Hopp til innhold

Resultater Ungdommens Holmenkollrenn

Bendit Langrennsfestival Ungdommens Holmenkollrenn er et renn hvor skiløpere fra hele Norge i alderen 13 og 14 år møtes for å konkurrere i Holmenkollen.

Bendit Langrennsfestival Ungdommens Holmenkollrenn er et renn hvor skiløpere fra hele Norge i alderen 13 og 14 år møtes for å konkurrere i Holmenkollen. Rennet ble første gang arrangert i 1986.

Resultatlister

Se arrangement side HER

Påmeldinger til Bendit Langrennsfestival Ungdommens Holmenkollrenn 20.02.2016 - 21.02.2016  
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Merkesdal Sven M Bjerkreim IL - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Tveit Sander M Vindbjart, IL - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Håland Vebjørn Salte M Kverneland Ski - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Hagenes Per Strand M Sandnes IL - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Solberg Jonas M Bjerkreim IL - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Nilsen Vebjørn Molvik M Sandnes IL - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Lossius Hans M Oddersjaa SSK - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Kleppa Samuel M Gjesdal IL - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Thomassen Torkel M Matningsdal Idrettslag - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Østervold Sondre M Vindbjart, IL - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Mollestad Thomas Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Vik Sindre M Suldal IL - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Holbæk Mathias M Vindbjart, IL - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Sælen Robin M Imås, IL - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Berge Andreas Odd M Oddersjaa SSK - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Tjeldflåt Kvalbein Oskar M Sandnes IL - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Ødegård Aksel M Rygene IL - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Kjetså Morten M Otra IL - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Øverland Jone Bjerga M Sauda IL - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Høiland Ådne M Sauda IL - Ski
G 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Folgerø Herman Bakkane M Sauda IL - Ski
G 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Tjørhom Aslak M Sirdal Skilag - Ski
G 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Hegre Mathias M Sirdal Skilag - Ski
G 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Røstad Christoffer M Oddersjaa SSK - Ski
G 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Svanajord Henrik M Otra IL - Ski
G 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Berge Erlend Odd M Oddersjaa SSK - Ski
G 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Sørbø Magnus M Gjerstad IL - Ski
G 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Ausland Trygve Berger M Gjerstad IL - Ski
G 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Senumstad Syvert M Oddersjaa SSK - Ski
G 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Beckmann Jørgen Bjørnestøl M Oddersjaa SSK - Ski
G 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Flåta Magnus M Gjerstad IL - Ski
G 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Voll Andreas M Matningsdal Idrettslag - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Merkesdal Sven M Bjerkreim IL - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Tveit Sander M Vindbjart, IL - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Håland Vebjørn Salte M Kverneland Ski - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Hagenes Per Strand M Sandnes IL - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Solberg Jonas M Bjerkreim IL - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Nilsen Vebjørn Molvik M Sandnes IL - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Lossius Hans M Oddersjaa SSK - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Kleppa Samuel M Gjesdal IL - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Thomassen Torkel M Matningsdal Idrettslag - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Østervold Sondre M Vindbjart, IL - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Mollestad Thomas Linnebo M Oddersjaa SSK - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Vik Sindre M Suldal IL - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Holbæk Mathias M Vindbjart, IL - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Sælen Robin M Imås, IL - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Berge Andreas Odd M Oddersjaa SSK - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Tjeldflåt Kvalbein Oskar M Sandnes IL - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Ødegård Aksel M Rygene IL - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Kjetså Morten M Otra IL - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Øverland Jone Bjerga M Sauda IL - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Høiland Ådne M Sauda IL - Ski
G 13 år 3 km fri 21.02.2016 Folgerø Herman Bakkane M Sauda IL - Ski
G 14 år 3 km fri 21.02.2016 Tjørhom Aslak M Sirdal Skilag - Ski
G 14 år 3 km fri 21.02.2016 Hegre Mathias M Sirdal Skilag - Ski
G 14 år 3 km fri 21.02.2016 Røstad Christoffer M Oddersjaa SSK - Ski
G 14 år 3 km fri 21.02.2016 Svanajord Henrik M Otra IL - Ski
G 14 år 3 km fri 21.02.2016 Berge Erlend Odd M Oddersjaa SSK - Ski
G 14 år 3 km fri 21.02.2016 Sørbø Magnus M Gjerstad IL - Ski
G 14 år 3 km fri 21.02.2016 Ausland Trygve Berger M Gjerstad IL - Ski
G 14 år 3 km fri 21.02.2016 Senumstad Syvert M Oddersjaa SSK - Ski
G 14 år 3 km fri 21.02.2016 Beckmann Jørgen Bjørnestøl M Oddersjaa SSK - Ski
G 14 år 3 km fri 21.02.2016 Flåta Magnus M Gjerstad IL - Ski
G 14 år 3 km fri 21.02.2016 Voll Andreas M Matningsdal Idrettslag - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Amundsen Ingrid K Oddersjaa SSK - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Due Carina K Kverneland Ski - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Rønningen Stina K Kverneland Ski - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Eie-stangeland Hannah K Sandnes IL - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Eie-Stangeland Åsne K Sandnes IL - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Rekeland Marie K Bjerkreim IL - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Espedal Dagne K Bjerkreim IL - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Haugstad Frida K Kverneland Ski - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Skjæveland Karen K Bjerkreim IL - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Kjølberg Rakel K Bjerkreim IL - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Gjedrem Maria K Bjerkreim IL - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Kyllesø Karen Malena K Hjelmeland idrettslag - ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Vika Ane Hjørungdal K Hjelmeland idrettslag - ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Strand Ana Delfi K Sandnes IL - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Tveit Ingrid K Oddersjaa SSK - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Sløgedal Hanne K Vindbjart, IL - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Roland Ida K Vindbjart, IL - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Netland Camilla Kjelleberg K Oddersjaa SSK - Ski
J 13 år 3 km klassisk 20.02.2016 Oftedahl Kjersti Elise K Sandnes IL - Ski
J 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Austerå Synnøve K Kverneland Ski - Ski
J 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Tjåland Sunniva K Matningsdal Idrettslag - Ski
J 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Wiig Eline K Gjesdal IL - Ski
J 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Varhaug Vilde K Matningsdal Idrettslag - Ski
J 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Espedal Solfrid K Bjerkreim IL - Ski
J 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Idland Vilde K Gjesdal IL - Ski
J 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Fone Cecilie Wasler K Gjerstad IL - Ski
J 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Sagflaat Nora Oline K Matningsdal Idrettslag - Ski
J 14 år 3 km klassisk 20.02.2016 Bjorland Ida K Matningsdal Idrettslag - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Amundsen Ingrid K Oddersjaa SSK - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Due Carina K Kverneland Ski - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Rønningen Stina K Kverneland Ski - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Eie-stangeland Hannah K Sandnes IL - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Eie-Stangeland Åsne K Sandnes IL - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Rekeland Marie K Bjerkreim IL - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Espedal Dagne K Bjerkreim IL - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Haugstad Frida K Kverneland Ski - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Skjæveland Karen K Bjerkreim IL - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Kjølberg Rakel K Bjerkreim IL - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Gjedrem Maria K Bjerkreim IL - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Kyllesø Karen Malena K Hjelmeland idrettslag - ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Vika Ane Hjørungdal K Hjelmeland idrettslag - ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Strand Ana Delfi K Sandnes IL - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Tveit Ingrid K Oddersjaa SSK - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Sløgedal Hanne K Vindbjart, IL - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Roland Ida K Vindbjart, IL - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Netland Camilla Kjelleberg K Oddersjaa SSK - Ski
J 13 år 3 km fri 21.02.2016 Oftedahl Kjersti Elise K Sandnes IL - Ski
J 14 år 3 km fri 21.02.2016 Austerå Synnøve K Kverneland Ski - Ski
J 14 år 3 km fri 21.02.2016 Tjåland Sunniva K Matningsdal Idrettslag - Ski
J 14 år 3 km fri 21.02.2016 Wiig Eline K Gjesdal IL - Ski
J 14 år 3 km fri 21.02.2016 Varhaug Vilde K Matningsdal Idrettslag - Ski
J 14 år 3 km fri 21.02.2016 Espedal Solfrid K Bjerkreim IL - Ski
J 14 år 3 km fri 21.02.2016 Idland Vilde K Gjesdal IL - Ski
J 14 år 3 km fri 21.02.2016 Fone Cecilie Wasler K Gjerstad IL - Ski
J 14 år 3 km fri 21.02.2016 Sagflaat Nora Oline K Matningsdal Idrettslag - Ski
J 14 år 3 km fri 21.02.2016 Bjorland Ida K Matningsdal Idrettslag - Ski