Hopp til innhold

Budor fristil – TdH Finale

Budor fristil er finalen i årets Tour de Hedmarken. Rennet er åpent for alle, og arrangeres som jaktstart for Tour-deltakere (f.o.m. 13 år). og som fellesstart/gruppestart for de som ikke har vært med i de 3 foregående renn . Første Tour-deltaker i mål vinner Tour de Hedmarken sammenlagt i sin klasse, men raskeste tid vinner selve rennet. Egen premieseremoni for 1.-3. plass i hver klasse i Tour de Hedmarken. Flotte uttrekkspremier. 12 år og yngre har individuell start i hht. NSF’s regler. Se mer på http://www.tourdehedmarken.no Rennlengdene i påmeldingssystemet er feil i noen klasser, se riktige rennlengder her: http://www.tourdehedmarken.no/renn-liste/28-12-budor-fristil-tdh-finale-renninfo/

  • Når: 28.12.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Budor skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2016

Annen informasjon

  • Adresse: Rokosjøvegen 128 2340 LØTEN
  • Telefon: 48075074
  • E-post: atle-ru@online.no
  • Kontonummer: 18222866878
  • Hjemmeside: http://www.nlski.no
  • Rennleder: Atle Ruud
  • TD: Jan Olav Andersen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 28.12.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen-sundsrud, Ole Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tenden, Elias Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Simen Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerregård Otterholm, Albert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Brodal, Iver Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Cae Ottosen, Mathias Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fauchald, Eskil Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosserud, Noah Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Galgum, Bastian K Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerdalen Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkevik, Eirik Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Amund Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe Landen, Sindre Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrvold, Audun Klubb Kjellmyra IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Oland, Lars Aune Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Syljeset, Oskar Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsteinsen, Dennis Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestengen, Even Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Oliver Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Behrns, Brage Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Behrns Rapp, Audun Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke-Selnes, Filip Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Dørum, Adrian Rogstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Flo Øfstaas, Fredrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosserud, Storm Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Galåen, Mikkel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Amund Sebastian Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hemb Fjeldstad, Jonathan Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundstein, Johannes Klubb Etnedal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Norheim, Sondre Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystrand, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rustadbakken Kjendlie, Theodor Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rusten, Vetle Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Slette, Jakob Kjølle Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorvaldsen, Vetle Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Brovold Midtsundstad, Østen Klubb Vaaler IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Buhs, Jakob Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Børseth, Ola Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Engebakken, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Engeli Stensvold, Teodor Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Fossum Olstad, Edvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gaden, Aleksander Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hansen, Tobias S Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Korsbakken Holmen, Mattis Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn lunna, petter Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Løberg, Petter Finseth Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Martinsen, Vetle Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Molland, Amandus Karlson Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Norstad, Jesper Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Norstad, Tobias Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rusten, Sivert Kristian Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rusten, Knut Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Røste, Henrik Lunde Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sandbæk, Emil Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Skramstad, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sønsterud, Torjus Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Tenden, Sander Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Tyrjy Sveen, Jakob Antti Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ulvebne, Oliver Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Økseter, Vebjørn Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri felles

G 14 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Aleksander Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Baksjøberget, Ludvig Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Brennsæter, Trym Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gaden, Marius Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gløgård Stensrud, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Grønnerud, Karsten Kjølseth Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hjort-Larsen, Mads Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nyland, Ola Schjerpen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Presthus, Jon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rognerud, Einar Klubb Vaaler IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sandal, Jim André Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Solbjør, Erik Løvlien Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri felles

G 15 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Tobias Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Elde Holmboe, Aleksander Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Elde Holmboe, Nikolai Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fauchald, Lars Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fossen, Lavrans Johan Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gomo, Tobias Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høiby, Amund Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høsøien, Jakob Klubb Tynset IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvernvolden, Ole-Magnus Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sagen, Petter Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stensby, Magnus M Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sveen, Johan Akseli Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tomter, Jon Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ulfsbøl, Eirik Moldestad Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vollum, Odin Høie Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri felles

G 16 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Elstad, Sander Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Harby, Jørgen Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hartvig, Sturla Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Even Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Otterstad, Magnus Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn RIEGER, DAVID Klubb Stor-Elvdal SK Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sedeniussen, Magnus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sethne, Simen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stensrud, Martin Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Strømvall, Raimond Haugom Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tajet, Petter Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen Myhrer, Ludvik Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleven, Alexander Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestrum, Magnus Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Vebjørn Klubb Grue IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fauchald, John Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gøbel, Halvor Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjendlie, Ludvik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tenden, Vetle Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergkvist, Synne Marie L Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elvestad, Line Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhrer, Fanny hagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleven, Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsbakken Holmen, Lina Klubb Vallset IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindblad, Julie Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Narmo, Andrea Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Sofie Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensby, Maja Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sønsterud, Ingvild Klubb Vallset IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestrum, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vevle, Elise Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Børdahl, Hannah Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gøbel, Marte Klubb Hernes IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Høe, Malena Gulbrandsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Høiby, Hanna Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Høsøien, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud Landgraff, Selma Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Risnes, Johanne Klubb Hernes IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognerud, Eline Klubb Vaaler IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønningen, Eir Aasgaard Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, June Rogstad Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bratlien, Pernille Bi Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Brobakken, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Brovold Midtsundstad, Johanne Klubb Vaaler IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Børresen, Selma Lindstad Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Børresen Bollingmo, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Enger, Mathea Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Haugli, Berit Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lindblad, Mathilde Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sandal, Idun Busterud Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Silber, Jessica Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Stensrud, Oda Klubb Hernes IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri felles

J 14 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Sørskogbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Galgum, Nina Cornelia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Harby, Johanne Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kvamme, Kristine Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Langsethagen, Kristina Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Norheim, Johanne Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Risnes, Emma Klubb Hernes IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Smedstad, Solveig Evensen Klubb Hernes IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri felles

J 15 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Fossum Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hjemli, Gina Lagmandsveen Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandvik, Ingvild Haugstad Klubb Follebu Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stenvoll, Eline Klubb Stor-Elvdal SK Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storlien, Amalie Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri felles

J 16 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Henriette Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Andersen, Amalie Denise Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Baklid, Jenny Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Børresen Bollingmo, Otilie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Børseth, Vilde Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Galåen, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mikalsen, Hedda Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mohn, Sofie Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Silber, Natascha Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skoglund Kampenhøy, Hanne Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cae Ottosen, Martine Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Landen, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berger, Sara Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oland, Sara Aune Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Germundson, Benedicte Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Molland, Caroline Karlson Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myhr, Hanne Klubb Vallset IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilsen, Hanne Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sæther, Emilie Katrine Bilgrav Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri felles

K 18 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Engen, Ida Vågsmyr Klubb Mesnali Skilag Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lundby, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rusten, Tina Klubb Brøttum IL Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Staude, Anniken Prietz Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sveen, Marit Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri felles

K 19/20 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sveen, Christina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri felles

Kvinner senior - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri felles
Navn Westli Andersen, Evine Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri felles

M 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Karterud, Herman Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lundstein, Alexander Klubb Etnedal Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myhr, Petter Klubb Vallset IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nesje-Haugli, Trym Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rustad, Sigurd Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storebakken, Johan Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri felles

M 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklid, Jørgen Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørklund, Gjermund Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grønvold, Sverre Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøtting, Ole Andreas Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heyn, Thomas Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lang-Ree, Anders S Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mangset, Even Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Owren, Peder Klubb Vingrom IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ringstad, Marius Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sperstad, Albert Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stensby, Hermann Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Trømborg, Sigurd Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tverås, Trym Algarheim Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wilmo, Sigurd Bergesen Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øvrevik, Vegard Klubb Østby IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri felles

M 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Broen, Kristian Karset Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fremming, Jonas Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grønvold, Martin Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nelson, Håkon Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Reinemo, Per Ivar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredvold, Per Ola Flaten Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Eggen, Andreas Kjeverud Klubb Hernes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Grue, Kristian Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Gundersen, Jørgen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Hjelstuen, Håkon Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Karlsen, Arne Fodstad Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Krogsæter, Jørgen Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Løchting, Vetle Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nilstad, Simen Hagen Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Olsen, Tommy Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rybråten, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Rønning, Erik Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tefre, Gjøran Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tenold, Lars Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Øie, Marius Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NTB scanpix