Hopp til innhold

Samlingsopplegg alpint 2016-2017

Alpinkomiteen i samarbeid med kretstrener har sendt ut skriv til klubbene om kretsopplegget 2016-2017

Opplegget er lagt opp på samme måte som sesongen 2015-2016. Klubbene har frist til 11. april for tilbakemeldinger.

Kretsopplegg samlinger alpint 2016-2017

Samlings og rennplan 2016-2017

Deltakere:

06 HL Løper Ulrik Løvdal 2001 Hovden
07 11-12 år Mathias Wold 2005 Jæren
07 LF Løper Rudy Asheim 2003 Jæren
07 LF Løper Dan Asheim 2004 Jæren
07 LF Løper Sondre Andersen Skaret 2004 Jæren
05 JR Løper Jesper Saltvik Pedersen 1999 Plogen
06 HL Løper Eivind Hovda 2001 Plogen
06 HL Løper Marte Pensgaard Hansen 2002 Plogen
07 LF Løper Synne Flatheim Jensen 2003 Plogen
07 LF Løper Håkon Skogland Skeie 2004 Plogen
07 LF Løper Jørgine Leithe 2004 Plogen
06 HL Løper Ebba Olsson 2001 Rjukan
07 LF løper Gustav Olsson 2003 Rjukan
06 HL Løper Marte Opedal 2002 Sandnes
06 HL Løper Tom Kristian Hansen 2001 Sandnes
07 LF løper Andrea Mimic 2003 Sandnes
05 JR Løper Merel Dirksen 1998 Sauda
06 HL Løper Thea Haug Birkeland 2002 Sauda
07 LF løper Stine Håheim 2002 Sauda
07 LF løper Silje Håheim 2002 Sauda
06 HL Løper Ine Haugland 2002 Skade
06 HL Løper Eirik Hystad Solberg 2002 Skif.
06 HL Løper Stina Tvedt 2002 Skif.
06 HL Løper Rebekka Reinsnes 2002 Skif.

 2015-2016

Alpinkomiteen har sendt ut skriv til klubbene ang. kretsopplegget for 2015-2016. Stort fokus på barmarkstrening.

Samlingsopplegg 2015-2016

Utøvere utvidet opplegg Sesongen 2015-2016

06 HL Løper

Ulrik Løvdal

2001

Hovden

06 HL Løper

Rasmus Tønnessen

2000

Hovden

07 LF Løper

Hedvig Tønnessen

2003

Hovden

07 LF Løper

Rudy Asheim

2003

Jæren

07 11-12 år

Dan Asheim

2004

Jæren

07 11-12 år

Sondre Skaret Andresen

2004

Jæren

07 11-12 år

Mathias Wold

2005

Jæren

07 LF Løper

Marte Pensgård Hansen

2002

Plogen

05 JR Løper

Emilie Pensgård Hansen

1999

Plogen

05 JR Løper

Jesper Saltvik Pedersen

1999

Plogen

07 11-12 år

Jørgine Leite

2004

Plogen

07 11-12 år

Håkon Skeie

2004

Plogen

06 HL Løper

Eivind Hovda

2001

Plogen

07 LF Løper

Marte Opedal

2002

Sandnes

07 LF Løper

Andrea Mimic

2003

Sandnes

06 HL Løper

Tom Kristian Hansen

2001

Sandnes

07 11-12 år

Sebastian Hamre

2004

Sandnes

05 JR Løper

Marielle Vinnes

1998

Sandnes

06 HL Løper

Tiril Pedersen

2000

Sandnes

07 LF Løper

Stine Bråstein

2003

Sandnes

07 LF Løper

Tuva Pedersen

2003

Sandnes

05 JR Løper

Merel Dirksen

1998

Sauda

06 HL Løper

Kaya Dirksen

2000

Sauda

07 LF Løper

Silje Håheim

2002

Sauda

07 LF Løper

Stine Håheim

2002

Sauda

06 HL Løper

Jonatahn Hebnes

2000

Sauda

07 LF Løper

Ivan Hebnes

2002

Sauda

07 LF Løper

Thea Haug Birkeland

2002

Sauda

06 HL Løper

Ørjan Haugland

2000

Skade

07 LF Løper

Ine Haugland

2002

Skade

07 LF Løper

Helge Hallseide

2002

Skien

07 LF Løper

Simon Hallseide

2003

Skien

07 LF Løper

Rebekka Røsok Reinsnes

2002

Skif.

07 LF Løper

Eirik Hystad Solberg

2002

Skif.

06 HL Løper

Kari Hognestad Hapnes

2000

Skif.

05 JR Løper

Eline Solberg

1999

Skif.

07 LF Løper

Mari Paulsen

2002

Skif.