Hopp til innhold

HA-sprinten - TdH 1

Er et av fire renn i Tour de Hedmarken. Hjemmeside:http://www.tourdehedmarken.no/ Maksimum antall deltagere er 600, så lurt å melde på så snart som mulig. Ikke mulig med etteranmelding.

  • Når: 17.12.2016
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Budor skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.12.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.12.2016 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.12.2016 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.12.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.12.2016 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.12.2016 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.12.2016 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.12.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2016 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dale, Magnus Svaland Klubb Vallset IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde Ragnhildsløkken, Ludvig Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tenden, Elias Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utseth-Hauge, Sigurd Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg Kløvstad, Henrik Klubb Brøttum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berger, Simen Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brodal, Iver Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Cae Ottosen, Mathias Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosserud, Noah Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galgum, Bastian K Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerdalen Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hemstad, Caspar Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensborg, Nils Klubb Lismarka Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkevik, Eirik Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvold, Audun Klubb Kjellmyra IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Johannes Klubb Åslia Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svartvadet, Andreas Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syljeset, Oskar Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsteinsen, Dennis Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvebne, Jonas Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestengen, Even Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Oliver Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Behrns Rapp, Audun Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke-Selnes, Filip Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dørum, Adrian Rogstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flagstad, Torjus Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosserud, Storm Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Amund Sebastian Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hemb Fjeldstad, Jonathan Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Sondre Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nystrand, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seim, Audun Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Noah Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brovold Midtsundstad, Østen Klubb Vaaler IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buhs, Jakob Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bårdseth, Simen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engebakken, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossum Olstad, Edvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaden, Aleksander Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsbakken Holmen, Mattis Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn lunna, petter Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løberg, Petter Finseth Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Vetle Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rusten, Knut Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røste, Henrik Lunde Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandbæk, Emil Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skretting, Tobias Klubb Vaaler IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sønsterud, Torjus Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tyrjy Sveen, Jakob Antti Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvebne, Oliver Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Økseter, Vebjørn Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Baksjøberget, Ludvig Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Behrns, Brage Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennsæter, Trym Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaden, Marius Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gløgård Stensrud, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løken, Markus Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyland, Ola Schjerpen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Presthus, Jon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rognerud, Einar Klubb Vaaler IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandal, Jim André Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbjør, Erik Løvlien Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Tobias Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Filip Andre Klubb Disenå IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Asak, Torjus S. Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fauskerud, Magnus Knutsen Klubb Lismarka Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossen, Lavrans Johan Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høiby, Amund Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvernvolden, Ole-Magnus Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nergaard, Olav Melkior Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramsberg, Tobias Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reinemo, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagen, Petter Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensby, Magnus M Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Johan Akseli Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tomter, Jon Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tørring, Isak Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulfsbøl, Eirik Moldestad Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sethne, Simen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensrud, Martin Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tajet, Petter Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleven, Alexander Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestrum, Magnus Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gøbel, Halvor Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjonerud-Rognlien, Halvor Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tenden, Vetle Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thurmann-Nielsen, Amund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berget, Signe Amille Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensborg, Ane Klubb Lismarka Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnes, Synne Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyhus, Ingvild Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Quist-hanssen, Signe Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleven, Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsbakken Holmen, Lina Klubb Vallset IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myre, Signe Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensby, Maja Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestrum, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børdahl, Hannah Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høe, Malena Gulbrandsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høiby, Hanna Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsrud Landgraff, Selma Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Risnes, Johanne Klubb Hernes IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønningen, Eir Aasgaard Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Olivia Klubb Brøttum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bekkevold, June Rogstad Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratlien, Pernille Bi Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brobakken, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brovold Midtsundstad, Johanne Klubb Vaaler IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børresen, Selma Lindstad Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børresen Bollingmo, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enger, Mathea Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugli, Berit Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myre, Åste Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordgaard, Anne Kristine Sanderud Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandal, Idun Busterud Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silber, Jessica Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensrud, Oda Klubb Hernes IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svartvadet, Pernille Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fauskerud, Maren Knutsen Klubb Lismarka Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flagstad, Tiril Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halbakken, Aurora Klubb Åslia Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harby, Johanne Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Kristine Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langsethagen, Kristina Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Johanne Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Risnes, Emma Klubb Hernes IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedstad, Solveig Evensen Klubb Hernes IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strømmen, Ingrid Rindal Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Fossum Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haavardtun, Ylva Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kløvstad, Anette Berg Klubb Brøttum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilssen, Marte Holmen Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvik, Ingvild Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenvoll, Eline Klubb Stor-Elvdal SK Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlien, Amalie Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Henriette Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børresen Bollingmo, Otilie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Camilla Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mohn, Sofie Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seim, Solvor Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silber, Natascha Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skoglund Kampenhøy, Hanne Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Cae Ottosen, Martine Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Tiril Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jevanord, Ingrid Sofie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyhus, Anne Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berger, Sara Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Helene Nybakken Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmsen, Maren Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lien, Mari Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhr, Hanne Klubb Vallset IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Brøttum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Marit Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kant, Anna Emilie Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wilson, Silje Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dale, Jostein Svaland Klubb Vallset IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karterud, Herman Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Vallset IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rustad, Sigurd Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandness, Ole Martin Evensen Klubb Sørum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storebakken, Johan Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Gjermund Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braathen, Lars Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fraurud, Magnus Hagen Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtting, Ole Andreas Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Sander Kulstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hemma, Rasmus Klubb Brøttum IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjonerud-Waage, Oskar Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langseth, Magnus Raaum Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramsberg, Kristoffer Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrevik, Vegard Klubb Østby IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkestuen, Vebjørn Hallberg Klubb Brøttum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Broen, Kristian Karset Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lie, Bjarte Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Tommy Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tenold, Lars Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NTB scanpix