Hopp til innhold

Resultater NC jun Steinkjer

Det ble en flott NC i Steinkjer for våre løpere

Det var en stor delegasjon fra skikretsen som inntok Steinkjer skistadion 8-10 januar. 3 distanser klassisk, sprint klassisk og fristil. Ekstra gledelig å se at alle våre 6 soner har med deltakere.

NB! Sterk seier til Aron Åkre Ryssted Valle IL/HSG fredag!!! Les artikkel i Agderposten

Live senter - start og resultatlister NC Steinkjer

Informasjoner NC Steinkjer (nett)

Informasjoner NC Steinkjer (hjemmeside)

Informasjoner Facebook

Utøvere skikretsen og distanser:

M 17 år 10 km klassisk 08.01.2016 Wiberg Åsmund Otra IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 08.01.2016 Tjåland Tomas Matningsdal Idrettslag - Ski
M 17 år 10 km klassisk 08.01.2016 Vehus Erik Nordjordet Hovden Sportsklubb - Ski
M 17 år 10 km klassisk 08.01.2016 Svela Daniel Kaale Gjesdal IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 08.01.2016 Melberg Tore André Gjesdal IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 08.01.2016 Vartdal Ludvig Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.01.2016 Ausland Ådne Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.01.2016 Ramse Sondre Otra IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.01.2016 Spikkeland Olav Meling Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.01.2016 Ravndal Andre Gjesdal IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.01.2016 Mannsåker Håvard Sandnes IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.01.2016 Odland Svein Bjerkreim IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.01.2016 Elieson Mathias Horn Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.01.2016 Knutsen Magnus Gjerstad Imås, IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.01.2016 Sandvik Tobias Topp Hjelmeland idrettslag - ski
M 18 år 10 km klassisk 08.01.2016 Haavind Herman Høgseth Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 10 km klassisk 08.01.2016 Svendsen Birk Imås, IL - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 08.01.2016 Nygårdseter Are Smeland Vegårshei IL - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 08.01.2016 Nygaard Eivind Sandnes IL - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 08.01.2016 Øsleby Rasmus Mikalsen Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 08.01.2016 Wiig Sivert Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 08.01.2016 Stray Nils Herman Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 08.01.2016 Nerheim Vebjørn Suldal IL - Ski
M 17 år sprint klassisk 09.01.2016 Wiberg Åsmund Otra IL - Ski
M 17 år sprint klassisk 09.01.2016 Svela Daniel Kaale Gjesdal IL - Ski
M 17 år sprint klassisk 09.01.2016 Melberg Tore André Gjesdal IL - Ski
M 17 år sprint klassisk 09.01.2016 Vehus Erik Nordjordet Hovden Sportsklubb - Ski
M 17 år sprint klassisk 09.01.2016 Tjåland Tomas Matningsdal Idrettslag - Ski
M 17 år sprint klassisk 09.01.2016 Vartdal Ludvig Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år sprint klassisk 09.01.2016 Ravndal Andre Gjesdal IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 09.01.2016 Ramse Sondre Otra IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 09.01.2016 Elieson Mathias Horn Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år sprint klassisk 09.01.2016 Svendsen Birk Imås, IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 09.01.2016 Mannsåker Håvard Sandnes IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 09.01.2016 Odland Svein Bjerkreim IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 09.01.2016 Ausland Ådne Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år sprint klassisk 09.01.2016 Knutsen Magnus Gjerstad Imås, IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 09.01.2016 Sandvik Tobias Topp Hjelmeland idrettslag - ski
M 18 år sprint klassisk 09.01.2016 Haavind Herman Høgseth Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 09.01.2016 Nygårdseter Are Smeland Vegårshei IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 09.01.2016 Wiig Sivert Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 09.01.2016 Stray Nils Herman Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 09.01.2016 Nygaard Eivind Sandnes IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 09.01.2016 Nerheim Vebjørn Suldal IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 09.01.2016 Øsleby Rasmus Mikalsen Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år 7,5 km fri 10.01.2016 Svela Daniel Kaale Gjesdal IL - Ski
M 17 år 7,5 km fri 10.01.2016 Tjåland Tomas Matningsdal Idrettslag - Ski
M 17 år 7,5 km fri 10.01.2016 Wiberg Åsmund Otra IL - Ski
M 17 år 7,5 km fri 10.01.2016 Melberg Tore André Gjesdal IL - Ski
M 17 år 7,5 km fri 10.01.2016 Vartdal Ludvig Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år 7,5 km fri 10.01.2016 Vehus Erik Nordjordet Hovden Sportsklubb - Ski
M 18 år 10 km fri 10.01.2016 Ravndal Andre Gjesdal IL - Ski
M 18 år 10 km fri 10.01.2016 Odland Svein Bjerkreim IL - Ski
M 18 år 10 km fri 10.01.2016 Elieson Mathias Horn Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 10 km fri 10.01.2016 Sandvik Tobias Topp Hjelmeland idrettslag - ski
M 18 år 10 km fri 10.01.2016 Mannsåker Håvard Sandnes IL - Ski
M 18 år 10 km fri 10.01.2016 Ausland Ådne Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 10 km fri 10.01.2016 Ramse Sondre Otra IL - Ski
M 18 år 10 km fri 10.01.2016 Knutsen Magnus Gjerstad Imås, IL - Ski
M 18 år 10 km fri 10.01.2016 Spikkeland Olav Meling Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 10 km fri 10.01.2016 Haavind Herman Høgseth Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 10 km fri 10.01.2016 Svendsen Birk Imås, IL - Ski
M 19/20 år 15 km fri 10.01.2016 Nygårdseter Are Smeland Vegårshei IL - Ski
M 19/20 år 15 km fri 10.01.2016 Wiig Sivert Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 15 km fri 10.01.2016 Nerheim Vebjørn Suldal IL - Ski
M 19/20 år 15 km fri 10.01.2016 Nygaard Eivind Sandnes IL - Ski
M 19/20 år 15 km fri 10.01.2016 Stray Nils Herman Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 15 km fri 10.01.2016 Øsleby Rasmus Mikalsen Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år 5 km klassisk 08.01.2016 Mannsåker Live Sandnes IL - Ski
K 17 år 5 km klassisk 08.01.2016 Folkvord Mari Sandnes IL - Ski
K 17 år 5 km klassisk 08.01.2016 Uppstad Elin Valle IL - Ski
K 17 år 5 km klassisk 08.01.2016 Hetlesæter Mari Hjelmeland idrettslag - ski
K 17 år 5 km klassisk 08.01.2016 Thomassen Grete Matningsdal Idrettslag - Ski
K 18 år 5 km klassisk 08.01.2016 Espedal Audhild Bjerkreim IL - Ski
K 18 år 5 km klassisk 08.01.2016 Sirevåg Sandra Vestly Sandnes IL - Ski
K 18 år 5 km klassisk 08.01.2016 Nevland Oda Bjerkreim IL - Ski
K 18 år 5 km klassisk 08.01.2016 Frivold Marie Oddersjaa SSK - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 08.01.2016 Lomeland Lene Taugbøl Gjesdal IL - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 08.01.2016 Teisrud Malin Kristine Oddersjaa SSK - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 08.01.2016 Aarrestad Nora Lian Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 08.01.2016 Wiberg Margit Otra IL - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 08.01.2016 Gudnadottir Kristrun Hjelmeland idrettslag - ski
K 17 år sprint klassisk 09.01.2016 Hetlesæter Mari Hjelmeland idrettslag - ski
K 17 år sprint klassisk 09.01.2016 Thomassen Grete Matningsdal Idrettslag - Ski
K 17 år sprint klassisk 09.01.2016 Mannsåker Live Sandnes IL - Ski
K 17 år sprint klassisk 09.01.2016 Folkvord Mari Sandnes IL - Ski
K 17 år sprint klassisk 09.01.2016 Uppstad Elin Valle IL - Ski
K 18 år sprint klassisk 09.01.2016 Sirevåg Sandra Vestly Sandnes IL - Ski
K 18 år sprint klassisk 09.01.2016 Nevland Oda Bjerkreim IL - Ski
K 18 år sprint klassisk 09.01.2016 Frivold Marie Oddersjaa SSK - Ski
K 18 år sprint klassisk 09.01.2016 Espedal Audhild Bjerkreim IL - Ski
K 19/20 år sprint klassisk 09.01.2016 Lomeland Lene Taugbøl Gjesdal IL - Ski
K 19/20 år sprint klassisk 09.01.2016 Gudnadottir Kristrun Hjelmeland idrettslag - ski
K 19/20 år sprint klassisk 09.01.2016 Aarrestad Nora Lian Sandnes IL - Ski
K 19/20 år sprint klassisk 09.01.2016 Wiberg Margit Otra IL - Ski
K 19/20 år sprint klassisk 09.01.2016 Teisrud Malin Kristine Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år 5 km fri 10.01.2016 Mannsåker Live Sandnes IL - Ski
K 17 år 5 km fri 10.01.2016 Folkvord Mari Sandnes IL - Ski
K 17 år 5 km fri 10.01.2016 Hetlesæter Mari Hjelmeland idrettslag - ski
K 17 år 5 km fri 10.01.2016 Thomassen Grete Matningsdal Idrettslag - Ski
K 17 år 5 km fri 10.01.2016 Uppstad Elin Valle IL - Ski
K 18 år 5 km fri 10.01.2016 Sirevåg Sandra Vestly Sandnes IL - Ski
K 18 år 5 km fri 10.01.2016 Espedal Audhild Bjerkreim IL - Ski
K 18 år 5 km fri 10.01.2016 Nevland Oda Bjerkreim IL - Ski
K 18 år 5 km fri 10.01.2016 Frivold Marie Oddersjaa SSK - Ski
K 19/20 år 10 km fri 10.01.2016 Aarrestad Nora Lian Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 10 km fri 10.01.2016 Gudnadottir Kristrun Hjelmeland idrettslag - ski
K 19/20 år 10 km fri 10.01.2016 Lomeland Lene Taugbøl Gjesdal IL - Ski
K 19/20 år 10 km fri 10.01.2016 Wiberg Margit Otra IL - Ski
K 19/20 år 10 km fri 10.01.2016 Teisrud Malin Kristine Oddersjaa SSK - Ski