Hopp til innhold

Inn/utmelding av FIS listen langrenn

Det er tid for innmelding og utmelding på FIS-punkt-lista. NB!! Hver klubb melder inn klubbvis til kretskontoret innen 15. september om strykninger/innmeldinger. Husk også at ALLE NYE må fylle ut AD skjema

Oversiktsliste sesongen 2013/2014

Skjema for påmelding!

Dette gjelder alle løpere (senior og junior) som skal konkurrere i Statoil Norgescup og NM junior og senior, sesongen 2014-2015.

Løpere som er første års junior kommende sesong (17 år) må være særskilt oppmerksomme på dette.

Løpere som ikke lenger er aktive, må bli meldt ut av lista; det følger en avgift med å stå på lista som «aktiv».

Se også NSF langrenn FIS liste artikkel

Oversikt over løpere fra Telemark og Vestfold Skikrets til årets liste - oppdatert pr. 13/8

FIS kode Etternavn Fornavn Kjønn Fødselsdato Kretskode Klubb Status
3421523 LIE Haakon M 09.04.1992 22 Aamdal Il  
3425208 MOLAND Signe L 19.08.1986 22 Andebu  
3420309 MOLAND Stig M 23.03.1982 22 Andebu IL  
3422221 HALVORSEN Lars Gellein M 13.09.1994 22 Botne Sk  
3422220 LARS GELLEIN Halvorsen M 13.09.1994 22 Botne Sk  
3422218 SOLLUND Kent Ivar Bjoernsen M 05.07.1993 22 Botne SK  
3422463 FREDRIKSEN Simen Fredrik Brunvand M 01.03.1995 22 Botne Skiklubb  
3426084 HEGG Katrine L. L 03.06.1995 22 Botne Skiklubb  
3423150 BACKE Marius M 03.07.1997 22 Botne Skiklubb  
3423143 CHRISTIANSEN Lars Norheim M 13.06.1997 22 Botne Skiklubb  
3426134 HERFOSS Ida Emilie L 28.05.1995 22 Drangedal Il  
3422693 NORDBOE Even M 21.03.1996 22 Fyresdal Il  
3422712 DOENNESTAD Henrik M 12.10.1996 22 Gulset If  
3422711 GUDBRANDSEN Haakon Olsen M 11.04.1996 22 Gulset If  
3422710 POLSROED Michael M 11.12.1996 22 Gulset If  
3421888 STRAND Joergen M 27.02.1993 22 Gulset If  
3423137 HANSEN Tommy Klepsvik M 29.12.1997 22 Gulset If  
3423136 OLAFSEN Joern Andreas Jonsaas M 28.07.1997 22 Gulset If  
3425805 GOLID Anne Jorunn L 18.12.1993 22 Heddal Il  
3421847 MARTHINSEN Vegard Boe M 01.02.1993 22 Heddal Il  
3426196 BYGGLAND Sigrid Lid L 31.10.1994 22 Hoeydalsmo Il  
3422689 BYGGLAND Torgeir Lid M 12.08.1996 22 Hoeydalsmo Il  
3422243 KVAALE Eivind Romberg M 05.03.1994 22 Hoeydalsmo Il  
3421889 LID Arne Moen M 07.09.1993 22 Hoeydalsmo Il  
3422690 OFTE Stian Yndesdal M 07.05.1996 22 Hoeydalsmo Il  
3426251 UNHJEM Turid L 01.04.1980 22 Hoeydalsmo Il  
3423140 VADDER Halvor M 11.04.1997 22 Hoeydalsmo Il  
3422465 ALMENNINGEN Mathias M 24.11.1995 22 Hof IL  
3422244 DAHL Kristian M 17.01.1994 22 Hof IL  
3423141 SKJELDAL Peder M 08.05.1997 22 Hof Il  
3422464 THRANE Marius M 21.04.1995 22 Hof IL  
3420877 BYGGLAND Aanund Lid M 17.07.1990 22 Hoydalsmo IL  
3422048 JOHANNESSEN Gunnar M 10.05.1994 22 If Oern  
3422467 LANDSVERK Halvor Dagssoen M 02.01.1995 22 If Oern  
3422047 SOLLI Tobias M 26.03.1994 22 If Oern  
3423142 NIELSEN Kristoffer M 26.08.1988 22 If Oern  
3421844 MIDTGARDEN Eivind Aasrum M 13.01.1993 22 Il Hei  
3423131 ULLELAND Kristian M 09.11.1997 22 Il Hei  
3421566 GUNHILDSTAD Simen M 19.04.1992 22 Il Ivrig  
3421845 GUNNULFSEN Mikael M 25.03.1993 22 Il Oern  
3422698 CHRISTOFFERSEN Stian M 29.05.1996 22 Il Runar  
3422462 CRISTOFFERSEN Anders M 06.04.1993 22 Il Runar  
3426199 GLEDITSCH Marte L 17.09.1996 22 Il Runar  
3421886 HAUGHEM Stian M 21.10.1993 22 IL Runar  
3422694 JACOBSEN Sondre M 22.08.1996 22 Il Runar  
3425897 JENSEN Marte L 07.01.1994 22 Il Runar  
3421597 KRISTIANSEN Brian Otterdal M 24.11.1992 22 Il Runar  
3422151 NISSEN-SOLLIE Petter Thomassen M 30.12.1994 22 Il Runar  
3422697 NORLI Kristoffer M 17.09.1996 22 Il Runar  
3422695 OLSEN Nikolai Myrvang M 20.02.1996 22 Il Runar  
3422461 STOKLAND Ruben Cornelius M 08.05.1995 22 Il Runar  
3423138 JENSSEN  Paal M 04.04.1997 22 Il Runar  
3426401 KRISTIANSEN Ella Otterdal L 13.03.1997 22 Il Runar  
3426402 MATHISEN Hanna L 13.05.1997 22 Il Runar  
3426085 AAS Hedda Lundeberg L 31.10.1995 22 Il Skarpedin  
3420977 DAHL Svein Halvor M 03.07.1989 22 Il Skarphedin  
3422472 FORBERG Sigmund Andres kvammen M 13.10.1995 22 Il Skarphedin  
3422470 HAAKONSEN Magnus M 22.07.1995 22 Il Skarphedin  
3426087 KALLAGER Marie Roko L 06.09.1995 22 Il Skarphedin  
3426086 NENSETER Maren L 20.11.1995 22 Il Skarphedin  
3422469 NENSETER Aslak M 19.06.1994 22 Il Skarphedin  
3425806 KNUTSEN Maja L 19.11.1992 22 Kilebygda Il  
3421851 PEDERSEN Robert Soereid M 03.12.1992 22 Kilebygda Il  
3422796 KRISTOFFERSEN Even M 16.12.1996 22 Krageroe If  OK
3423133 JENSSEN Emil Gusland M 17.07.1997 22 Larvik Il  
3422466 BERGAN Sivert Halfdan M 27.01.1995 22 Larvik Ski  
3422688 SMEDSRUD Trym Gjerstad M 02.07.1996 22 Larvik Ski  
3422590 TANUM Henrik Soerboe M 04.11.1995 22 Larvik Ski  
3422686 TRYM GJERSTAD Smedsrud M 02.07.1996 22 Larvik Ski  
3426399 FREMSTAD Lovise L 09.11.1996 22 Larvik Ski  
3423132 LANNER  Mats M 03.09.1997 22 Larvik Ski  
3426400 MEYER Emily L 24.06.1997 22 Larvik Ski  
3423134 NYGAARD Simen Wrige M 04.06.1997 22 Larvik Ski  
3422700 SAASTAD Krister M 27.06.1996 22 Larvik Ski  
3423135 TANUM Mats M 10.07.1995 22 Larvik Ski  
3426197 BJOERBAEK Rikke L 23.08.1996 22 Melum Il  
3422460 OEVERAAS Sindre M 12.09.1995 22 Melum Il  
3421843 HAUGEN Simen M 28.10.1966 22 Nanset If  
3420495 WATTERDAL Eirik M 09.05.1984 22 Noetteroey Ski  
3420833 WATTERDAL Oeyvind M 08.07.1987 22 Noetteroey Ski  
3422701 JOHANNESSEN Lars M 11.09.1996 22 Oern If  
3426198 VASSEND Tonje L 04.01.1996 22 Oern If  
3420966 ANKERSEN Kristian M 27.08.1991 22 Oseberg Skilag  
3421848 FJELD Didrik M 29.03.1993 22 Oseberg Skilag  
3421229 LANES Simen M 01.01.1991 22 Oseberg Skilag  
3422506 MARCUSSEN Oeyvind Oeilo M 24.05.1995 22 Oseberg Skilag  
3420840 MOE Markus M 30.11.1989 22 Oseberg Skilag  
3421849 MYSEN Eirik M 06.05.1993 22 Oseberg Skilag  
3422508 ROSENVINGE Aksel M 03.09.1995 22 Oseberg Skilag  
3422709 SCHOEN Benjamin MK M 04.03.1996 22 Oseberg Skilag  
3422862 SVENDSEN Mathias Maageroe M 14.04.1996 22 Oseberg Skilag  
1059725 AUKLAND Anders M 12.09.1972 22 Oseberg SL  
1185631 AUKLAND Joergen M 06.08.1975 22 Oseberg SL  
3426403 HERMANSEN  Marianne L 02.05.1997 22 Rein Il  
3420969 BREDA Mats Haakon M 10.06.1989 22 Sande SK  
3422907 GRAVNINGEN Magnus M 06.06.1996 22 Sande Sk  
3422905 SOLBERG Kristoffer Bjoerloew M 14.07.1996 22 Sande Sk  
3422543 TEIEN Henrik M 08.08.1995 22 Sande Sk  
3425240 TEIEN Karoline Burdahl L 20.02.1986 22 Sande sp.kl.  
3421852 AASERUD August M 28.04.1993 22 Sande Sportsklubb
3426104 BONDEN Inger L 11.03.1995 22 Sande Sportsklubb
3421853 BONDEN Hans Kristian M 22.03.1993 22 Sande Sportsklubb
3421850 GRAVNINGEN Hans Gunnar M 24.08.1993 22 Sande Sportsklubb
3422504 HAMDAHL Morten M 11.01.1994 22 Sande Sportsklubb
3422519 NAESS Oskar M 28.02.1994 22 Sande Sportsklubb
3423206 TEIEN Eirik M 06.05.1997 22 Sande Sportsklubb
3423212 KJENNERUD Eivind M 21.06.1997 22 Sande Sportsklubb
3421629 BARLAND Joergen M 11.06.1991 22 Sannidal Il  
3422148 GURHOLT Vemund M 04.12.1990 22 Siljan Il  
3422471 VATNAR Kristoffer M 21.05.1995 22 Skarphedin Il  
3422548 JOHANSEN Eirik Andreas M 01.07.1995 22 Skoppum Il  
3422699 LILAAS Haavard M 07.02.1996 22 Skoppum Il  
3425819 ULVENSOEEN Anna L 17.11.1993 22 Skoppum Il ski  
3426121 AMUNDSEN Amalie Naess L 21.09.1995 22 Stathelle Og omegn il
3425808 SEM Marthe L 23.05.1993 22 Stathelle Og omegn il
3426120 TUFTE Kristine Ringsjoe L 01.05.1995 22 Stathelle og Omegn IL
3422696 ABRAHAMSEN Magnus M 18.01.1996 22 Stokke  
3422181 ANDERSEN Henrik M 12.05.1994 22 Stokke Il  
3421540 BERGSHOLM Haakon M 25.06.1992 22 Stokke Il  
3426102 FREDRIKSEN Ingerid L 06.02.1995 22 Stokke Il  
3426103 SKAUG Marte L 10.10.1995 22 Stokke Il  
3423139 ABRAHAMSEN Eirik M 22.09.1997 22 Stokke Il  
3423205 KNOTTEN Sivert M 19.12.1997 22 Svarstad Il  
3422501 NELSON Arvid M 24.04.1995 22 Svarstad Il  
3421854 ERIKSTEIN Kjell Einar M 16.02.1993 22 Vinje Il  
3422226 ERIKSTEIN Knut Halvor M 23.05.1994 22 Vinje Il  
3425690 KROKEN Kathrine L. L 15.03.1991 22 Vinje Il  
3421855 MATHISEN Runar Skaug M 13.03.1993 22 Vinje Il  

Nye innmeldte utøvere:

Tørnes Holm Bjørnar M 02.07.1998 IL Tørn