Hopp til innhold

Gåsburennet - TdH3

3. renn i Tour de Hedmarken. Klassisk distanserenn med skibytte for senior. Påmelding åpen til 24. desember kl. 23.59 For mere info se http://www.tourdehedmarken.no

  • Når: 27.12.2016
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: HAMAR
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.12.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.12.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.12.2016 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.12.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aronsveen, Kristian Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dale, Magnus Svaland Klubb Vallset IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen-sundsrud, Ole Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tenden, Elias Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berger, Simen Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerregård Otterholm, Albert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brodal, Iver Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Cae Ottosen, Mathias Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fosserud, Noah Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Galgum, Bastian K Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerdalen Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hemstad, Caspar Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkevik, Eirik Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Amund Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrvold, Audun Klubb Kjellmyra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svartvadet, Andreas Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syljeset, Oskar Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsteinsen, Dennis Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestengen, Even Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Oliver Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Behrns Rapp, Audun Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke-Selnes, Filip Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dørum, Adrian Rogstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fosserud, Storm Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Amund Sebastian Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hemb Fjeldstad, Jonathan Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linner Tronsrud, Jakob Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundstein, Johannes Klubb Etnedal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystrand, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rusten, Vetle Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Vetle Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aronsveen, Endre Skjerve Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brovold Midtsundstad, Østen Klubb Vaaler IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Buhs, Jakob Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børseth, Ola Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engebakken, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossum Olstad, Edvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaden, Aleksander Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsbakken Holmen, Mattis Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn lunna, petter Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løberg, Petter Finseth Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rusten, Knut Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røste, Henrik Lunde Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandbæk, Emil Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skramstad, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønsterud, Torjus Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tenden, Sander Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tyrjy Sveen, Jakob Antti Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulvebne, Oliver Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Økseter, Vebjørn Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Aleksander Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Baksjøberget, Ludvig Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Behrns, Brage Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brennsæter, Trym Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaden, Marius Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gløgård Stensrud, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Mads Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linner Tronsrud, Håkon Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Markus Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyland, Ola Schjerpen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Presthus, Jon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognerud, Einar Klubb Vaaler IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandal, Jim André Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbjør, Erik Løvlien Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Vestfossen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Tobias Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratteng, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elde Holmboe, Nikolai Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elde Holmboe, Aleksander Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauskerud, Magnus Knutsen Klubb Lismarka Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Lavrans Johan Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gomo, Tobias Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høe, Christopher Gulbrandsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiby, Amund Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvernvolden, Ole-Magnus Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Tarjei L Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagen, Petter Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensby, Magnus M Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Johan Akseli Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorud, Jørgen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tomter, Jon Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulfsbøl, Eirik Moldestad Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vollum, Odin Høie Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elstad, Sander Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum, Bård Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hartvig, Sturla Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Vemund Vaet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linner Tronsrud, Henrik Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Even Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottersen, Tobias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Otterstad, Magnus Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sethne, Simen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Martin Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tajet, Petter Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tiller, Johannes Klubb Lismarka Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vollan, Hans Audun Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engbakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hartvig, Birk Hildre Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleven, Alexander Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenumgard, Tor Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestrum, Magnus Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fleischer-Børresen, Noah Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tenden, Vetle Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elvestad, Line Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebakken, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rud, Mina Bleken Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gammelmo, Ida Klubb Svea Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Ella Sofie Gudim Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleven, Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsbakken Holmen, Lina Klubb Vallset IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myre, Signe Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nydal, Frøydis Olaug Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Refsdal, Hedda Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Samuelsen, Synne Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensby, Maja Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestrum, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børdahl, Hannah Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høe, Malena Gulbrandsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsrud Landgraff, Selma Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Risnes, Johanne Klubb Hernes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Eir Aasgaard Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kajsa Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bardal, Tyra Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkevold, June Rogstad Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratlien, Pernille Bi Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brobakken, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brovold Midtsundstad, Johanne Klubb Vaaler IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børresen, Selma Lindstad Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børresen Bollingmo, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enger, Mathea Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helland-hansen, Vida Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutsen, Karoline Amalie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myre, Åste Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesheim, Siri L Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesheim, Synne L Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordgaard, Anne Kristine Sanderud Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandal, Idun Busterud Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Silber, Jessica Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensrud, Oda Klubb Hernes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svartvadet, Pernille Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Hanna Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahlhaug Freng, Emma Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggen, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fauskerud, Maren Knutsen Klubb Lismarka Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaden Solberg, Andrine Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harby, Johanne Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Kristine Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langsethagen, Kristina Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Risnes, Emma Klubb Hernes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedstad, Solveig Evensen Klubb Hernes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømmen, Ingrid Rindal Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergum, Live Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørge, Mathilde Fossum Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Marthe Sofie L Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Lina Johanne Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjemli, Gina Lagmandsveen Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutsen, Kristin Elise Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottestad, Tora Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite Martinsen, Sunniva Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvik, Ingvild Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenvoll, Eline Klubb Stor-Elvdal SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlien, Amalie Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Henriette Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børresen Bollingmo, Otilie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børseth, Vilde Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvold, Nora Storvik Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelde, Camilla Stav Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mobakken, Ane Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohn, Sofie Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Morken, Anne Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Natascha Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skoglund Kampenhøy, Hanne Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haug, Oda Martine Gudim Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berger, Sara Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børkesveen Lyngby, Marie Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Helena Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Thea Helene L Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Germundson, Benedicte Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Kristine Bekken Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harstveit, Marie Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kure, Marianne Klubb Ås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhr, Hanne Klubb Vallset IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Njaastad, Sanne Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randlev, Emma Nilssen Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Refsdal, Tuva H. Klubb Frogner IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skeie, Isa Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Guro Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Ida Vågsmyr Klubb Mesnali Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lome, Anine Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Brøttum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sedeniussen, Sandra Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Staude, Anniken Prietz Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Marit Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiest, Heidi Therese Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland-hansen, Kristin Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korslund, Martine Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn MURVOLD, EMMA Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Christina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorud, Vilde Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Tynset IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Kant, Anna Emilie Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Kvamme, Lisa Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Skaarseth, Stine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Vognild, Anitra Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Wilson, Silje Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Besseberg, Simen Aaseth Klubb Bygdø IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjeglerud, Ole Christian Klubb Bygdø IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dale, Jostein Svaland Klubb Vallset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eggen, Sivert Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellingsbø, Petter Martinus Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremming, Tobias Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karterud, Herman Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knoph, Ole-Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundstein, Alexander Klubb Etnedal Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melby, Njaal Ellegaard Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Vallset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesje-Haugli, Trym Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olaussen, Filip Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rustad, Sigurd Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solheim, Marcus Klubb Bygdø IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storebakken, Johan Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tjøgersen, Sander Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Trontveit, Jonas Sletli Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berger, Olav Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørklund, Gjermund Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Braathen, Lars Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brynestad, Sigurd Ranheim Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flata, Oskar Berntsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flågen, Bjørn Anders Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fraurud, Magnus Hagen Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gigernes, Ådne Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønvold, Sverre Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtting, Ole Andreas Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hemma, Rasmus Klubb Brøttum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holen, Erik Honganvik Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustvedt, Iver Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jacobsen, Jørgen Vaet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jakobsen, Åsmund Klubb Nordre Land IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Kristian Fodstad Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjonerud-Waage, Oskar Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lang-Ree, Anders S Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moen, Håkon Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ringstad, Marius Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjølie, Marius Nåvli Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solbakken, Martin Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sollie, Kristian Fliflet Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sommer, Erik Storås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sperstad, Albert Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storvik, Vetle Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wilmo, Sigurd Bergesen Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrevik, Vegard Klubb Østby IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Benestad, Georg Johan Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergquist, Daniel Klubb Rømskog IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Johannes Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Breivik, Eirik Langedal Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engebråten, Thomas Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremming, Jonas Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grindhaug, Christopher Christophersen Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Harstveit, Magnus Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haukåen, Torger Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Henningsen, Christoffer Klubb Søre Ål IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Herbrandsen, Joakim Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hogrenning, Johan Elias Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Søndre Høland Idretts- og Ungdomslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Mats Kobbersletten Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvamme, Kristian Klubb Søre Ål IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moholt, Fredrik Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riksaasen, Bjørn Georg Klubb Vågå IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Romundstad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ryttervold, Ivar Andre Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strandbråten, Jostein S Klubb Begna IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulverud, Robin Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10+10 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahlsand, Torleif Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Andersen, Fredrik Ole Oldereid Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Baksjøberget, Sander Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Frorud, Jonas Udjus Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Frorud, Espen Udjus Klubb Skiptvet IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Græsli, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Hattestad, Ola Vigen Klubb Ørje IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Hestetræet, Kristoffer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Hoffsbakken, Erik K Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Holen, Espen Honganvik Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Kaas, Sverre Waaler Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Karlsen, Arne Fodstad Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Kjærnsli, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Nilsen, Gjermund Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Nordhagen, Simen Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Nordli, Simen Engebretsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Olsen, Tommy Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Ramstad, Simen Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Staff, Ørjan Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Svingheim, Magnus Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Tenold, Lars Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Toftegaard, Lars Amund Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
NTB scanpix