Hopp til innhold

Ottestadrennet - TdH2

2. renn i Tour de Hedmarken - fristil fellesstart (aldersklassene under 13 år vil ha individuell start) med standard løypelengder.

  • Når: 18.12.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Gåsbu
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.12.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse FH kvinner jun Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 18.12.2016 Klasse FH kvinner sen Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 18.12.2016 Klasse FH menn junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 18.12.2016 Klasse FH menn senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse G10 Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse G11 Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse G12 Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse G8 Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse G9 Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse J10 Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse J11 Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse J8 Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse J9 Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse K17 Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse K18 Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse K19-20 Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse KS Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse M19-20 Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2016 Klasse MS Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH menn senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH menn senior Øvelse 1 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brennsæter, Trym Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brovold Midtsundstad, Østen Klubb Vaaler IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Buhs, Jakob Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bårdseth, Simen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Engebakken, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fossum Olstad, Edvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gaden, Aleksander Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hansen, Tobias S Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Korsbakken Holmen, Mattis Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lochert, Casper Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn lunna, petter Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løberg, Petter Finseth Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Martinsen, Vetle Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pettersen, Linus Østberg Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rusten, Knut Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røste, Henrik Lunde Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandbæk, Emil Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skramstad, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skretting, Tobias Klubb Vaaler IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sønsterud, Torjus Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tyrjy Sveen, Jakob Antti Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ulvebne, Oliver Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Økseter, Vebjørn Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G10 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G10 Øvelse 1 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G10 Øvelse 1 km fri
Navn Dale, Magnus Svaland Klubb Vallset IL Klasse G10 Øvelse 1 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G10 Øvelse 1 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G10 Øvelse 1 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G10 Øvelse 1 km fri
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G10 Øvelse 1 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G10 Øvelse 1 km fri
Navn Kyseth, Vegard Klubb Follebu Skiklubb Klasse G10 Øvelse 1 km fri
Navn Lunde Ragnhildsløkken, Ludvig Klubb Vind IL Klasse G10 Øvelse 1 km fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G10 Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G10 Øvelse 1 km fri
Navn Tenden, Elias Klubb Strandbygda IL Klasse G10 Øvelse 1 km fri

G11 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Simen Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregård Otterholm, Albert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Brodal, Iver Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Cae Ottosen, Mathias Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Fosserud, Noah Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Galgum, Bastian K Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Gjerdalen Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Hemstad, Caspar Klubb Strandbygda IL Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensborg, Ane Klubb Lismarka Skilag Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Kirkevik, Eirik Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Myrvold, Audun Klubb Kjellmyra IL Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Nysæther, Erik Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Johannes Klubb Åslia Skilag Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Svartvadet, Andreas Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Syljeset, Oskar Klubb Hernes IL Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Thorsteinsen, Dennis Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Vestengen, Even Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G11 Øvelse 2 km fri

G12 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Oliver Klubb Østre Toten Skilag Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Behrns Rapp, Audun Klubb Magnor UL Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke-Selnes, Filip Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Dørum, Adrian Rogstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Flagstad, Torjus Klubb Vang Skiløperforening Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Fosserud, Storm Klubb Vang Skiløperforening Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Galåen, Mikkel Klubb Kjelsås IL Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Amund Sebastian Klubb Hernes IL Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Hemb Fjeldstad, Jonathan Klubb Hamar Skiklubb Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Linner Tronsrud, Jakob Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Sondre Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Nystrand, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Rustadbakken Kjendlie, Theodor Klubb Hamar Skiklubb Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Audun Klubb Hamar Skiklubb Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Slette, Jakob Kjølle Klubb Hamar Skiklubb Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Noah Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G12 Øvelse 2 km fri

G14 - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Baksjøberget, Ludvig Klubb Vang Skiløperforening Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Behrns, Brage Klubb Magnor UL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Falch, Adrian Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Fronth-Pedersen, Stian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Gaden, Marius Klubb Brøttum IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Gløgård Stensrud, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Linner Tronsrud, Håkon Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Nyland, Ola Schjerpen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Presthus, Jon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Rognerud, Einar Klubb Vaaler IF Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Røkenes, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandal, Jim André Klubb Åslia Skilag Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Skattebo, Torstein Klubb Sør-Fron IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Solbjør, Erik Løvlien Klubb Granli IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Sørland, Oscar Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G14 Øvelse 3 km fri felles

G15 - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Tobias Klubb Østre Toten Skilag Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Engelien, Oscar Klubb Fet Skiklubb Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Fossen, Lavrans Johan Klubb Moelven IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Høiby, Amund Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvalevaag-Holm, Elias Klubb MjøsSki Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvernvolden, Ole-Magnus Klubb Ottestad IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Mittet, Johannes Staune Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Reinemo, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Sagen, Petter Klubb Strandbygda IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Stensby, Magnus M Klubb Hamar Skiklubb Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Storsveen, Mats Klubb Sørskogbygda IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveen, Johan Akseli Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveen, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Tomter, Jon Klubb Brøttum IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Tørring, Isak Klubb Ottestad IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulfsbøl, Eirik Moldestad Klubb Strandbygda IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri felles

G16 - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Fodstad, Fredrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Harby, Jørgen Klubb Brøttum IL Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Høgåsen, Olav Klubb Søre Ål IL Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Linner Tronsrud, Henrik Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Otterstad, Magnus Klubb Strandbygda IL Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn RIEGER, DAVID Klubb Stor-Elvdal SK Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Sethne, Simen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Stensrud, Martin Klubb Strandbygda IL Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Stokke, Vegard Klubb Bækkelagets SK Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Tajet, Petter Klubb Hamar Skiklubb Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Wangen, Erling Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G16 Øvelse 5 km fri felles

G8 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Kristiansen, Sindre Klubb Vang Skiløperforening Klasse G8 Øvelse 1 km fri
Navn Bratbak, Mads Francis Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G8 Øvelse 1 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G8 Øvelse 1 km fri
Navn Engbakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G8 Øvelse 1 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G8 Øvelse 1 km fri
Navn Hallum-telneset, Erlend Klubb Hamar Skiklubb Klasse G8 Øvelse 1 km fri
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G8 Øvelse 1 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G8 Øvelse 1 km fri
Navn Kleven, Alexander Klubb Ottestad IL Klasse G8 Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G8 Øvelse 1 km fri
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G8 Øvelse 1 km fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G8 Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G8 Øvelse 1 km fri
Navn Vestrum, Magnus Klubb Vang Skiløperforening Klasse G8 Øvelse 1 km fri

G9 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G9 Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Vebjørn Klubb Grue IL Klasse G9 Øvelse 1 km fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G9 Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G9 Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G9 Øvelse 1 km fri
Navn Kjendlie, Ludvik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G9 Øvelse 1 km fri
Navn Kjonerud-Rognlien, Halvor Klubb Ottestad IL Klasse G9 Øvelse 1 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G9 Øvelse 1 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G9 Øvelse 1 km fri
Navn Tenden, Vetle Klubb Strandbygda IL Klasse G9 Øvelse 1 km fri

J10 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Signe Amille Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J10 Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J10 Øvelse 1 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J10 Øvelse 1 km fri
Navn Engebakken, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J10 Øvelse 1 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J10 Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensborg, Ane Klubb Lismarka Skilag Klasse J10 Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J10 Øvelse 1 km fri
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J10 Øvelse 1 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J10 Øvelse 1 km fri
Navn Sveadalen, Vilde Klubb Åsmarka IL Klasse J10 Øvelse 1 km fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J10 Øvelse 1 km fri
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J10 Øvelse 1 km fri

J11 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Martine Klubb Ottestad IL Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Myre, Signe Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Sofie Klubb Moelven IL Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Stensby, Maja Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Vestrum, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11 Øvelse 2 km fri

J12 - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Børdahl, Hannah Klubb Vang Skiløperforening Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Høe, Malena Gulbrandsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Høiby, Hanna Klubb Ottestad IL Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Johnsrud Landgraff, Selma Klubb Njård Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Knutsen, Linnea Stenberg Klubb Ottestad IL Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Risnes, Johanne Klubb Hernes IL Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Rønningen, Eir Aasgaard Klubb Ottestad IL Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J12 Øvelse 2 km fri felles

J13 - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Kristiansen, Sunniva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Andresen, Olivia Klubb Brøttum IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakken, Kajsa Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Bekkevold, June Rogstad Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Brobakken, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Brovold Midtsundstad, Johanne Klubb Vaaler IF Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Børresen, Selma Lindstad Klubb Ottestad IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Børresen Bollingmo, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Enger, Mathea Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Myre, Åste Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandal, Idun Busterud Klubb Ottestad IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Silber, Jessica Klubb Vind IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Svartvadet, Pernille Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J13 Øvelse 3 km fri felles

J14 - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Dahlhaug Freng, Emma Klubb Brøttum IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Flagstad, Tiril Klubb Vang Skiløperforening Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Fodstad, Frida Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Galgum, Nina Cornelia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Harby, Johanne Klubb Brøttum IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvamme, Kristine Klubb Gjerstad IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Langsethagen, Kristina Klubb Strandbygda IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Norheim, Johanne Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Risnes, Emma Klubb Hernes IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Smedstad, Solveig Evensen Klubb Hernes IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Strømmen, Ingrid Rindal Klubb Brøttum IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J14 Øvelse 3 km fri felles

J15 - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Fossum Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Haavardtun, Ylva Klubb Haslum IL Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjemli, Gina Lagmandsveen Klubb MjøsSki Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilssen, Marte Holmen Klubb MjøsSki Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandvik, Ingvild Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Stenvoll, Eline Klubb Stor-Elvdal SK Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Granli IL Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles
Navn Storlien, Amalie Klubb MjøsSki Klasse J15 Øvelse 5 km fri felles

J16 - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Henriette Klubb MjøsSki Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Børresen Bollingmo, Otilie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Galåen, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Mohn, Sofie Klubb Magnor UL Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Silber, Natascha Klubb Vind IL Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Skoglund Kampenhøy, Hanne Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse J16 Øvelse 5 km fri felles

J8 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J8 Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Lisa Nyrønning Klubb Ottestad IL Klasse J8 Øvelse 1 km fri
Navn Åstrøm, Ella Martine Klubb Ottestad IL Klasse J8 Øvelse 1 km fri

J9 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J9 Øvelse 1 km fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J9 Øvelse 1 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J9 Øvelse 1 km fri
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J9 Øvelse 1 km fri
Navn Høiby, Elise Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J9 Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J9 Øvelse 1 km fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J9 Øvelse 1 km fri
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J9 Øvelse 1 km fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J9 Øvelse 1 km fri

K17 - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse K17 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K17 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K17 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K17 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K17 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lien, Mari Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse K17 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse K17 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K17 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myhr, Hanne Klubb Vallset IL Klasse K17 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nilsen, Hanne Klubb MjøsSki Klasse K17 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K17 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Slåen, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse K17 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse K17 Øvelse 7,5 km fri felles

K18 - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Oda Lund Klubb Lom IL Klasse K18 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K18 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berger, Guro Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K18 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K18 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K18 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K18 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Engen, Ida Vågsmyr Klubb Mesnali Skilag Klasse K18 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K18 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K18 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rusten, Tina Klubb Brøttum IL Klasse K18 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sveen, Marit Klubb Hamar Skiklubb Klasse K18 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse K18 Øvelse 7,5 km fri felles

K19-20 - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K19-20 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse K19-20 Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sveen, Christina Klubb Strandbygda IL Klasse K19-20 Øvelse 7,5 km fri felles

KS - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kant, Anna Emilie Klubb Hernes IL Klasse KS Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wilson, Silje Klubb Hamar Skiklubb Klasse KS Øvelse 7,5 km fri felles

M17 - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Dale, Jostein Svaland Klubb Vallset IL Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugen, Mathias Indrelid Klubb Østre Toten Skilag Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Karterud, Herman Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Myhr, Petter Klubb Vallset IL Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Rustad, Sigurd Klubb Vang Skiløperforening Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Sandklev, Audun Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Strand, Benjamin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Sundhaugen, Sindre Klubb Østre Toten Skilag Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles
Navn Østensen, Andreas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M17 Øvelse 10 km fri felles

M18 - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Gjermund Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Braathen, Lars Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Bruce, Øystein Høistad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Grønvold, Sverre Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Grøtting, Ole Andreas Klubb Hernes IL Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugen, Sander Kulstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjonerud-Waage, Oskar Klubb Ottestad IL Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Kort, Thomas Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Ottestad IL Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Lang-Ree, Anders S Klubb Ottestad IL Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Langseth, Magnus Raaum Klubb Østre Toten Skilag Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Moen, Håkon Klubb Tynset IF Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Nydal, Sondre Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Ringstad, Marius Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Wangen, Sigurd Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Wilmo, Sigurd Bergesen Klubb Bækkelagets SK Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Østensen, Sander Klubb Østre Toten Skilag Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles
Navn Øvrevik, Vegard Klubb Østby IL Klasse M18 Øvelse 10 km fri felles

M19-20 - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Eirik Klubb Stokke IL Klasse M19-20 Øvelse 10 km fri felles
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse M19-20 Øvelse 10 km fri felles
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M19-20 Øvelse 10 km fri felles
Navn Broen, Kristian Karset Klubb Vang Skiløperforening Klasse M19-20 Øvelse 10 km fri felles
Navn Haukåen, Torger Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M19-20 Øvelse 10 km fri felles
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M19-20 Øvelse 10 km fri felles
Navn Hogrenning, Johan Elias Klubb Trysilgutten IL Klasse M19-20 Øvelse 10 km fri felles
Navn Kringlebotn, Lars Klubb Ottestad IL Klasse M19-20 Øvelse 10 km fri felles
Navn Reinemo, Per Ivar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M19-20 Øvelse 10 km fri felles
Navn Sømoen, Eirik Klubb Vang Skiløperforening Klasse M19-20 Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørum, Hans Kristian Klubb MjøsSki Klasse M19-20 Øvelse 10 km fri felles

MS - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Rolf Klubb Hernes IL Klasse MS Øvelse 10 km fri felles
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse MS Øvelse 10 km fri felles
Navn Bredvold, Per Ola Flaten Klubb Brøttum IL Klasse MS Øvelse 10 km fri felles
Navn Græsli, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse MS Øvelse 10 km fri felles
Navn Lie, Bjarte Klubb Lillehammer Skiklub Klasse MS Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse MS Øvelse 10 km fri felles
Navn Olsen, Tommy Klubb Ottestad IL Klasse MS Øvelse 10 km fri felles
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse MS Øvelse 10 km fri felles
Navn Tenold, Lars Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse MS Øvelse 10 km fri felles
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse MS Øvelse 10 km fri felles
NTB scanpix