10.august var det nye TK samlet på Ullevål for sitt første møte for denne perioden. Det var en engasjert gjeng som hadde mye å gå igang med.

TK 2012-2014: F.V.: Birger Goberg, Elin Østerud, Jørgen Holst, Iver Olav Krohn, Magnhild Eek Brynhildsen og Martin Bartnes. Foto: NSF telemark.
Jeg synes vi er kommet godt igang, og vi vil jobbe strukturert fremover med jevnlige møter, sier TK-lder Birger Goberg. Vi har mye på agendaen fremover høsten, blant annet arrangør- og anleggsseminaret på Gardermoen 22.-23.september, der vi håper på god deltakelse og godt engasjement, sier TK leder Birger Goberg. Telemark vil også ha sitt høstmøte i det seminaret.
Spesielt vil jeg ønske de nye i TK velkommen, Elin Østerud og Magnhild Eek Brynhildsen. Vi ser frem til en god høst i TK, sier Birger Goberg.
Nyttig info fra TK:
- Referat møte 1
- Ny handlingsplan (2012-2014) (endringer kan forekomme)
- Arbeidoppgaver TK/admin (endringer kan forekomme)