Hopp til innhold

Alpinsamling Haukeli

Med stemningsbilder

Alpinistene er på plass på Haukeli dene helgen - stemningsbilder under:

Preppekurs med Hans Blattmann

Fra tildligere:

Alpinistene drar på ny samling i tidsrommet 27. november til 1. desember på Haukeli.

Denne samlingen blir den første på hjemlig snø og deltakelsen er stor.

GRUPPE NAVN FØDT KLUBB
REKRUTT      
08 Rekrutt Dan Asheim 2004 Jæren
08 Rekrutt Mathias Wold 2005 Jæren
08 Rekrutt Sondre Skaret   Andersen 2004 Jæren
08 Rekrutt Oda Skaret Andersen 2008 Jæren
08 Rekrutt Lone Johannesen 2008 Jæren
08 rekrutt Erika Linga-Sørensen 2004 Plogen
Rekrutt Oda Hystad Solberg 2008 Skif.
11-12 ÅR      
07 11-12 år Eirik Hystad Solberg 2002 Skif.
07 11-12 år Marte Opedal 2002 Sandnes
07 11-12 år Hedvig Tønnessen 2003 Hovden
07 11-12 år Stine Løvdal 2003 Hovden
07 11-12 år Ine Haugland 2002 Skade
07 11-12 år Rudy Asheim 2003 Jæren
07 11-12 år Ivan Hebnes 2002 Sauda
07 11-12 år Ine Søland 2001 Sauda
07 11-12 år Thea Haug Birkeland 2002 Sauda
07 11-12 år Silje Håheim 2002 Sauda
07 11-12 år Stine Håheim 2002 Sauda
07 11-12 år Mari Paulsen 2002 Skif.
07 11-12 år Rebekka Reinsnes 2002 Skif.
07 11-12 år Stina Tvedt 2002 Skif.
07 11-12 år Marte Pensgård Hansen 2002 Plogen
11-12 år Marte Arnesen 2002 Plogen
LF-GRUPPE      
07 LF Løper Eivind Hovda 2001 Plogen
07 LF Løper Rasmus Tønnessen 2000 Hovden
07 LF Løper Ulrik Løvdal 2001 Hovden
07 LF Løper Kaya Dirksen 2000 Sauda
07 LF Løper Jonathan Hebnes 2000 Sauda
07 LF Løper Kari Hognestad Hapnes 2000 Skif.
07 LF Løper Oliver Nilsen   Skif.
07 LF løper Karina Fjetland 2001 Plogen
07 LF Løper Ørjan Haugland 2000 Skade
07 LF Løper Aksel Ravndal Rød 2001 Skif.
07 LF Løper Emilie Pensgård   Hansen 2000 Plogen
07 LF Løper Mari Auestad Svendsen 2000 Sandnes
HL-GRUPPE      
06 HL Løper Ine Hagman 1998 Jæren
06 HL Løper Andrè Nilsen 1998 Hovden
06 HL Løper Hanne Tjensvold 1999 Jæren
06 HL Løper Andreas Olsen Eide 1998 Jæren
06 HL Løper Ine Paulsen 1998 Skif.
06 HL Løper Maren Tvedt 1999 Skif.
06 HL Løper Marie Amdal 1999 Skif.
06 HL Løper Line Mørch Utseth 1999 Plogen
06 HL Løper Jesper Pedersen 1999 Plogen
06 HL Løper Bergitte Varne 1999 Plogen
06 HL Løper Tord Angell Bergh 1999 Skif.
06 -HL løper Vegard Arnesen 1999 Plogen
06 -HL løper Helena Søfteland 1998 Skade
06 -HL løper Morten Auestad Svendsen 1998 Sandnes
06 -HL løper Marielle Vinnes 1998 Sandnes
06 -HL løper Ludvig Ravndal Rød 1998 Skif.
06 -HL løper Eline Hystad Solberg 1999 Skif.
Jr Løper Henrik Olsen Eide 1997 Jæren
Junior Lene Otilie Frafjord 1997 Skif.
Junior Malene Karlsen 1997 skif.
06 HL Løper Martin Hovda 1998 Plogen
06 HL Løper Mathias Haune 1998 Botne