Hopp til innhold

FIS listen - inn/utmelding

Endelig liste innsendt til Norges Skiforbund sesongen 2015-2016

Vedlagt følger en liste over de langrennsløperne som er på FIS listen idag. For at disse fortsatt skal stå på listen trenger man ikke gjøre noen ting. Er det derimot strykninger, så meldes dette fortløpende til kretskontoret. Faktura blir ettersendt på vårparten med tilbakevirkende kraft.

Når det gjelder nye løpere så bes det merkes seg at dette i første omgang gjelder juniorløpere som skal konkurrere i NC og NM kommende sesong født i 1999.

Endelig frist om strykninger/innmeldinger sendes til kretskontoret innen 15. september. ars@skiforbundet.no NB!! Husk å legge ved underskrevet AD skjema.

Benytt AD skjema for innmelding

Oppdatert pr. 25/9 2015

3426414 AARRESTAD Nora Lian L 01.09.1997 Sandnes Il  
3421249 STOKKE Eivind Rosseland M 16.03.1992 Aaseral Il  
3421903 SVALAND Haakon M 05.12.1993 Birkenes Il  
3423574 ULDAL Espen M 20.01.1997 Birkenes Il  
3426281 MARTIN Juliane Foss L 11.09.1996 Bjelland Il Strykes
3422248 MARTIN Glen M 06.02.1994 Bjellandil Strykes
3426454 ESPEDAL Audhild L 13.01.1998 Bjerkreim Il  
3426453 NEVLAND Oda L 11.09.1998 Bjerkreim Il  
3425401 SUNDVOR Tone L 20.03.1989 Bjerkreim Il  
3423255 ODLAND Svein M 05.10.1998 Bjerkreim Il  
3423254 VAULE Jan Magnus M 27.10.1998 Bjerkreim Il  
3422614 VAULE Livar M 02.02.1996 Bjerkreim Il  
3422272 SVALAND Lars Aasheim M 19.09.1995 Birkenes Il  
3426113 JEGTEBERG Ingunn L 12.06.1995 Bykle Il  
3426111 VATNEDALEN Anne L 10.02.1995 Bykle Il  
3422800 HAUGEN Joachim M 22.10.1996 Bykle Il  
3422258 KLEGGETVEIT Per Morten M 03.06.1964 Eiken Il  
3426274 OLSBU Marte L 07.12.1990 Froland Il  
3421959 UPPSTAD Thor Andre M 12.02.1992 Froland Il  
3425058 LIBY Jekke L 09.03.1962 Gjerstad IL  
3426325 LOMELAND Lene Taugboel L 01.06.1997 Gjesdal Il  
3422992 WIIG Sivert M 21.08.1997 Gjesdal Il  
3425865 TJETLAND Renate Bergset L 24.03.1994 Gjesdal Il  
3422926 ERITSLAND Asbjoern M 02.06.1969 Gjesdal Il  
3421239 HOELGAARD Stian M 25.09.1991 Gjesdal Il  
3422259 LOMELAND Sondre Taugboel M 06.04.1996 Gjesdal Il  
3422091 PAULSEN Endre Hauge M 04.10.1994 Gjesdal Il  
3423253 RAVNDAL Andre M 15.10.1998 Gjesdal Il  
1152457 RAVNDAL Tor Joar M 29.09.1968 Gjesdal IL  
3422254 RAVNDAL Tor Joeran M 11.06.1995 Gjesdal Il  
3421979 WIIG Hallvard M 28.09.1994 Gjesdal Il  
3422585 VERDAL Sondre M 03.01.1995 Haegebostad Il  
3421902 GRUDE Jan Erik M 14.08.1979 Helleland Il  
3422273 HETLAND Thomas M 29.11.1995 Helleland Il  
3426322 GUDNADOTTIR Kristrun L 13.10.1997 Hjelmeland Il  
3426321 HETLESAETER Kristin L 26.03.1997 Hjelmeland Il  
3422989 HENNIG Gaute Wideroe M 30.04.1997 Hjelmeland Il  
3422348 HENNIG Erlend Wideroee M 18.10.1993 Hjelmeland Il  
3420085 LAUGALAND Audun M 27.10.1981 Hjelmeland IL  
3423259 SANDVIK Tobias Topp M 27.07.1998 Hjelmeland Il  
3423245 VIGA Oeyvind Opdahl M 20.07.1998 Hjelmeland Il  
3425000 ENGESLAND Ingvild Gumpen L 26.03.1982 IL Gry  
3422995 SAELEN Vetle M 07.04.1997 Imaas Il  
3426455 SANDVIK Emma Helgesen L 06.12.1998 Imaas Il  
3420878 AUSTEFJORD Sigurd M 15.02.1990 Imaas IL  
3423256 KNUTSEN Magnus Gjerstad M 20.02.1998 Imaas Il  
3423257 SVENDSEN Brik M 18.03.1998 Imaas Il  
3425409 HAAVERSTAD Kathrine L 03.05.1990 Iveland IL  
3420216 URDAL Odd Inge M 03.10.1984 Iveland IL  
3426324 ROENNINGEN Hanne L 02.06.1997 Kverneland Ski Strykes
3421556 HELLAND Kjartan M 14.08.1986 Moi IL  
3426323 TEISRUD Malin Kristine L 29.04.1998 Oddersjaa Ssk  
3422990 FRIKSTAD Eirik Ellefsen M 22.07.1997 Oddersjaa Ssk  
3422991 OESLEBY Rasmus Mikalsen M 24.07.1997 Oddersjaa Ssk  
3426450 FRIVOLD Marie L 14.09.1997 Oddersjaa Ssk  
3423247 AUSLAND Aadne M 25.07.1998 Oddersjaa Ssk  
3421235 DOEBLE Andreas M 23.04.1992 Oddersjaa Ssk  
3421758 ELIESON Markus Horn M 21.03.1993 Oddersjaa Ssk Strykes
3423250 ELIESON Mathias Horn M 31.12.1998 Oddersjaa Ssk  
3421234 ELIESON Morten Horn M 25.06.1991 Oddersjaa Ssk  
3422660 FLYSTVEIT Vegard Berget M 04.06.1996 Oddersjaa Ssk Strykes
3423249 HAAVIND Herman Hogset  M 16.11.1998 Oddersjaa Ssk  
3423260 HEIER Joergen M 07.09.1998 Oddersjaa Ssk  
3421246 LILLEENG Stian Sverdrup M 15.05.1990 Oddersjaa Ssk  
3423246 SPIKKELAND Olav Meling M 17.09.1998 Oddersjaa Ssk  
3422863 STRAY Nils Herman M 10.04.1996 Oddersjaa Ssk  
3426141 SANGESLAND Ingvild L 22.03.1994 Oevreboe Il  
1262358 AASEN OUREN Geir Ludvig M 26.08.1974 Oevreboe IL  
3422597 SANGESLAND Arild M 29.10.1993 Oevreboe Il  
3422598 STEINSLAND Daniel M 23.08.1994 Oevreboe Il  
3423016 LANGELAND Harald M 05.05.1996 Oevreboe Il  
3426154 WIBERG Margit L 14.06.1996 Otra Il  
3423258 RAMSE Sondre M 08.03.1998 Otra Il  
3425867 SYVERTSEN Christine Oeiestad L 09.01.1994 Rygene Il Strykes
3420881 SYVERTSEN Christopher M 02.08.1988 Rygene IL Strykes
3422997 BERLAND Sindre M 12.02.1997 Sandnes Il  
3422996 NYGAARD Eivind M 23.06.1997 Sandnes Il  
3426451 JANSEN Marthe Bratteboe L 27.12.1998 Sandnes Il  
3426449 MALMEI Hannah L 10.09.1998 Sandnes Il  
3426448 MALMEI Vilde L 27.03.1997 Sandnes Il  
3426452 SIREVAAG Sandra Vestly L 04.08.1998 Sandnes Il  
3425984 ZIESLER Caroline L 09.12.1995 Sandnes Il  
3422255 AARRESTAD Magnus Lian M 05.07.1995 Sandnes Il  
3421760 FOLKVORD Ingvar M 02.04.1993 Sandnes Il Lillehammer SK
3422323 FOLKVORD Sindre M 20.05.1995 Sandnes Il Lillehammer SK
3421761 GABRIELSEN Sjur Obrestad M 08.07.1992 Sandnes Il  
3421765 HAALAND Endre Nyberg M 24.06.1993 Sandnes Il  
3423251 HAALAND Kjartan Nyberg M 01.02.1998 Sandnes Il  
3422526 MANNSAAKER Aadne M 02.06.1995 Sandnes Il  
3423252 MANNSAAKER Haavard  M 17.05.1998 Sandnes Il  
3421930 SIREVAAG Simen Vestly M 17.03.1992 Sandnes Il  
3423248 SKEIE Anders M 10.08.1998 Sandnes Il Strykes
3421237 HANDELAND Sondre M 07.07.1992 Sauda IL  
3421762 HANDELAND Vidar M 10.04.1993 Sauda IL  
3422591 VIK Erik M 31.12.1995 Sirdal Skilag  
3422994 NERHEIM Vebjoern M 02.07.1997 Suldal Il  
3426570 ODDEN Ingvild  L 10.02.1998 Suldal Il  
3421253 VETRHUS Jon-Inge M 08.07.1992 Suldal Il  
1368767 SINNES Svein Tore M 03.06.1979 Tonstad IL  
3425785 MOE Tina Watne L 23.08.1993 Vegaarshei Il  
3422268 MOE Kjell Kristoffer watne M 07.09.1995 Vegaarshei Il  
3421766 MOE Tobias Watne M 23.08.1993 Vegaarshei Il Fana IL
3422706 NYGAARDSETER Are Smeland M 23.07.1996 Vegaarshei IL  
3420388 LARSEN Bjoernar M 02.02.1987 Vindafjord Il Strykes
3422092 AASHEIM Jarle Nordtveit M 06.07.1994 Vindafjord Il Strykes
3422560 HEGGEBOE Kristian M 18.12.1988 Vindafjord Il Strykes
3421247 STEINNES Gerhard M 27.08.1988 Vindafjord Il Strykes
3420852 VESTBOE Thomas M 27.06.1988 Vindafjord Il Strykes
3425400 HOMME Tonje L 12.02.1989 Vindbjart IL  
3422872 FJELLSTAD Henrik M 20.02.1996 Vindbjart Il  
3421240 HOLBAEK Andre M 05.03.1991 Vindbjart IL  
3421764 HOLBAEK Ole M 15.10.1993 Vindbjart IL  
3421248 STEINSLAND Gjermund M 10.11.1992 Vindbjart Il  
3422897 LIE Espen M 13.02.1996 Vindbjart IL  
             
  Nye innmeldte på listen        
  Wiberg Aasmund M   Otra IL  
  Mansaaker Live L   Sandnes IL  
  Folkvord Mari L   Sandnes IL  
  Anrfinsen Sturle M   Sandnes IL  
  Roed Olav M   Sandnes IL  
  Hetlesaeter Mari L   Hjelmeland IL  
  Tjaaland Tomas M   Matningsdal IL  
  Uppstad Elin L   Valle IL  
  Rysstad Aron Aakre M   Valle IL  
  Jensen Alf Egil M   Gjesdal IL  
  Melberg Tore Andre' M   Gjesdal IL  
  Vartdal Ludvig M   Oddersjaa SSK  
  Stokkeland Tobias Oftedal M   Oddersjaa SSK  
  Ekeland Einar M   Oddersjaa SSK  
  Undheim Vetle Aarsvoll M   Figgjo IL  

Personer merket med uthevet skal strykes.