Hopp til innhold

Pallen NC elite renn 2

Resultater BUFF NC Holmenkollen renn 2

Vi har ikke mottatt de fullstendige listene enda. Når de kommer, vil de bli lagt ut her
BUFF NC Elite

1 75 Daniel Andre Tande Kongsberg IF Flying Team Vikersu 207,3 0.0 91,7km/h 124 m
2 61 Bjørn Einar Romøren Øvrevoll Hosle IL Team Kollenhop 198,8 -8.5 91,3km/h 120 m
3 81 Joachim Hauer Bækkelagets SK Team Kollenhopp 196,3 -11.0 90,5km/h 119,5 m
4 82 Vegard Swensen Asker Skiklubb 186,9 -20.4 91,4km/h 115 m
5 38 Jarl Magnus Riiber Heming, IL - Ski Team Kollenhopp 181,2 -26.1 90,6km/h 107,5 m
6 74 Johann Andre Forfang Tromsø Skiklub Team Trønderhopp 180,6 -26.7 90,7km/h 111 m
7 62 Mathis Rebne Stenseth Furnes Skiløperforening 180 -27.3 90,6km/h 118,5 m
8 65 Halvor Egner Granerud Asker Skiklubb Team Kollenhopp 179,4 -27.9 90,3km/h 117,5 m
9 63 Kim Rene Elverum Sorsell Ullensaker Skiklubb Team Kollenh 158,7 -48.6 90,9km/h 112 m
10 73 Hans Petter Bergquist Aurskog/Finstadbru SK Team Kolle 157,4 -49.9 90,5km/h 113 m
11 80 Phillip Sjøen Bækkelagets SK Team Kollenhopp 154,2 -53.1 90,8km/h 104,5 m
12 78 Johan Martin Brandt Steinkjer Skiklubb Team Trønderh 146,3 -61.0 90,5km/h 114 m
13 79 Mats Søhagen Berggaard Ringkollen Skiklubb Flying Team 143,5 -63.8 90,8km/h 102,5 m
14 67 Robin Pedersen Stålkameratene IL Team Trønderho 133,3 -74.0 91,3km/h 101 m
15 83 Simen Key Grimsrud Asker Skiklubb Team Kollenhopp 130,2 -77.1 91km/h 111 m
16 71 Stian Andre Skinnes Gjerpenkollen Hoppklubb Flying T 128,5 -78.8 91,2km/h 102,5 m
17 70 Sigurd Nymoen Søberg Furnes Skiløperforening 123 -84.3 90,3km/h 101 m
18 68 Tord Hammer Tromsø Skiklub Team Trønderhopp 121,7 -85.6 90,7km/h 113 m
19 76 Jan Fuhre Vikersund IF - Ski Team Trønderh 106,9 -100.0 90,5km/h 101,5 m

BUFF NC A

1 51 Jørgen Madsen Skimt Team Kollenhopp 221 0.0 92,1km/h 122,5 m
2 45 Andreas Thyholt Henriksen Stjørdals-Blink, IL Team Trønder 202,9 -18.1 92,5km/h 116,5 m
3 50 Joacim Ødegård Bjøreng Røykenhopp Flying Team Vikersund 201,7 -19.3 92km/h 120 m
4 52 Joakim Aune Byåsen IL Team Trønderhopp 198,5 -22.5 92,5km/h 117 m
5 49 Andreas Myhre Hellerud Magnor UL 191,6 -29.4 92,7km/h 117,5 m
6 44 Jonas Schøien Øvregård Vålerenga Ski Team Kollenhopp 186,7 -34.3 91,7km/h 110,5 m
7 54 Knut Jokerud Strand Vikersund IF - Ski Flying Team V 180,6 -40.4 91,7km/h 112 m
8 47 Idar Marø Alta IF 177,5 -43.5 92,2km/h 115 m
9 43 Richard Haukedal Bækkelagets SK Team Kollenhopp 165,2 -55.8 92,5km/h 111 m
10 37 Jens Schøien Øvregård Vålerenga Ski Team Kollenhopp 158,7 -62.3 91,9km/h 106 m
11 48 Christian Inngjerdingen Øvrevoll Hosle IL Team Kollenhop 157,7 -63.3 92,5km/h 105 m
12 53 Bendik Netland Hulløen Oddersjaa SSK 155,2 -65.8 93,5km/h 103 m
13 46 Peder Nævestad Pedersen Byaasen Skiklub Team Trønderhopp 154,5 -66.5 92km/h 102,5 m
14 41 Jostein Loe Raufoss IL Hopp Lillehammer Hopp 149,5 -71.5 92,4km/h 105 m
15 36 Christian Korody IL Jardar Team Kollenhopp 143,4 -77.6 92,7km/h 100,5 m
16 39 Christian Brenna Hakadal IL Team Kollenhopp 133,1 -87.9 92,3km/h 102 m
17 35 Tor Kristian Haug Byåsen IL Team Trønderhopp 120 -101.0 92,4km/h 94,5 m

BUFF NC B

1 26 Oscar P Westerheim Bækkelagets SK Team Kollenhopp 198,7 0.0 93,1km/h 111,5 m
2 25 Leif Marius Hagemoen Gausdal Skilag Lillehammer Hopp 184,6 -14.1 92,2km/h 107,5 m
3 20 Sindre Beite Melnes Blaker IL 171,2 -27.5 93,3km/h 106 m
4 21 Mats Bjerke Myhren Søre Ål IL 169,1 -29.6 92,4km/h 109 m
5 29 Kjell Andreas Næsvold Røykenhopp Flying Team Vikersund 167,2 -31.5 92,5km/h 102 m
6 22 Magnus Ihle IL Jardar Team Kollenhopp 163,5 -35.2 92,5km/h 98 m
7 24 Ola Walle Østlie Nordbygda/Løten Ski 162,1 -36.6 93,3km/h 103,5 m
8 19 Erlend Flotten Tormod Skilag Lillehammer Hopp R 158,7 -40.0 92,5km/h 96,5 m
9 27 Jonas Langgård Hurdal IL 157,8 -40.9 92,1km/h 99 m
10 23 Anette Sagen Helfjell Ul IL Flying Team Viker 152,3 -46.4 91,9km/h 98 m
11 9 Ole Andreas Skatvedt Trøgstad Skiklubb 139,1 -59.6 92,1km/h 98 m
12 18 Tormod Svorkdal Orkdal IL Team Trønderhopp 129 -69.7 91,8km/h 94 m
13 16 Borgar Aas-Torkildsen Vålerenga Ski Team Kollenhopp 114,5 -84.2 92,4km/h 95 m
14 28 Steffen Jeremiassen Skimt Team Kollenhopp 95 -104.0 92,2km/h 82 m
15 13 Knut Bjerke Rælingen Skiklubb 93,4 -105.0 92,9km/h 81 m
16 10 Anders Bechmann Gjerpenkollen Hoppklubb 69,8 -129.0 90,6km/h 75 m
17 15 Brede Fannemel Hornindal IL Team Vest 47,5 -151.0 93,5km/h 77 m
18 12 Geir Vethe Bulken IL 45,1 -154.0 92,1km/h 71 m
19 11 Ole Henning Holt Sannidal IL 33,9 -165.0 91,5km/h 70 m
20 14 Markus Bukkholm Oddersjaa SSK 22,3 -176.0 91,5km/h 74 m
NTB Scanpix