Hopp til innhold

KM Friteknikk, IL Bjørn/Hafslo IL

Sogn Skisenter Reservearena; Leirdalen Skisenter

  • Når: 24.01.2014
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Sogn Skisenter, Heggmyrane
  • Gren: Langrenn
  • Type: Idrettsarrangement
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2014

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 100
Start 24.01.2014 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 100
Start 24.01.2014 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 24.01.2014 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 24.01.2014 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 24.01.2014 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2014 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetle, Borgny Kristin Klubb Breimsbygda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefdal, Josefine Klubb IL Bjørn Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gauteplass Lie, Are Klubb IL Bjørn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gauteplass Lie, Ådne Klubb IL Bjørn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gikling, Ole Klubb Jotun IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimlid, Aksel Klubb Årdalstangen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgheim, Mathias Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schmidt, Tjalfe Klubb IL Bjørn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Isak Klubb Hafslo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tufte, Trym Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetle, Håvard Klubb Breimsbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kapstad, Sander Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larssen Hunvik, Viktor Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleaasen, Henrik Kårstad Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Eirik Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Orheim Mundal, Olaus Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Håkon Klubb Jotun IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Albretsen, Vegard Aa Klubb Kaupanger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Håkon Nordeide Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fænn, Sigurd Fotland Klubb Markane IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gurvin, Lukas Bruland Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegg, Jens-Henrik Klubb Årdalstangen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jevnaker, Lars Klubb Jotun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Odd Harald Klubb Jotun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mannsverk, Sivert Heggheim Klubb Jotun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nydal, Espen Bruland Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røyseth, Sverre Linde Klubb Syril IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Simon Klubb Hafslo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Volle, Ole Gunnar Teigen Klubb Kaupanger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnetun, Joacim Klubb Jotun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bø, Mikal Klubb Hafslo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gikling, Tor Oveland Klubb Jotun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgheim, Christian Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Indrebø, Eirik Hellegård Klubb Jotun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kapstad, Sivert Klubb Gaular IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvam, Håvar Klubb IL Bjørn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nes, Johan Lægreid Klubb Hafslo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Magnus Klubb Hornindal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skrede, Johan Johannessen Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundsøy, Jørgen Klubb Kaupanger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveit, Sebastian Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brendehaug, Trygve Klubb Syril IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammersvik, Jesper Uhre Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovland, Sture Klubb Årdalstangen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kapstad, Stian Klubb Gaular IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeeide, Simon Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjærvik, Henning Klubb IL Bjørn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kveen, Eskil Solheim Klubb Markane IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Marius Årestrup Klubb Vik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdal, Lars Thorsnes Klubb IL Bjørn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Martin Klubb Gaular IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mannsverk, Simen Heggheim Klubb Jotun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundsøy, Eirik Klubb Kaupanger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæten, Kent Ove Klubb Hyen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vigdal, Even Klubb IL Bjørn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelldal, Oskar Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammersvik, Vetle Uhre Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegg, Jon-Hermann Klubb Årdalstangen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henjesand, Erlend Klubb Syril IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetle, Andreas Klubb Breimsbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håvik, Eirik Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larssen Hunvik, Nikolai Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meland, Aksel Mathias Klubb Markane IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Navelsaker, Matias Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nedrehagen, Robin Wathne Klubb Syril IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Oklevik, Audun Kristian Klubb Hafslo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Seim, Ola Klubb Årdalstangen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sekse, Runar Klubb Hafslo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stedje, Eirik Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Brage Burø Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Erlend Klubb Veten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hidalgo, Mathias Alexander Klubb Veten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopland, Isak N. Klubb Hardbagg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hove, Jonas Skjeldestad Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppe, Ådne Reidar Nes Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvile, Aleksander Sunde Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Henrik Thorsnes Klubb IL Bjørn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Romstad, Simen Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skamo Hope, Jon Rolf Klubb Hyen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ullebø, Sedrik Engebø Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn sørensen, jakob Klubb Hafslo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erichsen, Eskil Klubb IL Bjørn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fimreite, Daniel Klubb Hafslo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam, Ingar Klubb Hafslo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Molland, Geir Marcus Klubb IL Bjørn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss-Johannessen, Sander Klubb Hafslo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røhme, Trym Øvregard Klubb IL Bjørn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sekse, Jørgen Klubb Hafslo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøtun, Jonas Klubb IL Bjørn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetle, Ellisiv Klubb Breimsbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Nora Klubb Kaupanger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kapstad, Tiril Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oklevik, Synnøve Klubb Hafslo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Miriam Borge Klubb Hafslo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Orheim Mundal, Sigrid Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røneid, Kaia Klubb Hafslo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelmeset Kirkeeide, Maren Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Indrebø, Ida H. Klubb Jotun IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes, Hanna Lægreid Klubb Hafslo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveito, Louise Klubb Kaupanger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dvergedal, Matilde Klubb Årdalstangen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ertesvåg, Jenny Grindedal Klubb Kaupanger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kårstad Skaar, Synnøva Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Luggenes, Augusta S Klubb Jotun IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Maria Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ertesvåg, Hanna Grindedal Klubb Kaupanger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osland, Ingeborg Klubb Kaupanger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Espeseth, Martine Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roset, Anne-Marie Klubb Veten IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dvergedal, Kristin Klubb Årdalstangen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kårstad Skaar, Inga Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Madslien, Elida Klubb Årdalstangen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Seljeset, Ragnhild Klubb Hornindal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Cornelia Therese Mydske Klubb Heming, IL - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Maria Nordeide Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegg, Sara-Sofie Klubb Årdalstangen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalsøren, Malene Klubb IL Bjørn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røyseth, Marte Linde Klubb Syril IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Marte Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Edvard Grut Klubb Syril IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fodnes, Sivert Klubb Årdalstangen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegrenes, Vegard Skaflestad Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovland, Eirik Klubb Årdalstangen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Steig, Geir Klubb Luster IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strømmen, Kjetil Husevåg Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tormodset, Daniel Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelldal, Hans Aksel Klubb Eid IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hegrenes, Martin Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Seljeset, Johnny Ståle Klubb Markane IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaar, Eivind Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørheim Evjestad, Hallvard Klubb IL Bjørn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri