Hopp til innhold

Sparebanken1 Hedmark - Langdistansecupen

Sammenlagtlister og premiering

Dessverre ble langdistansecupen noe amputert i år gr avlysinger både for Veldrerennet og Moraløpet.

Det er da sammenlagtpremiering til de tre beste i hver klasse som har gjennomført Stenfjellrunden og Trysil Skimaraton.

Hvis de som skal ha premie, er registrert med epostadresse får de beskjed ift å avtale premiehenting/overbringelse, hvis ikke ta kontakt på epost: hedmark@skiforbundet.no

 

Sammenlagtliste Sparebanken1 Hedmark - Langdistansecupen 15/16:

Plass: Navn: Klubb: Klasse: Totalpoeng:
1 Kristine Fjeld MjøsSki K18-19 200
1 Hanne Westerheim Danielsen Vang Skiløperforening K40-44 200
1 Lin Iren Sætre Hernes IL K40-44 200
1 Jonas Trontveit Vang Skiløperforening M16-17 200
2 Vegard Øvrevik Østby IL M16-17 145
1 Kristoffer Nyberg Åslia Skilag M18-19 160
1 Simen Engebretsen Nordli Vang Skiløperfor/Team Parkettpartner M21-25 180
2 Vinjar Skogsholm Åslia Skilag / Team Parkettpartner M21-25 160
3 Thor Emil Kvernevik Vang Skiløperforening M21-25 90
1 Halvor Korbøl Thoner Slåstad IL M26-30 180
2 Marius Osvold Strandbygda IL M26-30 150
3 Martin Flismyren Kjellmyra IL M26-30 100
4 Vegar Lien MjøsSki / Team Parkettpartner M26-30 95
5 Ståle Johan Berg Strandbygda IL / Trysil Hitech M26-30 82
6 Jørn Øyvind Rønes Simensen Nordre Trysil IL M26-30 68
1 Erlend Olsen Søre Osen IL M31-35 132
2 Thor Kristian Høimoen Vang Skiløperforening M31-35 110
3 Ole Henrik Enger Hernes IL M31-35 109
4 Arne Magnus Hekne Åsbygda IL / Åsbygda Sniktrenerforening M31-35 63
1 Ole-Petter Sætre Nybergsund IL M36-40 130
1 Ulf Erik Strand Strandbygda IL M41-45 140
2 Jo Christer Frysjøenden Granli IL / Norske Backer M41-45 85
3 Geir Andre Holum-Jakobsen Næroset IL / Team Parkettpartner M41-45 76
4 Jon Gunnar Rønningen Nansen, IL M41-45 32
1 Hans Tore Riibe Hamar Skiklubb / Norsk Tipping M46-50 200
2 Harald Lunde Granli IL M46-50 120
3 Martin Skramstad Nordbygda/Løten Ski M46-50 60
1 Morten E. Lund Hamar Skiklubb M51-55 180
2 Olaf Johan Thomasgaard Tolga IL M51-55 110
3 Gjermund Skaaret Ljørdalen Sp.Kl. M51-55 60
4 Jon Håkon Øverhaug Hamar Skiklubb M51-55 50
5 Ove Egil Eriksen Næroset IL / Gjensidige Forsikring M51-55 34
1 Tore Gresmo Hof IL M56-60 180
1 Odd Arild Strand Stor-Elvdal SK M66-70 200
2 Olav Skogen Vang Skiløperforening M66-70 100