Hopp til innhold

Minner om innmelding til FIS-listen langrenn for sesongen 2016-17.

Det er tid for inn- og utmelding på FIS-lista. Vær spesielt oppmerksom på de som skal opp i juniorklassen og konkurrere i norgescup og NM (årgang 2000). Frist: 30 sept.

Dette er en årlig oppdatering/ registrering inn til FIS. Alle som skal delta i FIS-renn (Norges Cup/ Norges Cup jr/ NM/ NM jr.)  må være registrert i FIS.

  • Nye løpere fyller ut Athletes Declaration, og scanner/ sender denne til Skikretskontoret. stig.aambo@skiforbundet.no  Frist: 30.09.
  • Løpere som er registrert i FIS, og som fortsatt skal stå der, trenger ikke melde inn noe.
  • Løpere som vil ut av FIS-listen, melder fra om dette - innen fristen 31.08. (Hvis ikke løper medlemskapet i FIS, og dere faktureres)

Årskontingenten for å være registrert på FIS-listen er kr. 300. (faktureres senere)

Navnene med hvordan dette skrives ligger på Fis sine sider under Biographies http://data.fis-ski.com/cross-country/biographies.html

 

3426624 DAHLE Rikke Gjeitnes L 07.06.1999 15 Molde Og omegn if
3422880 FOLDE Hans Kristian M 11.03.1996 15 Molde Og omegn if
3426760 GJELDVIK Pernille Iversen L 10.01.1999 15 Molde Og omegn if
3422716 GLOMNES Iver Mathias Linge M 24.06.1996 15 Valldal Il
3423448 GLOMNES Kornelius Linge M 24.09.1998 15 Valldal Il
3423213 GODEJORD Stein Olve M 26.08.1997 15 Molde Og omegn if
3420987 GODOE Vegard M 04.01.1988 15 Emblem Il
3423664 GUSSIAAS Haavard Stoeen M 09.05.1999 15 Molde og Omegn if
3420110 HATLEN Knut Anders M 02.11.1980 15 Stranda IL
3422051 HOELMO Simen M 28.10.1994 15 Tomrefjord Il
3426542 JAKOBSEN Sigrid Ertresvaag L 14.08.1998 15 Emblem Il
3423550 JORDAHL Trym M 27.05.1998 15 Oppdal Il
3421010 KORSNES Runar M 17.09.1989 15 Emblem Il
3423597 LANGSTEIN Bjoern Erik M 22.08.1998 15 Tomrefjord Il- ski
3423511 LERVIK Ole- Henrik  M 03.09.1998 15 Molde Og omegn if
3421929 LUNDANES Bjoern M 17.01.1993 15 Emblem Il
3426621 LYKKE Vilde Aaroeen L 28.05.1999 15 Emlblem Il
3426765 MYRSET Guro L 22.01.1999 15 Molde Og omegn
3426543 NEREM Ingrid L 10.12.1998 15 Emblem Il
3422886 NYGAARD Arne Bjoernevik M 22.12.1996 15 Molde Og omegn if
3422717 NYHEIM Alexander Loevik M 01.03.1996 15 Tomrefjord Il
1093093 OEDEGAARD Unni L 25.09.1974 15 Molde og Omegne IL
3420799 OEDEGAARD Rune Malo M 19.04.1989 15 Molde og Omegn IF
3422053 OEVERAAS Henning M 06.08.1994 15 Tomrefjord Il
3426094 OEYE Ingvild L 27.07.1995 15 Hovdebygda Il
3423663 OEYEHAUG Aasmund Brunstad M 08.10.1997 15 Hovdebygda Il
3423198 PEDERSEN Isak Stiansson M 04.06.1997 15 Vaagstranda Il
3425843 PETTERSEN Fredrikke L 09.11.1993 15 Molde Og ol
3426622 REITEN Martha Skogeng L 09.08.1999 15 Emblem Il
3426410 RIISE Aase L 19.05.1997 15 IL Varden Meraaker
3423893 ROEKKE Petter Elias M 07.09.1999 15 Stordal Il langrenn
3423158 ROERSTAD Bernt Marius M 14.04.1997 15 Volda Til
3423449 ROEYRHUS Vegard M 15.11.1998 15 Hovdebygdail
3422570 ROLLAND Sigve Ness M 12.09.1991 15 Tingvoll Il
3422714 SKAR Anders M 02.02.1995 15 Ulvungen Il
3423981 SOLEM Albert M 30.09.1999 15 Molde Og omegn if
3426685 SOLEMDAL Synnoeve L 15.05.1989 15 Tingvoll Il
3423200 SOLGAARD Tobias M 30.11.1997 15 Vaagstranda Il
3423979 STOERDAL Olav Oterhals M 05.10.1999 15 Molde Og omegn if
3424017 STORLI Erling M 10.09.1999 15 Osmarka Il
3423842 TORNES Eirik Kjoel M 03.08.1999 15 Eide Il
3422875 VESTRE Hans Joergen M 02.10.1996 15 Tomrefjord Il