Hopp til innhold

Resultater 2014-2015

29. mars, Harstad: Juniorfinaler, skiathlon: 
Kvinner 17  
Kvinner 18 
Kvinner 19/20 
Menn 17 
Menn 18 
Menn 19/20
28. mars, Harstad (NM, del2): 
Kvinner 30 km C 
Menn 50 km C
27. mars, Harstad (NM, del2):
Kvinner 5 km C 
Menn 10 km C
26. mars,Harstad (NM, del 2):
Sprintstafett Kvinner 
Sprintstafett Men
15. mars, Oslo,(WC): 
Kvinner 30 km F
14, mars, Oslo(WC):  
Menn 50km F
11, mars, Drammen(WC): 
Kvinner Sprint 
Menn Sprint
08. mars, Lahti (WC): 
Kvinner 10 km C 
Menn 15 km C
07. mars, Lahti (WC): 
Kvinner Sprint F 
Menn Sprint F
08. mars, Meråker (Statoil Norgescup, sen):
Kvinner 20 km F 
Menn 30 km F
07. mars, Meråker ( Statoil Norgescup, sen): 
Kvinner Sprint C 
Menn Sprint C
08. mars, Hommelvik (NC):
Stafett Kvinner  
Stafett Men
07. mars, Hommelvik (NC):
Alle Klasser
06. mars, Hommelvik (NC):
Alle Klasser
28. februar, Stokke, hovedlandsrennet (langrennscross) : 
Jenter 16
Gutter 16 
Jenter 15
Gutter 15
28. februar, Stokke, hovedlandsrennet (sprint)
Sprint G 16 
Sprint J 16 
Sprint G 15
Sprint J 15
27. februar, Hovedlandsrennet, Stokke:
Distanse Fri  alle klasser
25. februar, Joulumae (Skandinavisk Cup): 
Kvinner Sprint F 
Menn Sprint F

24. februar, Joulumae (Skandinavisk Cup):
Kvinner Sprint  C 
Men Sprint C

22. februar, Madona (Skandinavisk Cup):
Kvinner 20 km F 
Menn 30 km F
21. februar, Madona ( Skandinavisk Cup): 
Kvinner 10 km C 
Menn 15 km C
15. februar, Østersund (WC): 
Kvinner 10 km F 
Menn 15 km F
14. februar, Østersund (WC):  
Kvinner Sprint C
Men Sprint C
15. februar, Statoil NC Nes: 
Alle klasser
14. februar, Statoil NC Nes: 
Alle Klasser
13. februar, Statoil NC Nes : 
Kvinner 17 
Kvinner 18 
Kvinner 19/20 
Menn 17 
Menn 18 
Menn 19/20 
08. februar, Nordisk Juniorlandskamp: 
Kvinner stafett 
Men stafett
07. februar, Nordisk Juniorlandskamp: 
Kvinner 5 km F 
Menn 10 km F
06. februar, Nordisk Juniorlandskamp: 
Kvinner Sprint C 
Menn Sprint C
08. februar, Junior - VM Almaty: 
Kvinner Stafett 
Men Stafett
07. februar, U23 - VM Almaty: 
Kvinner 7.5 /7.5 km Skiathlon 
Menn 15/15 km Skiathlon
06.februar, Junior - VM Almaty: 
Kvinner 5/5 km Skiathlon 
Menn  10 /10 km Skiathlon
05. februar, U23 - VM Almaty:  
Kvinner 10 km F  
15 km F Men
04. februar, Junior- VM Almaty:  
Kvinner 5 km F  
10 km F Men
03. februar, U 23 - VM Almaty: 
Kvinner Sprint C  
Sprint Men C
03. februar, Junior- VM Almaty: 
Kvinner Sprint C  
Sprint Menn C
01. februar, NM Røros: 
Kvinner Stafett 
Menn stafett 
31. januar, NM Røros: 
Kvinner Skiathlon 
Menn Skiathlon 
30. januar, NM Røros: 
Kvinner Sprint C
Menn Sprint C 
29. januar, NM Røros: 
Kvinner 10 km F
Menn 15 km F
26.-29. januar, EYOF Ungdoms-OL: 
Stafett
Kvinner sprint C 
Menn sprint C 
Kvinner 5 km  F
Menn  7,5 km F  
Kvinner  7,5 km C 
Menn 10 km C  
25. januar, Rybinsk (WC): 
Kvinner Skiathlon 
Menn Skiathlon
24. januar,Rybinsk (WC): 
Kvinner Sprint 
Menn Sprint
23. januar, Rybinsk (WC): 
Kvinner 10 km F 
Menn 15 km F
16.-18.januar, Lygna, Statoil Norgescup:
Klassiske distanser alle klasser
Sprint klassisk, alle klasser
Fri teknikk distanser, alle klasser
17.-18. januar, Otepää (WC): 
Kvinner Team Sprint 
Menn Team Sprint
Kvinner Sprint C 
Menn sprint C
11. januar, Falun (ScanCup): 
Kvinner Skiathlon 
Menn Skiathlon
10. januar, Falun (ScanCup): 
Kvinner sprint C 
Menn sprint C
09. januar, Falun (ScanCup): 
Kvinner 10 km F 
Menn 15 km F
08. januar, Toblach (TdS): 
Kvinner 15 km C jaktstart 
Menn 25 km C jaktstart
07. januar, Toblach (TdS): 
Kvinner 5 km C 
Menn 10 km C 
04. januar, Oberstdorf (TdS): 
Kvinner 10 km Pursuit C 
Menn 15 km Pursuit C
03. januar, Oberstdorf (TdS): 
Kvinner Prolog 
Menn Prolog
21. desember, Davos (WC): 
Kvinner Sprint F 
Menn Sprint F
20. desember, Davos (WC): 
Kvinner 10 km F 
Menn 15 km F
14. desember, Davos (WC): 
Kvinner sprint F 
Menn sprint F
13. desember, Davos (WC):
Kvinner 10 km C 
Menn 15 km C
14. desember, Lillehammer (ScanCup): 
Kvinner 20 km C 
Kvinner Junior Skiathlon 5/5 km 
Menn 30 km C 
Menn Junior Skiathlon 10/10 km
13. desember, Lillehammer (ScanCup): 
Kvinner sprint F 
Menn sprint F
Kvinner Junior sprint C
Menn Junior sprint C
12. desember, Lillehammer (ScanCup): 
Kvinner Junior 10 km F 
Menn Junior 15 km F
Kvinner 10 km F 
Menn 15 km F
05.-06. desember, Lillehammer (WC): 
Kvinner 10 km pursuit K 
Menn 15 km pursuit K
Kvinner 5 km F 
Menn 10 km F
Kvinner Sprint F 
Menn Sprint F
29.-30. november, Ruka (WC): 
Kvinner 10 km K 
Menn 15 km K
Kvinner Sprint K 
Menn Sprint K

30. november, BUL-sprinten:
Kvinner sammenlagt 
Menn Sammenlagt
Kvinner 10 km pursuit 
Menn 20 km pursuit
Kvinner 5 km fri
Menn 10 km fri
Kvinner jr Sprint F
Menn jr Sprint F
28. november, BUL-sprinten:
Sprint Prolog kvinner 
FINALE kvinner 
Sprint prolog menn 
FINALE menn
23. november, Beitosprinten: 
Sprint kvinner 
Sprint menn
22. november, Beitosprinten: 
10 km fri kvinner 
15 km fri menn
21. november, Beitosprinten: 
10 km kla kvinner 
Menn 15 km klassisk
Foto: Jon Olav Nesvold / NTB scanpix