Hopp til innhold

Kretsmesterskap Alpin 2016

Denne uken arrangeres Kretsmesterskap for alle disipliner.

Kretsmesterskap i SG og GS for U14 og U16 . I helgen arrangerte Ready alpin kretsmesterskap for U14 og U16 i Wyller. Utfordrende forhold pga mildvær men bakkemannskapet gjorde en flott jobb hele helgen. Lørdag ble det arrangert SG og søndag GS/SSL.

Oslo skikrets gratulerer medaljevinnerne.

 

Lørdag SG

Jenter 2003;

1. pl       Emilie Bakkevig                               Heming

2.pl        Heddy E. Petterøe                          Heming

3.pl        Pernille Lydersen Dyrstad            Kjelsås

Gutter 2003;

1.pl        Simen Sellæg                                   Ready

2.pl        Mathias Brekkan                            Ready

3.pl        Noah Røsjordet Sjøvik                 Kjelsås

Jenter 2002;

1. pl       Katharina Andresen Jørgensen   Heming

2. pl       Josephine Nystrøm Rasmussen  Heming

3. pl       Eva Fosseidbråten                          Ready

Gutter 2002

1. pl       Elias Kroken                                     Heming

2.pl        Marius Fredriksen                          Heming

3.pl        Henrik Gonzales Knudsen             IRS

 

Jenter 2001

1.pl        Emilie Nergaard                             Heming

2.pl        Sofie Aam Olsen                             Heming

3. pl       Paulina Ringvold                             Heming

 

Gutter 2001

1.pl        Christian Oliveira Søvik                 Kjelsås

2.pl        Alexander Steen – Olsen              Kjelsås

3.pl        Carl Erasmus Finne                        Heming

Jenter 2000

1.pl        Bianca Bakke-Westhoff                Heming

2.pl        Madeleine Krogh                           Heming

3.pl        Elise Telje                                         IRS

Gutter 2000      

1.pl        Christian Owesen Hoel                 Heming

2.pl        Wilhelm Normannseth                 Heming

3.pl        Nikolai Riiber                                   Heming

SØNDAG GS/SSL

Jenter 2003

1.pl        Emilie Bakkevig                              Heming

2.pl        Pamina Astrup                                Heming

3.pl        Fantine Føyen                                 Heming

Gutter 2003

1.pl        Simen Sellæg                                   Ready

2.pl        Mathias Brekkan                            Ready

3.pl        Noah Røsjorde Sjøvik                    Kjelsås

Jenter 2002

1.pl        Eva Fosseidbråten                          Ready

2.pl        Anniken Espe                                  Heming

3.pl        Nora Børsum                                   Heming

Gutter 2002

1.pl        Henrik Gonzales Knudsen             IRS

2.pl        Marius Fredriksen                          Heming

3.pl        Julius Mondschein                          Heming

 

Jenter 2001

1.pl        Paulina Ringvold                             Heming

2.pl        Emilie Nergaard                             Heming

3.pl        Julie Fleischer                                  Heming

 

Gutter 2001

1.pl        Alexander Steen-Olsen                 Kjelsås

2.pl        Christan Oliveira Søvik                  Kjesås

3.pl        Simon Lyng-Jørgensen                  Ready

Jenter 2000

1.pl        Bianca Bakke-Westhoff                Heming

2.pl        Hannah Wilde Andersen               IRS

3.pl        Karen Svae Stangnes                     Heming

 

Gutter 2000

1.pl        Kaspar Kindem                                Ready

2.pl        Wilhelm Normannseth                 Heming

3.pl        Leopold Jørgensen                         Heming

 

OSK ALPIN - Kretsmesterskap jenter og gutter 13 og 14 år - Slalom i Ingierkollen

Resultatliste - Vi gratulerer Medaljevinnerene

OSK ALPINT – KRETSMESTERSKAP SL 2016 – 2000 og 2001 (U16)

Tirsdag 1 mars 2016 ble det arrangert kretsmesterskap i SL for U16 i Grefsenkleiva. Veldig mye bra kjøring, men dessverre en god del stang ut – særlig for guttene i 2. omgang.

Oslo skikrets gratulerer medaljevinnerne.

 KLASSE 2001

Jenter

1 pl. Julie Fleischer, Heming

2 pl. Tinna Jagge Lindstøl, Heming

3 pl. Erle Gran Olsen, Heming

Gutter

1 pl. Alexander Steen-Olsen, Kjelsås

2 pl. Christian Olivieira Søvik, Kjelsås

3 pl. Eskil T. Nordby, IRS

 

KLASSE 2000

Jenter

1 pl. Elise Telje, IRS

2 pl. Madeleine Krogh, Heming

3 pl. Anneli B. Naustdal, Kjelsås

Gutter

1 pl. Kaspar Kindem, Ready

2 pl. Olav Bergan, Ready

3 pl. Peder P. Nersnæs, IRS