694 JACOBSEN Sondre 22.08.1996 NOR Il Runar  
3423138 JENSSEN  Paal 04.04.1997 NOR Il Runar  Strykes
3423822 MEYER Thomas 04.05.1999 NOR Il Runar  
3422151 NISSEN-SOLLIE Petter Thomassen 30.12.1994 NOR Il Runar  
3423835 OEVRUM Matias Bjoernflaten 12.11.1999 NOR Il Runar  
3422695 OLSEN Nikolai Myrvang 20.02.1996 NOR Il Runar  
3422461 STOKLAND Ruben Cornelius 08.05.1995 NOR Il Runar  Strykes
3423392 BJERVA Vetle Schie 25.06.1997 NOR Il Skade  
3426085 AAS Hedda Lundeberg 31.10.1995 NOR Il Skarphedin  
3426086 NENSETER Maren 20.11.1995 NOR Il Skarphedin  
3420977 DAHL Svein Halvor 03.07.1989 NOR Il Skarphedin  
3422472 FORBERG Sigmund Andres kvammen 13.10.1995 NOR Il Skarphedin  
3422470 HAAKONSEN Magnus 22.07.1995 NOR Il Skarphedin  
3422469 NENSETER Aslak 19.06.1994 NOR Il Skarphedin  
3423399 HOLM Bjoernar Toernes 02.07.1998 NOR Il Toern  
3423454 BERGAN Sindre 27.09.1998 NOR Iltoern  
3425806 KNUTSEN Maja 19.11.1992 NOR Kilebygda Il  
3421585 NES Ole Jakob 28.02.1972 NOR Kjose IL  
3422796 KRISTOFFERSEN Even 16.12.1996 NOR Krageroe If  
3426399 FREMSTAD Lovise 09.11.1996 NOR Larvik Ski  Strykes
3422466 BERGAN Sivert Halfdan 27.01.1995 NOR Larvik Ski  
3423874 BOEE Brage 24.05.1999 NOR Larvik Ski  
3423388 HEGDAL Vebjoern 25.02.1998 NOR Larvik Ski  
3423512 JORDBRU Lukas 13.04.2002 NOR Larvik Ski  
3423132 LANNER  Mats 03.09.1997 NOR Larvik Ski  Strykes
3423134 NYGAARD Simen Wrige 04.06.1997 NOR Larvik Ski  Strykes
3422700 SAASTAD Krister 27.06.1996 NOR Larvik Ski  
3422688 SMEDSRUD Trym Gjerstad 02.07.1996 NOR Larvik Ski  Strykes
3423387 TEIEN Tobias 03.02.1998 NOR Larvik Ski  
3426692 BJOERBAEK Stine 29.06.1999 NOR Melum Il  
3423403 OEVERAAS Vegard 07.06.1998 NOR Melum Ski  
3423140 VADDER Halvor 11.04.1997 NOR Morgedal IL  
3423552 FOSSLI Torjus 27.01.1997 NOR Nissedal Il  
3423457 GRIMSTVEDT Johans 25.12.1996 NOR Nissedal Il  
3426527 POPOVA Stefani  12.02.1993 NOR Noetteroey Ski  
3420495 WATTERDAL Eirik 09.05.1984 NOR Noetteroey Ski  
3420833 WATTERDAL Oeyvind 08.07.1987 NOR Noetteroey Ski  
3426198 VASSEND Tonje 04.01.1996 NOR Oern IF Strykes
3421845 GUNNULFSEN Mikael 25.03.1993 NOR Oern IF  
3422701 JOHANNESSEN Lars 11.09.1996 NOR Oern IF Strykes
3423142 NIELSEN Kristoffer 26.08.1988 NOR Oern IF  
3423829 SOELI Andreas Boe 05.01.1999 NOR Oern If  
3420966 ANKERSEN Kristian 27.08.1991 NOR Oseberg Skilag  
3421848 ELSET Didrik Fjeld 29.03.1993 NOR Oseberg Skilag  
3424022 HAGEN Mads 07.10.1999 NOR Oseberg Skilag  
3423462 JENSEN Haakon Trolldalen  16.04.1998 NOR Oseberg Skilag  
3421229 LANES Simen 10.06.1991 NOR Oseberg Skilag  
3421849 MYSEN Eirik 06.05.1993 NOR Oseberg Skilag  
3422508 ROSENVINGE Aksel 03.09.1995 NOR Oseberg Skilag  
3422709 SCHOEN Benjamin MK 04.03.1996 NOR Oseberg Skilag Strykes
1059725 AUKLAND Anders 12.09.1972 NOR Oseberg SL  
1185631 AUKLAND Joergen 06.08.1975 NOR Oseberg SL  
3426589 FLOTHYL Margit S. 18.05.1998 NOR Rein I.L.  
3426403 HERMANSEN  Marianne 02.05.1997 NOR Rein Il  
3426691 NICOLAYSEN Stine 28.10.1999 NOR Runar Il  
3423836 MOERK Magnus 01.10.1999 NOR Runar Il  
3420969 BREDA Mats Haakon 10.06.1989 NOR Sande SK  
3422543 TEIEN Henrik 08.08.1995 NOR Sande Sk  
3423578 KILLINGDALEN Marius 17.07.1997 NOR Sande Spkl  
3426104 BONDEN Inger 11.03.1995 NOR Sande Sportsklubb  
3426579 GRAVNINGEN Elise 04.01.1998 NOR Sande Sportsklubb  
3423407 BONDEN Eirik 13.03.1998 NOR Sande Sportsklubb  
3423892 BURUD Hans Bernhard 14.05.1999 NOR Sande Sportsklubb  
3423212 KJENNERUD Eivind 21.06.1997 NOR Sande Sportsklubb  
3423206 TEIEN Eirik 06.05.1997 NOR Sande Sportsklubb  
3421629 BARLAND Joergen 11.06.1991 NOR Sannidal Il Strykes
3426781 SKAR Synne Findal 30.12.1998 NOR Sannidal Il - ski  
3424018 SKAR Hogne Findal 11.12.1996 NOR Sannidal Il - ski  
3422148 GURHOLT Vemund 04.12.1990 NOR Siljan Il  
3423393 OLSEN Knut Eirik stavnes 18.04.1998 NOR Siljan Il  
3422699 LILAAS Haavard 07.02.1996 NOR Skoppum Il  
3424004 ULVENSOEEN Hermund 05.04.1999 NOR Skoppum Il  
3423389 SKAAHEIM Benjamin Haukedal 28.10.1998 NOR Skoppum Il skigruppa  
3423405 OEDEGAARDEN Thomas 14.12.1998 NOR Stathelle Og omegn ii
3423404 WILLUMSEN Halvor Froehaug 25.04.1998 NOR Stathelle Og omegn ii
3425808 SEM Marthe 23.05.1993 NOR Stathelle Og omegn il
3426120 TUFTE Kristine Ringsjoe 01.05.1995 NOR Stathelle og Omegn IL
3426748 THORSDAL Sigrid 23.01.1999 NOR Stathelle Og omegn ski
3422696 ABRAHAMSEN Magnus 18.01.1996 NOR Stokke  Strykes
3426693 BEKKEN Elena 23.03.1999 NOR Stokke Il  
3426578 LARSEN Emilie Staaleroed 19.07.1998 NOR Stokke Il  
3426103 SKAUG Marte 10.10.1995 NOR Stokke Il  
3423139 ABRAHAMSEN Eirik 22.09.1997 NOR Stokke Il  
3423838 ELVERUM Halvor 20.09.1999 NOR Stokke Il  
3423839 HANGERHAGEN Petter 13.01.1999 NOR Stokke Il  
3423205 KNOTTEN Sivert 19.12.1997 NOR Svarstad Il  
3423394 NELSON Haakon 23.05.1998 NOR Svarstad Il  
3423395 TALLAKSTAD Henrik 12.03.1998 NOR Svarstad Il  
3425690 KROKEN Kathrine L. 15.03.1991 NOR Vinje Il  
3421854 ERIKSTEIN Kjell Einar 16.02.1993 NOR Vinje Il  
3422226 ERIKSTEIN Knut Halvor 23.05.1994 NOR Vinje Il  
3421855 MATHISEN Runar Skaug 13.03.1993 NOR Vinje Il  
             
Nye på listen:                
NY KOLDRUP Håkon M 16.12.2000 NOR 22 Larvik ski  
NY JOHNSRUD Fredrik M 06.03.2000 NOR 22 Stokke IL  
NY MOLAND Mons M 23.03.2000 NOR 22 Stokke IL  
NY ENGEBRETSEN Liten Fredrikke K 08.11.2000 NOR 22 Stokke IL  
NY MOEN Didrik Riis M 15.07.2000 NOR 22 Stokke IL  
NY GUNDERSEN William M 22.02.2000 NOR 22 Larvik ski  
Ny GRYTNES Markus M 04.08.2000 NOR 22 IL Ivrig  
Ny PEDERSEN Tor Anton M 21.06.2000 NOR 22 IL Ivrig  
Ny POLSROED Mangus M 14.02.2000 NOR 22 Gulset IF  
Ny POLSROED Marius M 14.02.2000 NOR 22 Gulset IF  
Ny GJERMUNDSEN Greger M 01.10.2000 NOR 22 Gulset IF  
Ny OLESEN Marte Riis K 31.07.2000 NOR 22 Gulset IF  
Ny MYHRA Haavard M 30.05.2000 NOR 22 Gulset IF  
Ny RÜGER Philip M 03.03.2001 GERMANY 22 Gulset IF Skal gå et internasjonalt renn i Tyskland - trenger FIS kode.
NY OSNES Jon Rabe M 18.11.2000 NOR 22 Oseberg Skilag  
NY HJERTAAS Marcus M 23.07.2000 NOR 22 IL Runar  
NY HYNNE Julie Marie K 14.06.2000 NOR 22 IL Runar  
NY KVAL Stella K 02.07.2000 NOR 22 IL Runar  
NY LINDSTAD Amalie K 26.09.2000 NOR 22 IL Runar  
NY TANGEN Elias Michelsen M 11.11.2000 NOR 22 Oseberg Skilag  
NY GRANSTROEM Erland M 18.06.2000 NOR 22 IF Oern  
NY QVENILD-SVENNUNGSEN Marthe K 29.12.2000 NOR 22 IF Oern  
NY BERG Sindre Aarrestad M 19.01.2000 NOR 22 IF Oern  
Ny BORGE-MOE Sigurd M 18.03.2000 NOR 22 Botne SK  
Ny INDERHAUG Kasper M 12.06.2000 NOR 22 Botne SK  
Ny RIISE Karoline Hast K 01.03.2000 NOR 22 Skoppum ski  
Ny FRIDLUND Jonas M 31.03.2000 NOR 22 Larvik ski  
Ny FREMSTAD Andrine Harriet K 22.11.2000 NOR 22 Nanset IF  
Ny HAMRE Sigurd Bakken M 26.08.2000 NOR 22 Nanset IF  
Ny PEDERSEN Simon Bergh M 28.02.2000 NOR 22 Oseberg Skilag  
Ny OEVREBOE Karl Christian M 08.03.2000 NOR 22 Aamdal IL  
Ny HAUGAN Tobias M 22.03.2000 NOR 22 Gulset IF  
3425816 ANTONSEN Kristin K 18.03.1991 NOR 22 Gransherad IL  
Ny AADNE Nils-Ingar M 10.09.1982 NOR 22 Andebu IL