Hopp til innhold

Kretsmesterskap for Oslo, Akershus og Østfold

Kretsmesterskapene i Hopp og kombinert for skikretsene Oslo, Akershus og Østfold er gjennomført.

 14. januar iMidtstubakken: Junior og Senior

15. februar i Linderudkollen: 13, 14, 15 og 16 år samt Veteran (som en del av Linderudkollrennet).

Resultater:

Hopp Junior og Senior

Linderudkollrennet K39 Hopp
Linderudkollrennet K70 Hopp

Linderudkollrennet K39 Kombinert
Linderudkollrennet K70 Kombinert

Følgende medaljevinnere ble kåret:

 

Hopp Gutter 13 år

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

Johannes Løken, Akim IF

Daniel Berg, Ullensaker SK

 

S

 

Adrian Thon Gundersrud, IL Jardar

 

 

Hopp Jenter 14 år

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

 

Mille Moen Flatla, IL Jardar

 

 

Hopp Gutter 14 år

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

Oskar Wøien, Trøgstad SK

Esben Alexander Johansen Amble, Ullensaker SK

Kristoffer Eriksen Sundal, Koll IL

 

S

 

Øyvind Strand, Hurdal IL

Haakon Helmer-Larsen, Østre Aker SK

B

 

 

Henrik Wold, Østre Aker SK

 

Hopp Jenter 15 år

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

Karoline Bjerke Skatvedt, Trøgstad SK

 

 

 

Hopp Gutter 15 år

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

Peder Wøien, Trøgstad SK

Jens Lurås Oftebro, IL Jardar

Sander Vossan Eriksen, Bækkelagets SK

S

Knut Skaug Haraldsen, Hobøl IL

Nicolai Langseth Fredriksen, Fossum IF

Martin Engen Johansen, Østre Aker SK

B

 

Simen Meen Haugeng, Fossum IF

 

 

Hopp Jenter 16 år

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

 

Eva Elise Johansen Amble, Ullensaker SK

 

 

Hopp Gutter 16 år

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

Marius Aas Hast, Mysen IF

Fredrik Villumstad, Skimt

 

S

 

Christian Røste Solberg, IL Jardar

 

B

 

Kasper Moen Flatla, IL Jardar

 

 

Hopp Menn Junior

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

Marius Aas Hast, Mysen IF

Halvor Egner Granerud, Asker SK

Richard Haukedal, Bækkelagets SK

S

 

Marius Lindvik, Rælingen SK

Carl Henning Lippestad, Bækkelagets SK

B

 

Einar Lurås Oftebro, IL Jardar

Oscar P. Westerheim, Bækkelagets SK

 

Hopp Menn Senior

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

 

Jørgen Madsen, Skimt

Jonas Schøien Øvregård, Vålerenga

S

 

Christian Kórody, IL Jardar

 

 

Hopp Menn Veteran

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

Kurt Kristiansen, Trøgstad SK

Marius Thue, Raumnes & Årnes IL

Torbjørn S. Haugen, Østre Aker SK

S

Arnstein Hausberg Vatle, Trøgstad SK

Torry Åge Ringkilen, Skimt

Pål Markus Kalleberg, Østre Aker SK

B

 

 

Trond Rune Åsvatne, Østre Aker SK

 

Kombinert Gutter 13 år

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

Johannes Løken, Akim IF

 

 

 

Kombinert Jenter 14 år

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

 

Mille Moen Flatla, IL Jardar

 

 

Kombinert Gutter 14 år

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

Oskar Wøien, Trøgstad SK

Esben Alexander Johansen Amble, Ullensaker SK

 

 

Kombinert Jenter 15 år

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

Karoline Bjerke Skatvedt, Trøgstad SK

 

 

 

Kombinert Gutter 15 år

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

Peder Wøien, Trøgstad SK

Jens Lurås Oftebro, IL Jardar

Sander Vossan Eriksen, Bækkelagets SK

S

Knut Skaug Haraldsen, Hobøl IL

 

 

 

Kombinert Jenter 16 år

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

 

Eva Elise Johansen Amble, Ullensaker SK

 

 

Kombinert Gutter 16 år

 

 

 

Østfold

Akershus

Oslo

G

Marius Aas Hast, Mysen IF

Kasper Moen Flatla, IL Jardar

 

S

 

Fredrik Villumstad, Skimt