Hopp til innhold

Styret/adm/klubb

Ansatte      
Stig Aambø Adm.sjef 99 50 97 92 stig.aambo@skiforbundet.no

Postadresse:

Idrettsveien 2, 6413 Molde

Besøksadresse:
Idrettsveien 2, Molde

Organisasjon

Styret MRSK:

 

Leder:

Astrid Eide Stavseng

Tlf.: 91748468

Mail: aestavseng@hotmail.com

 

Styremedlemmer:

Frode Børstad

Tlf.: 95773607

Mail: frobor@online.no

 

Anniken Hjellbakk Hole

Tlf: 98832326

Mail: anniken_906@hotmail.com

 

Nils Henrik Johnson, komitè leder Hopp og Kombinert

Tlf.: 913 97 976

Mail: nils.henrik.johnson@tronderenergi.no

 

Torstein Tafjord, komitè leder Alpint

Tlf: 908 49314

torstein.tafjord@lbo.no

 

Roar Lervik, komitè leder Langrenn

Tlf.: 99270638

Mail: roar@lervikprivat.no

 

Nils Magne Dahle, komitè leder Telemark

Tlf.: 90552585

Mail: nils.dahle@maxfritid.no

 

Grenkomiteer; Se Grensidene

Alpinkomitè:

Hopp og Kombinertkomité.
Langrennskomité
Telemarkkomité

Klubber

Alle klubber