Hopp til innhold

Gålå-sprinten 2015

Sesongens første NC senior arrangeres på Gålå 28-29. november. Telemark og Vestfold skikrets stiller med 28 utøvere på startstreken.

Fra Telemark og Vestfold skikrets, stiller følgende:

Olsen Nikolai Myrvang IL Runar - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Kjennerud Eivind Sande Sportsklubb - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Drammen  
Smedsrud Trym Gjerstad Larvik Ski - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Øvrum Matias Bjørnflaten IL Runar - Ski Telemark og Vestfold Skikrets   Norges Toppidrettsgymnas langrenn Lillehammer
Burud Hans Bernhard Sande Sportsklubb - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Nordre Vestfold  
Christoffersen Stian IL Runar - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Killingdalen Marius Sande Sportsklubb - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Brage Larvik Ski - Ski Telemark og Vestfold Skikrets   NTG langrenn Geilo
Aabrekk Eirik IL Runar - Ski Telemark og Vestfold Skikrets   Norges Toppidrettsgymnas langrenn Lillehammer
Dahl Svein Halvor Skarphedin, IL - Ski - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Synnfjell  
Kvaale Eivind Romberg Høydalsmo IL - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Synnfjell  
Gunnulfsen Mikael Ørn, IF - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Synnfjell  
Mysen Eirik Oseberg Skilag - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Veidekke Oslofjord  
Bergan Sivert Halfdan Larvik Ski - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Synnfjell Hovden Skigymnas
Ankersen Kristian Oseberg Skilag - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Lanes Simen Oseberg Skilag - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Jobzone  
Mathisen Runar Skaug Vinje IL - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Synnfjell  
Burud Hans Bernhard Sande Sportsklubb - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Nordre Vestfold  
Øvrum Matias Bjørnflaten IL Runar - Ski Telemark og Vestfold Skikrets   Norges Toppidrettsgymnas langrenn Lillehammer
Brage Larvik Ski - Ski Telemark og Vestfold Skikrets   NTG langrenn Geilo
Aabrekk Eirik IL Runar - Ski Telemark og Vestfold Skikrets   Norges Toppidrettsgymnas langrenn Lillehammer
Dønnestad Henrik Gulset IF - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Grenland Ski  
Olsen Nikolai Myrvang IL Runar - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Kristoffersen Even Kragerø IF Ski - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Grenland Ski  
Christoffersen Stian IL Runar - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Saastad Krister Larvik Ski - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Kjennerud Eivind Sande Sportsklubb - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Drammen  
Smedsrud Trym Gjerstad Larvik Ski - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Killingdalen Marius Sande Sportsklubb - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Gunnulfsen Mikael Ørn, IF - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Synnfjell  
Ankersen Kristian Oseberg Skilag - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Nissen-Sollie Petter Thomassen IL Runar - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Mysen Eirik Oseberg Skilag - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Veidekke Oslofjord  
Teien Henrik Sande Sportsklubb - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Bergan Sivert Halfdan Larvik Ski - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Synnfjell Hovden Skigymnas
Dahl Svein Halvor Skarphedin, IL - Ski - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Synnfjell  
Kvaale Eivind Romberg Høydalsmo IL - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Synnfjell  
Dagssøn Landsverk Halvor Ørn, IF - Ski Telemark og Vestfold Skikrets   Hovden Skigymnas
Mathisen Runar Skaug Vinje IL - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Synnfjell  
Gleditsch Marte IL Runar - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Bonden Inger Sande Sportsklubb - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Veidekke Oslofjord  
Jensen Marte Louise IL Runar - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Wold Pia Hauken, IL - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Grenland Ski Norges Toppidrettsgymnas langrenn Lillehammer
Gleditsch Emilie IL Runar - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Gleditsch Marte IL Runar - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    
Bonden Inger Sande Sportsklubb - Ski Telemark og Vestfold Skikrets Team Veidekke Oslofjord  
Jensen Marte Louise IL Runar - Ski Telemark og Vestfold Skikrets    

 

Rennprogram
Laurdag 28.11.15:
Kvinner: Sprint F (sen. og jun.)
Menn: Sprint F (sen. og jun.)

Søndag 29.11.15:
Kvinner: Skiathlon (sen.)
Kvinner: 5km F (jun.)
Menn: Skiathlon (sen.)
Menn: 10km F (jun.)

Arrangøren sine nettsider



Rennprogram
Laurdag 28.11.15:
Kvinner: Sprint F (sen. og jun.)
Menn: Sprint F (sen. og jun.)

Søndag 29.11.15:
Kvinner: Skiathlon (sen.)
Kvinner: 5km F (jun.)
Menn: Skiathlon (sen.)
Menn: 10km F (jun.)

Arrangøren sine nettsider