Hopp til innhold

Samlingsplaner for landslagene

Samlingsplaner for de ulike grenene frem til sesongstart. Det kan bli justeringer/endringer på planene.

Telemark
16.-19. august: Lillehammer
28.-31. august: Juvass
10.-12. september: Oslo
26. september-31. oktober: Hintertux
4.-6. november: Oslo

Freestyle
Freeski
5.-8. august: Oslo
13.-5. september: Australia
10.-16. september: Oslo
17.-19. september: Megatramp, Sverige
21.-5. oktober: Saas Fee
7.-17. oktober: Oslo
20.-31. oktober: Hintertux
3-7. november: Oslo 

Skicross
August/september:
Hovedsakelig barmark i Norge (noen dager på bre i Norge dersom forhold).

Oktober:
1.-12. oktober: Saas Fee
21.-30. oktober: Stubai
10.-13. november: Snø
17.-21. november: Snø

Alpint
World Cup menn
4.-8. august: Stelvio
30. august-5. oktober: Sør-Amerika
17.-24. oktober: Sölden

Europacup menn
2.-11. august: Saas Fee
19-31. august: Zermatt
7.-19. september: Saas Fee
11.-24. oktober: Stubai/ Piztal
10.-14. november: Ski Norge

 

World Cup damer
18.-24. juli: Zermatt

9. august-12. september: New Zealand
9.-23. oktober: Saas Fee/Sölden/ Piztal
3.-7. november: Ski Norge 

Eurpacup damer
18.-22. august: Folgefonna
1.-17. september: Saas Fee
18.-28. september: Piztal
12.-29. oktober: Piztal
9.-20. november: Trysil 

Hopp
Menn
22.-29. juli: Wisla/Sommer GP
7.-15. august: Sommer GP
28.-4. september: Lillehammer
18.-22. september: Sommer GP
26-4. oktober: Sommer GP 
8.-15. oktober: Oberstdorf
21.-28. oktober: Fuerteventura
4.-7. november: Trondheim 
10.-19. november: Snø

Kvinner
5.-8. august: Voss
27.-31. august: Lillehammer
8.-9. september: Lillehammer
25.-1. oktober: Trondheim
8.-15. oktober: Oberstdorf
10.-14. november: Voss
25.-30. november: Rena 

Kombinert
Juli
15.-18. juli: Trondheim
4.-9. august: Trondheim
21.-31. august: Oberstdorf
13.-18. september: Lillehammer
29.-5. oktober: Falun/Torsby
20.-26. oktober: Oberstdorf
3.-7. november: Snø
18.-23. november: Lillehammer

Langrenn
Kvinner, elite
3.-9. august: Lillehammer
25.-8. september: Seiser Alm/Livigno
21.-26. september: Kvitfjell
8.-10. oktober: Oslo
20.-6. november: Val Senales
14.-23. november: Beitostølen 

Menn, sprint
3.-9. august: Torsby
25.-8. september: Pontresina/Livigno
22.-28. september: Trysil
6.-9. september: Oslo
22.-28. september: Trysil
6.-9. oktober: Oslo
20.-3. november: Val Senales
10.-23. november: Beitostølen/Skeikampen 

Menn, allround
29.-4. juli: Sognefjellet
4.-10. august: Lillehammer
25.-8. september: Seiser Alm/Livigno
14.-20. september: Oslo
29.-5. oktober: Meråker
20. oktober-6. november: Val Senales
14.-23. november: Beitostølen

Funksjonshemmede
5.-10. august: Folgefonna
15.-16. august: Knyken
1.-10. september: Torsby sammen med Sverige
29.-5.oktober: Trysil/Meråker
29.-2.november: Geilo
18.-23. november: Beitostølen
28.-30. november: Sjusjøen (åpen samling)