Hopp til innhold

Alpinsamling Hovden 14-17 des

Alpinistene samles i disse dager på Hovden.

79 deltakere er påmeldt til 2 eller flere dager på ski. Aktivitetene er mange og omfatter trening i 3 disipliner, barmarkstrening, trenerkurs og også trening sammen med skigymnaset for neste års skigymnaselever.

Gruppe Født Klubb 14.des 15.des 16.des 17.des  
11-12 + REKRUTT 1997   1 1 1 1 TRENERE/HJELPERE:
Rein Vaaland 2007 Jæren 1 1     Hans Petter Solberg
Mathias   Wold  2005 Jæren 1 1 1 1 Helge Andersen
Dan Asheim 2004 Jæren 1 1 1 1 Hege Reinsnes
Sondre Skaret   Andersen 2004 Jæren 1 1     Freddy Asheim
Rudy Asheim 2003 Jæren 1 1 1 1 Vibecke Håhaim
Tuva Pedersen 2003 Sandnes 1 1 1   Torbjørg opedal
Stine Håheim 2002 Sauda 1 1 1 1 Marianne Vaaland
Silje Håheim 2002 Sauda 1 1 1 1  
Hedvig   Tønnessen 2002 Hovden 1 1 1    
Stine Løvdal 2002 Hovden 1 1 1    
Marte   Pensgaard Hansen 2002 Plogen 1 1      
Marte Opedal 2002 Sandnes 1 1 1 1  
Eirik solberg 2002 Skif. 1 1 1    
Rebekka   Reinsnes 2002 Skif. 1 1 1 ?  
LANDSFINALE              
Ulrik Løvdal 2001 Hovden 1 1 1 1 Øivind Naper
Karina Fjetland 2001 Plogen 1 1 1 1 Rune Hognestad
Eivind Hovda 2001 Plogen 1 1 1 1 Timmi Hansen
Filip Pedersen 2001 Sandnes 1 1 1   Ricard Lapslie
Aksel Ravndal   Rød 2001 Skif. 1 1 1 1 Peter Dirksen
Tom Kristian   Hansen 2001 Sandnes 1 1     Jan Fjetland
Kaya Dirksen 2000 Sauda 1 1 1 1 Stig Arne Pedersen
Rasmus   Tønnessen 2000 Hovden 1 1 1 1 Gerd Lovise
Svanhild Vikse 2000 Plogen 1 1     Håvard Rød
Emilie   Pengsgaard Hansen 2000 Plogen 1 1      
Tiril   Pedersen 2000 Sandnes 1 1 1    
Mari Auestad   Svendsen 2000 Sandnes 1 1      
Kari   Hognestad Hapnes  2000 Skif. 1 1 1 1  
Henry  Lapslie 2000 Skif. 1 1 1 1  
HOVEDLANDS OG   JUNIOR              
Hanne Tjensvold 1999 Jæren 1 1 1 1 Geir A Foss
Synne Vatnem 1999 Plogen 1 1 1 1 Hans Blattmann
Frida Øveraas 1999 Plogen 1 1 1 1 Jan Magne Fotland
Bergitte Varne 1999 Plogen 1 1 1 1 Edvard Hagman
Vegard Arnesen 1999 Plogen 1 1 1 1 Arild Tjensvold
Simon Fris   Jørgensen 1999 Plogen 1 1     Axel L. horn
Jesper   Pedersen 1999 Plogen 1 1     Pål Angell Bergh
Tord Angell   Bergh 1999 Skif. 1 1 1 1  
Eline Solberg 1999 Skif. 1 1      
Marie Amdal 1999 Skif. 1 1      
Annelise   Fotland 1998 Jæren   1 1 1  
Ine Hagman 1998 Jæren 1 1 1 1  
Lene Otilie   Frafjord 1997 Skif. 1 1 1 1  
Malene Karlsen 1997 Skif. 1 1 1 1  
Mikal Nilsen 1995 Hovden 1 1 1    
TRENE MED   HOVDEN SKIGYMNAS              
Andreas Olsen Eide 1998 Jæren   1 1 1 Helge Sverre Eide
Andre Nilsen 1998 Hovden 1 1 1 1 Kristin Auestad
Mathilde   Stebekk 1998 Hovden   1 1 1 Geir Vinnes
Martin Hovda 1998 Plogen 1 1     Bjørn Haune
Marielle   Vinnes 1998 Sandnes 1 1 1    
Morten Auestad   Svendsen 1998 Sandnes 1 1 1 1  
Ludvig Ravndal   Rød 1998 Skif. 1 1 1 1  
Mathias Haune 1998 Botne 1 1 1 1